Бокс

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Мих, 10 бер 2007.

1. Capitoshechka

Capitoshechka Кінітіпський москаль

р е к л а м а
    Якби зараз Бандера був живий, деяких "патріотів" він би повісив власними руками на найближчій гілляці. І львів’ян серед них було б немало...

2. Мих

Мих Дуже важлива персона

Якби Бандера був живий, він би здивувася КОГО з нього зробили.

3. iso

iso Well-Known Member

Ви хочете бачити так.. А на мою думку усе прагматичніше. Перебуваючи у відмінній формі і втратити абсолютне чемпіонство за власною волею, а заразом і кубок Касіуса Клея, (я не кажу вже про грошову винагороду) - тут прагматизм переміг патріотизм. Тепер він може звертатися з патріотичними заявами ... Я не осуджую Усика. Він людина і все людське... Я цілком погоджуюся з Вами про значення цієї перемоги. Але коли говорити про мотиви - найбільше мені більше імпонує позиція Світоліни, а надто Музичук. Вона не поступилася гідністю Людини, Жінки ...
    Якось так.

• Подобається Подобається x 1
  4. Мих

Мих Дуже важлива персона

Вимоги до Усика в моїх очах би зросли, якби він збирався стати політиком. А так... ну боксер.
    Що до Світоліни, то я не чув про мотиви. В її виді спорту спортсмени часто пропускають одні змагання, щоб бути кращим в інших.
    А про Музичук чув, що вона не поїхала в Саудівську Арабію через ставлення до жінок.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. iso

iso Well-Known Member

Преса каже, що з політичних
    За це і поважаю:)

6. hrim

hrim Well-Known Member

а де твій аватар? :)