Чи можем повпливати на свою долю?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Lady, 3 бер 2008.

 1. Можу Вас втішити - - цього ніхто не знає... А можуть лише здогадуватись
   
 2. Тим не менше хтось випавши з 7 поверха залишається вживих , а інший перечипившись за гіляку під ногами --- ламає собі шию.
   
 3. якби біблія була написана зрозумілою для всіх мовою то не було б такої кількості християнських сект які можуть одне і теж місце трактувати по=різному.. Правду євреї кажуть про сімдесятилику Тору.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. Тетяна Денис

  Тетяна Денис Active Member


  До цього можна підійти з наукової точки, оскільки нерідко виживають люди під впливом алкоголю.. Або люди з однаковими шкідливими звичками страждають по різному через відміності організму. Є один Біблійний вірш, який неможливо трактувати по різному: "Життя та смерть дав я перед вами, благословення та прокляття. І ти вибери життя, щоб жив ти." (ПОВТОРЕННЯ ЗАКОНУ 30:19) Бог люблячий, і він не призначав наперед кому страждати а кому ні. Він хоче щоб усі люди жили і мали благословення.. А вибір за кожним.
   
 5. Veselka alj

  Veselka alj Well-Known Member

  По впливати на долю можна, головне вірити та хотіти та знати на що впливати! А якщо думати, чи казати що має бути зі мною то буде, або ж де мене знайде там зустріне, коли так говоремо та щей думаєм то і таке воно приходить і стається! І потім кажем що доля така. Але забуваєм ще одне що сильна віра в добре створює над нами захист від злого, якто кажуть береженого Бог береже!
   
 6. Bastard

  Bastard Well-Known Member

  Долі немає, є карма.
   
 7. Shalom

  Shalom Member

  Катехизм Католицької Церкви вчить, що «Бог наперед не призначає нікого до пекла; це стається внаслідок добровільного відвернення від Бога (смертний гріх) і перебування в ньому до кінця життя» (ККЦ 1037).Так Бог знає все бо Він існує поза часом він завжди Є ,буття Бога є важким для пізнання нашого розуму ,людської долі не існує ,ця єресь була засуджена на Вселенських соборах, Бог настільки нас любить що дає нам настільки вільну волю що ми можемо самі себе знищити ,як християни ми повинні це розуміти ....Це добре й приємне в очах нашого Спаса Бога, який хоче, щоб усі люди спаслися і прийшли до розуміння правди” (1 Тм. 2, 4)
   
 8. Levko

  Levko Well-Known Member

  Правильно вчить!:good:
  Ще би Катехизм вчив про добровільне навернення до Бога, то було би взагалі по Писанню все...;)
   
 9. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Цікава тема. На рериховському форумі Агні Йоги теж копирсаються в тому питанні. Так, копирсаються. Як?
  Переписують одне одному цитати із озаріння та просвітлення Блаватської та Елени Рерих. Щось своє не дозволяється, вірніше заженуть в куток і будуть травити шавками.
  Чи існує доля і вибір у людини?
  Якщо коротко... То так: доля є у того, хто живе з Богом, хто противиться йому - у того ні долі, ні майбутнього.
  Це звістно, філософська відповідь.
  Як практично?
  Якщо людина приймає у серце Його, то Він допомогає людині і веде її крізь тернії до життя вічного. Але не випробовуючи - не пізнаєш. Не так щоб Бог, як сама людина себе пізнає, щоб стати таким, як подобіє Бога у хорошому сенсі.
  Якщо людина зрікається Бога, то хто ж йому допоможе? А диявіл! Отут починається....
  Але ж вибір робить людина. Крім тих, кого Бог обрав для пророцтв, "вершителей судеб" та міссіанства. Не всі погоджуються, але проти Нього не попреш.... і відговірки не пройдуть, бо щось вигадає))
  Моісей казав що не має дару говорити - за нього інший говорив перед фараоном, Йона втік - то його риба проковтнула... А декому пригрозив відрубати голову)))
  Так... Але то був Бог...
  Тепер господарює на небі Господь наш - Ісус Христос на правах, даних Йому Отцем Його, Богом.
  Бог не втручається, але добряче слідкує і допомогає Сину свому.
  Тому всі, хто бажає врятуватися - аж ніяк не оминуть Ісуса Христа, Бог розбереться з нерозумними Сам. Хіба що Ісус знайде в житті людини дії, що варті прощення інших гріхів і виступить захисником грішника перед Отцем.
  Іноді людині надається можливість допомогти комусь із його подопічних на Землі. Як той справиться, так і запишеться... Даються підказки, але людина має почути їх, якщо шукає та просить допомоги.
  А хто почує? Хто слухає, а не турбується за день майбутній, за скарби не трясеться - а молиться і просить помилувати.
  Так всього багато... хтось щось зрозумів?
   
 10. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Заповіді всіх релігій. Підказки, які допомагають жити | То є Львів.

  «За що мені це?» — таке питання часто задають люди, у яких в житті не все так гладко, як хотілося б.

