Бокс

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Мих, 10 бер 2007.

1. gucul

gucul New Member

р е к л а м а
    кличко завершил карьеру((

2. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

Amen

3. katyalupanowa

katyalupanowa Member

А хто Майвезера і Макгрегора дивитись буде? які прогнози?)

4. manur

manur Well-Known Member

Мій - що, таки, покажуть.

• Смішно Смішно x 1
  5. LMV

LMV Well-Known Member

Ломаченко двічі відправив Марріагу в нокдаун і достроково виграв бій

Український чемпіон WBO успішно захистив свій пояс

Чемпіон світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко (9-1-0, 7 КО) в черговий захист свого поясу в Лос-Анджелесі, США, переміг представника Колумбії Мігеля Марріагу (25-3-0, 21 КО).

Перші два раунди українець придивлявся до суперника, пробивав по корупусу, намагався розбити блок колубімбійця. В середині третьої трихвилинки Ломаченко відправив суперника в нокдаун, ударом правою. Потім Василь став в кут рингу і показував супернику, щоб той ішов на нього. Марріага пішов, чемпіон з легкістю відбився. Під кінець четвертого раунду боксери зіткнулися головами через що у хайтека вперше в кар'єрі з'явилося розсічення по ходу бою - над лівим оком.

П'ятий і шостий раунди пройшли за повного домінування Василя. Українець раз у раз притискав суперника до канатів, розряджаючись серією ударів, які Марріага не завжди встигав блокувати. Кілька разів Ломаченко жартівливо постукував колубмійця правою рукою по голові, показуючи, хто господар в рингу. Наприкінці шостої трихвилинки було видно, що Марріага фізично вже змучився.

Ці спостереження підтвердилися в сьомому раунді, коли колумбієць вже просто не міг гідно протистояти ударам Ломаченко, а під кінець трихвилинки пропустив шикарний удар з лівої і вдруге в поєдинку впав на настил рингу. Арбітр відрахував нокдаун і відразу ж пролунав гонг. А буквально через пару секунд кут колумбійця повідомив рефері, що знімає свого бійця.

Як підсумок - Василь Ломаченко захистив пояс чемпіона світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі, а Мігель Марріга невдало завершив другу в кар'єрі спробу завоювати титул.

Відразу після перемоги український чемпіон оголосив про свою наступну мету: "Спасибі всім, хто мене підтримував. Це був дуже цікавий бій для мене. Я отримав під час цього бою досвід. Мені потрібно тренувати мій захист, мені потрібно над цим працювати. Для мене не важливо, з ким боксувати, я хочу боксувати, я хочу об'єднати пояси" - заявив Ломаченко.

• Подобається Подобається x 2
  6. NilaO

NilaO миється в бані

я так вболівала за Васю!!!Які ж в нього сильні удари))

7. Magistryoda

Magistryoda Active Member

Удари може і не сильні, але їх дуже багато)

8. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

9. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)