Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Стрічка новин', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

 1. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Почав будувати завод по сміттю?
   
 2. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Може досить так нудно брехати? Знайшов лідера роззброєння.
  Кажіть ще, що він лідер зписування ядерної зброї. Коли до вас дійде, що міністр МО в стратегічних питаннях - це "ісполнітельна влада", а не "рішательна". Ферштеен?
  Та все ви розумієте, і він на цю тему давав сто разів пояснення для тупеньких , але що ж вам крім цього Гриценку можна приліпити і замазати претендента.

  А. забула. Ще ж розписувався в храмі УЦМП))і вудку через паркан біля фазенди кидав))
   
 3. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Дайте мені будь-якого міністра оборони України, який продав зброї більше, ніж Толік. А тоді поговоримо про те, хто збрехав.

  Не ферштейн.
  Хто може без згоди міністра оборони продавати майно міністерства оборони??? ХТО? Не смішіть! А якщо його заставляли, а він чесний, то зробив заяву і пішов у відставку. Ну але це коли ти патріот. А коли міністр - лайно і обороноздатність країни йому до дупи, а воно так і є, бо за 4 роки не підняв своєї дупи і не поїхав хоч раз в АТО, то про що ми говоримо? Що він не знав, що погіршує обороноздатність країни? Знав! Бо якби не знав, то нащо він взагалі там. Так що не вішайте макаронів.
   
 4. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  :))) Вам марно щось давати. Ви можете сами дати в яких роках продавалась зброя, та все одно це покаже тільки рішення РНБО на той час чи міжнародні домовленності, чи економічна надібність і аж ніяк не патріотизм якогось чиновника з Кабміну. Йому можна було тільки розподілити ті скудні гроші, які в бюджет МО закладали все менше і менше, і дати їх туди, де конче треба. Наприклад, при ньому було отримано більше всього квартир для військогослужбовців.

  Ще раз кажу, для безпам'ятних: продажею війського майна і зброі взагалі займаються спеціальні контори типу Укрспєцекспорт.

  МИХУ ОСОБИСТО, з Вікі:
  Укрспецэкспорт (Укрспецекспорт) — украинская государственная компания, которая обладает монопольным правом осуществлять экспорт и импорт продукции и услуг военного и двойного назначения.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 5. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Ви мене дивуєте.

  Укрспецекспорт може продати закордон лише ту військову техніку, яка їм дана до продажу. Ще раз кажу: не може ніхто продати військове майно, яке належить МО без відома міністра оборони. Невже це важко зрозуміти? Як може міністр оборони відповідати за обороноздатність країни, якщо якась фірма паралельно розпродує зброю міністерства. Ви хоч трішки можете думати? Власником літака, танка є міністерство оборони, як укрспецекспорт - постороння організація, може продавати чуже майно? Толік і тільки Толік винен у розбазарені зброї. І Повірте, квартири - це добре, але вони майже не впливають обороноздатність війська. З реформ поміняв чоботи - на берці. Все.
   
 6. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  і таких ще 60 чи більше пунктів - беріть, читайте. Бо ви певно думаєте що основна ціль того міністра - розпродувати щось? :)))
  Певно, вище прапорщика фантазії вашого одномірного розуму не тягнуть.
  Читайте, вчиться. Крім хіба що обліку мат. цінностей нічого такого в обов'язках міністра ви не побачите. Так що він повинен знати де і що лежить і який йому довели план виводу цього з обліку. Тим паче грошей з цього він не може бачити, є організация яка ці гроші переводить в казну. Все.
   
  Останнє редагування: 14 вер 2018
  • Подобається Подобається x 2
 7. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Ну да, ну да....

  Продавали танки, пушки, літаки, а воно, будучи МО нічого не знало і зовсім не протестувало. Тупо все підписувало і відчужувало. Ну і... не без того, що хабарі падали в кишеню. Бо якщо хтось хотів купити літак і щоб поставили низьку балансову вартість, тре було відстьогнути. Чому Толік так багато продавав? Був зацікавлений! Все ясно, як білий день. Яка причина тих масових продаж?

  А що Толік придбав для армії, крім берців?
  Вибачте, Толік продава не гільзи від патронів, не пілотки солдат, а літаки, танки, пушки, ракети. Чим він думав воювати? Язиком? Так як зараз на Медведчуківськім каналі?
   
 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Фігня то всьо...

  Людина, котра ловить уклійки і не віддає їх котові, а смажить собі на обід, ніколи не зможе бути державотворцем. В неї / в цієї людини/ мозок заточений на дріб"язок, і від неї неможливо дочекатися чогось масштабного

  Во, Толік хвалиться уловом :bad:
  Анатолій Гриценко

  8 вересня о 14:20 ·
  Ранішній улов, дощ прогнав, але вистачить)

  [​IMG]
   
 9. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 10. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  А ось ціла комісія Верховної Ради збрехала. Спеціально для Вас:  [​IMG]
  Олександр БригинецьСтежити
  2 год
  Інформація від Тимчасової слідчої комісії про те, як міністри розпродавали армію:

  Лебедев при Азарову/Янмку (2012-2014) продав на 217.469 млн.гривень, в т.ч.
  Та...

  Показати більше...
  Толік - БАРИГА, нє?
   
  • Баян Баян x 1
 11. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Що "продавець чаю"? Не подобається? Мені теж, але зїсти прийдеться.
  Ну ясно, раз "продавець чаю" каже, що це баян, то комітет ВР просто дєрмо....:))):))):)))
   
 12. Capitoshechka

  Capitoshechka Кінітіпський москаль

  А коли ця комісія була сформована?
   
 13. tea man

  tea man 茶人

  Спеціально для "продавця води".
  Тимчасова слідча комісія була створена ще в червні.
  Про ці плани Банкової попереджав генерал СБУ Вітор Трепак ще у травні.
  І в цій темі був допис від ІгорМ.
  Очолювана депутатом від БПП Іваном Вінником комісія, відпрацьовуючи барижні гроші, знайде "компромат" на Гриценка і в січні наступного року виступить зі звітом перед Верховною Радою. Далі буде спроба зняти Гриценка з реєстрації. А далі я барижній владі не заздрю. То до чого ви, барижні слуги, підштовхуєте український народ? Мало вам страждань і сліз людських? Чи всі засоби хороші, лише б залишитися біля корита?
   
 14. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  а яка різниця? Є притензії до цифр?
   
 15. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Не зрозумів. Гриценка не чіпаємо, бо це компромат? А Толік що? Недоторканий? Ви пишіть по суті справи. Про продажі військової техніки. Чи то неможна писати, бо зашкодить Толіку на виборах?
   
 16. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Ну раз сказав Трепак, що буде атака на Гриценка, то все.... На Толіка нічого не можна поганого говорити. Трепак ж сказав.:))):))):)))
   
  • Тупо Тупо x 1
 17. tea man

  tea man 茶人

  Ще раз по буквах
  Ні, це З А К А З У Х А.
  Де хоч одна справа? Ви просто брехун!
   
 18. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Називайте цей факт як завгодно. Але це все одно залишиться фактом. Толік розпродував зброю і робив це більше за всіх.
   
 19. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Я вам привів документ комісії Верховної Ради.
  Яка справа? Кожен міністир оборони має право продавати майно, яке належить міністерству. Тут стоїть не стільки кримінальна відповідальність, скільки моральна тупість Толіка і непатріотичність. Хіба ще щось знайдуть. Він просто роззброював армію, послаблював її, при тому оформляв всі папери юридично правильно.
   
 20. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Ну це я вам прощаю, бо то емоції, які базуються на тупості.
   
а де твій аватар? :)