Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Стрічка новин', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

 1. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

 2. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  А Гриценко хвалиться Мостовою в Гордона ще більше, ніж Порошенко хвалився Мариною в Ахмєтова :)  Анатолій Гриценко

  2 год ·
  Тим, хто любить читати.

  [​IMG]


  &

  [​IMG]
   
 3. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  А мені Мостова в інтерв'ю сподобалася. Я третю частину не слухала, бо це дуже довго та і пішло про кохання, а друга частина стала відкриттям.
  Та і Марина Порошенко непогана. Вона народила і виховала 4 дітей, в неї не вихолені руки (роздивилась, коли вона деревця садила). Жінка як жінка, освічена, стильна, хоч за першу леді не стидно.
   
 4. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Жінки всі хороші.
  Юлі Тимошенко тоже нічо не бракує. Навіть Ірка Луценко деколи досить нічо виглядає...
   
 5. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  та про останню краще не треба к ночі)
   
  • Смішно Смішно x 1
 6. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Анатолій Гриценко

  3 год ·
  Влада імпотентна, професійно і морально.

  Рівненщина. Дві сотні «бурштинників» у балаклавах побили три поліцейські машини, принижували поліцейських, які здійснювали там патрулювання. Таке в принципі не можливе в державі, яка сама не «кришує» і не «заробляє» на найвищому рівні. У якій поліція є дійсно поліцією, а влада - є владою, яка працює для людей, за законом, яку люди поважають, а бандити бояться. Нинішня влада імпотентна. В усіх проявах. І в професійному, і в моральному насамперед. Вона вже втратила легітимність і навіть спроможність виконувати елементарні, базові функції. Відновлювати мораль і спроможність доведеться вже новій владі.

  Джерело: https://www.pravda.com.ua/news/2018/10/18/7195529/


  ЗІ

  А тоті поліцаї самі винні, шо нє? ;)
   
 7. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  [​IMG]


  Анатолій Гриценко

  Щойно ·
  По прильоту з відрядження провів у штабі важливу зустріч з екологами. Уточнили завдання по завершенню розробки екологічного розділу до Плану дій нашої команди. Координуватиме цю роботу Єгор Фірсов. Дякую усім науковцям і практикам, які приїхали з різних регіонів країни, аби спільно з нашою командою реалізувати давно наболілі й вистраждані ідеї й новітні підходи до захисту довкілля. Фактично, захисту життя і здоров’я наших громадян.
   
 8. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Гриценко: по базових функціях, держава вже розвалена. "Великий вечір" 19.10.18


  View: https://youtu.be/DTthrFzZiHw
   
 9. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Лідер партії "Громадянська позиція" і кандидат у президенти Анатолій Гриценко заявив, що позафракційний народний депутат Віктор Балога не стане начальником його виборчого штабу.

  Про це він розповів в ефірі програми "Великий вечір" на телеканалі NewsOne у відповідь на питання телеглядача, якого хвилювали останні звістки про те, що нардеп може очолити кампанію.

  "Якщо людей хвилює, чи буде Віктор Балога начальником штабу - ні. Але як із людиною, як із депутатом... Я бачив, як він пройшов Майдан, я бачив, як він допомагає 128-й та іншим бригадам - зі знаком "плюс", - сказав Гриценко.

  За словами кандидата, якщо потрібна буде порада у виборчій кампанії, він звернеться до Балоги, оскільки той є людиною досвідченою в таких справах.

  "Ми будемо спілкуватися, ясна річ. У нас є хороші товариські стосунки. Співпрацювати будемо", - наголосив Гриценко.
   
 10. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Анатолій Гриценко

  4 год ·
  Цікавим було спілкування зі студентами й викладачами в Житомирі. Нова для них тема: Ключові загрози національній безпеці України і шляхи їх локалізації. Вислухали зацікавлено. Потім закидали питаннями, до того ж цікавими, дорослими. Активні, небайдужі, очі горять. Ковток свіжого повітря. З такою молоддю можемо сміливо йти вперед!

  [​IMG]
   
 11. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

 12. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Анатолій Гриценко

  28 хв. ·
  Ми не допустимо, щоб олігархи перекочували в аграрний сектор.

  Чергова зустріч з підприємцями в регіонах. Сьогодні це був Хмельницький. Моя позиція чітка: рівні умови для підприємництва та рішуча протидія будь-якій монополії.

  Коли ми говоримо про деолігархізацію, то не можемо допустити, щоб нинішній олігархат (у сфері газу, нафти, енергетики чи вугілля) поміняв профіль та з’явилися такі самі олігархи в аграрному секторі. Механізм протидії цьому наступний:

  Перше – це Антимонопольний комітет, який в економічній сфері, руйнації монополій має стати потужнішим, ніж Генпрокуратура в сфері правоохоронній. З ретельною перевіркою монополістів до кінцевого власника-бенефіціара, щоб не допускати прихованої концентрації в одних руках впливу на той чи інший сектор.

  Друге – державна бюджетга підтримка буде переорієнтована від і без того прибуткових крупних холдингів - до середніх і малих аграрних підприємств, які продукують додану вартість, до того ж з високою часткою людської праці.