  Пропонуємо не сумувати, а задуматися. Якщо удача покинула вас — швидше за все, річ у вас. Існують закони, з якими сперечатися безглуздо, вони працюють з усіма в будь-яких умовах, пише Тутка.

  Якщо забувати про них і робити щось, що суперечить вічним істинам, можна втратити все, що маєш.

  Ці підказки допоможуть згадати про найважливіше і надихнуть вас бути радісною і щасливою людиною! Все інше обов’язково додасться.

  Правило перше
  Бог створив людину не для страждань. Страждати — безглузде і марне заняття. Менше скаржтеся на життя, завжди пам’ятайте, що є люди, яким живеться набагато гірше, ніж вам.

  Правило друге
  Бог дає людині таланти, силу і здібності. Дар Божий потрібно використовувати для вдосконалення навколишнього світу, а також для допомоги тим, кому реально потрібно ваша допомога. Удосконалюйте себе, використовуйте свої таланти, простягайте руку допомоги тим, хто поруч. Допомагаючи світу, ви допомагаєте собі.

  Правило третє
  Постарайтеся наповнити своє життя і життя ваших близьких любов’ю – цим ви притягатимете сприятливі обставини, фінансове благополуччя. І навпаки, агресія буде проявлятися в незмінному погіршенні якості життя.

  Правило четверте
  У житті немає абсолютно нічого випадкового – своїми думками, словами, діями і вчинками ми формуємо свою сьогоднішню реальність і своє майбутнє. Так що будете ви насолоджуватися, або навпаки, тільки мучитися, цілком і повністю залежить від вас.

  Правило п’яте
  З п’ятим правилом прямо пов’язане четверте: думки формують події. Навчіться думати позитивно, і ви створите дійсність, яка буде вас тішити. І навпаки, дратівливість, гнів, заздрість, гординя притягують одні невдачі та невезіння.

  Правило шосте
  Які би не складалися обставини навколо, завжди залишайтеся спокійними, зберігайте позитивний настрій. Якщо ви будете вірити, що все налагодиться, так і станеться. Віра — велика рушійна сила. І по вірі дано буде вам!

  Правило сьоме
  Ви володієте відповідями на всі запитання, які вас цікавлять, головне — вчасно чути голос справедливості і добра у себе в серці.

  Правило восьме
  Кожна людина може врятуватися з Божою поміччю. Бог знаходиться в кожному з нас. Знайдіть Його в собі, а потім проявіть Його через себе в своєму оточенні.

  Правило дев’яте
  Незалежно від того, наскільки важкі проступки, Господь все одно любить кожного з нас. У Біблії написано: «Шукайте і знайдете, стукайте і відчинено вам буде». Однак запам’ятайте: Господь завжди дає те, що вам потрібно саме в цей момент.

  Правило десяте
  Якщо ви не любите самого себе, то і навколишні вас теж не будуть любити. «Якою мірою ви відміряєте, такою і вам відміряно буде». Як ви ставитеся до оточуючих, так і оточуючі будуть ставитися до вас.

  Правило одинадцяте
  Причина неприємностей людини полягає не в інших людях, а в ній самій. Інформація руйнівного характеру отруює нам життя і не дає бути щасливими.

  Правило дванадцяте
  Абсолютно все вже є всередині людини: і влада, і слава, і шана, і гроші. Завдання полягає в тому, щоб вивільнити всі блага в оточуючу вас дійсність. А це можливо через неухильне дотримання Божих заповідей.

  Правило тринадцяте
  Не діліть оточуючих вас людей на «поганих» і «хороших». Ми такі, які є, і якщо ваш колега, товариш на службі поганий особисто для вас, то іншого він цілком влаштовує. «Не судіть, і не судимі будете».

  Правило чотирнадцяте
  «Пізнай себе» – це філософське правило цілком можливо застосовувати і в навколишній дійсності. Тільки ніякого самоаналізу і буквоїдства! Самопізнання – це процес відкриття в собі здібностей і талантів, і практичне їх застосування в зовнішньому світі.

  Правило п’ятнадцяте
  Для Бога немає таких понять, як «вина», «покарання» і подібні до них. Важливо питати: «Не за що?», а «Для чого?» Господь допускає право кожного на помилку, і зрозуміло, на її виправлення, на проходження того уроку, який нам необхідно пройти. І всі труднощі даються під силу. Найкращий спосіб виправлення помилок – це проявляти любов до самого себе і до оточуючих людей. Бог робить все, аби Ви були щасливими…
   
 11. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  [​IMG]
   
  • Смішно Смішно x 2
 12. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Коліжанка так із заздрістю до своєї подруги:
  – Ти їси, як хлоп. За моїми розрахунками, ти повинна важити сто п’ятдесят кілограмів, але у тобі в три рази менше. У чому секрет?

  – Високий рівень метаболізму, інтенсивна робота нейронів, постійні викиди адреналіну в кров, ну і, зрозуміло, прискорений цикл Кребса.

  – Відьма?

  – Відьма.


  © shlyahta.com.ua
   
а де твій аватар? :)