  Третє – повна прозорість в оренді землі, в обігу сільськогосподарської продукції, руйнація монополій на транспортних магістралях, зокрема в залізниці, на перевалочних пунктах, аби виробник не був обмежений у доставці й реалізації своєї продукції.

  Ці та інші важливі принципи ми заклали в спільний план дій, який завтра в Києві обговоримо з Украінською Радою Бізнесу. Плануємо підписати документ, що базуватиметься на десяти ключових принципах - і спільно його реалізуємо. Подробиці вже завтра. Працюємо!
   
 13. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Анатолій Гриценко

  4 год ·
  Тільки тоді, коли всі підприємці мають можливість працювати в рівних умовах – без монополій, без диктату з боку влади, яка повинна і буде працювати чесно, – тільки тоді у нас буде потужна економіка, потужна держава.
  І тоді ми зможемо вирішувати всі інші питання, які зараз турбують десятки мільйонів наших громадян.
  Тільки так – взаємною, чесною співпрацею!

  View: https://www.facebook.com/100003313481489/videos/1887908754662889/
   
 14. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Анатолій Гриценко

  14 год ·
  Логіка тваринного страху.

  1 листопада чотири соціологічні служби повідомили: у другому турі Анатолій Гриценко перемагає усіх кандидатів. І почалося... Мережею пішла нова хвиля проплачених фейків, у виконанні цибульків та інших порохоботів: «Рейтинг Гриценка катастрофічно обвалився»... На 112 каналі Медведчука-Порошенка вже крутять анонс на завтрашню трансляцію нашвидкоруч зліпленого фейкового фільму «про злочини Гриценка»... Логіка відсутня, когнітивний дисонанс: якби рейтинг дійсно «катастрофічно обвалився», то навіщо тоді їм мене мочити, не помічали би взагалі, як не помічають два десятки інших кандидатів? Насправді бояться! Від корита мародерського бути відлученими бояться. І під суд піти бояться. Знають, що поміж собою вони «по понятіям» домовляться, а от зі мною ні. За рахунок людей - ні, не домовляться! Їхній тваринний страх свідчить про одне: ми з Вами йдемо вірним шляхом і ми змусимо їх жити чесно!

  зі

  До речі, Гриценко запросив на посаду аступника керівника виборчого штабу з організаційних питань славнозвісного Олега Канівця. Він же поки що виконує обов"язки керівника цього штабу.

  Канівець повернувся у команду «волюнтаристського» Гриценка
   
 15. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Анатолій Гриценко

  4 год ·
  Відставка Юрія Луценка - правильний крок, це публічна фіксація політичної відповідальності. За неефективність правоохоронної системи, яка неспроможна гарантувати безпеку громадянам і притягнення до відповідальності тих, хто на неї посягає.

  P.S. Я вказав на відставку генпрокурора як правильний крок у цій ситуації - не на її фейкову PR-імітацію у виконанні президентської команди. Ігрищами навколо тіпа відставки влада ще більше провокує недовіру і гнів людей.
   
 16. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Анатолій Гриценко

  2 год ·


  Ми їх зупинимо!

  112й канал Порошенка-Медведчука відповість перед Законом. За поширення в ефірі завідомо недостовірної, брехливої інформації про мене. Перший крок уже зроблено: сьогодні мій адвокат Олександр Качура вручив менеджеру каналу, особисто і під розпис, відповідну заяву. З вимогою публічного спростування неправдивої інформації й надання каналом відповідних можливостей для мене в ефірі. Поки в досудовому порядку. Поки. Так само перед Законом відповідатимуть за поширення брехні конкретні депутати фракції БПП, члени отієї ТСК, утвореної за вказівкою гаранта з метою моєї дискредитації. Я свідомий того, що на нинішні суди він впливає. Сподіваюся, не на всі й не повністю. І знаю, що термін цього «впливу» збігає. Тож і надалі безсоромно й безкарно брехати їм не вдасться - ми їх зупинимо!
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

 18. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Анатолій Гриценко
  1 год ·
  Два мільярди Януковича тихенько вивели з його банку, країна їх уже втратила. В період Порошенка. Більше того - через банк Порошенка, який заробив на цій оборудці 20 мільйонів. Гроші отримували і виводили готівкою, по 20 мільйонів, по 80 мільйонів... Влада це бачила - і не зупинила. Бо Порошенко & Co не просто «в темі», а як довело журналістське розслідування - ще й «в долі». І після цього він нам з бордів розказуватиме про Державу, про Армію, про Віру?!

  Прочитайте матеріали розслідування:
  https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/29590138.html
   
 19. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Анатолій Гриценко
  6 год ·
  Про Медведчука, Медузу Горгону, яка перетворює все живе на мертвий камінь. В потоках спільно з Президентом. В чому конфлікт виборів насправді і який інший, штучний, конфлікт влада нав’язує, розділяючи країну навпіл, поширюючи сюди дух Росії й ОРДЛО. І як нам з Вами з тим боротися.

  View: https://www.facebook.com/100003313481489/videos/1901572106629887/
   
 20. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Гриценка бояться. Чула навіть як хтось про трійки ревтрибунала згадував) Так і треба - хай бояться, хай знають, що за все треба платити по рахункам. І будуть платити, це не Порошенко.
   
  • Смішно Смішно x 2
а де твій аватар? :)