Чи варто йти на курси???

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Wolandija, 1 сер 2016.

 1. Olgaladya

  Olgaladya миється в бані

  Если хвалят этих мастеров и виртуозов своего дела, то выберите одного из них и идите учиться! Все решает практика, а потом обязательно ходите на мастер классы по росписи и т.д.
  В начале вы работаете как мастер маникюра, потом можно арендовать место в салоне, а дальше и свой салон откроете)
   
 2. mizolda

  mizolda миється в бані

  Я ходжу на курси перукарів, мені подобається колористика, це як моє хобі
   
 3. Karamelika

  Karamelika миється в бані

  Так манікюрниць вже дуже багато, але для всих є праця. Якщо дівчині подобається цім займатися, то чому ні?! Нехай займається!
   
 4. Evynya

  Evynya миється в бані

  я навчалась у простого майстра. Спочатку базово навчіться а потім майстерність шліфуватимете в профі. Не обов'язково брати найдорожчі курси. Але головний секрет - щоб душа до цього ваша лежала, а не відходити як на кухаря і без толку. Продумайте все до дрібниць. Старт обійдеться в 5 тис. грин. - це без вартості курсів-лише матеріали, мінімум причому, лампа і стерилізатор металевий корпус.
   
 5. Juna

  Juna миється в бані

  Конечно, стоит идти на курсы, даже если только для себя это будет. Это же самообразование.
   
 6. Jordana

  Jordana миється в бані

  Звісно варто. Навіть профі час від часу підвищують кваліфікацію.
   
 7. Vironika Levshyn

  Vironika Levshyn New Member

  Любі курси не будуть лишніми, тим більше в справі, якою ти хочеш зайатись та заробляти. Ти можеш самою начитись робити манікюр, але якою ціною. Ціною здоров'я клієнтів і своїх нерівв, та мабуть саю вчитись ти будеш довго. Але якщо підійдеш до цього серйозно та странно, то зможеш заробляти і для себе це класний скіл. Плюс, сертифікат отримаєш для довіри клієнтів. Курси це одне, а головніше матеріальна база для роботи.

  Друга сторона курсів - це те, що вони не мають великої користі, або взагалі ніякої. Тому що на тобі можуть просто заробити, а ти не отримаєш корисної інформації чи практики. Проконсульуйся у довірених дівчат,які цим займаються достатньо часу, щоб знати де і як.
   
 8. KostyaUA

  KostyaUA Member

  Я дуже довго вибирав курси у Львові, так як взагалі не був знайомий з програмуванням.
  На щастя завдяки OktenWeb я зрозумів що програмування це клаасно, це те що мені подобається і я хочу розвиватись у цій сфері.
  Викладачі настільки вміють налаштувати на навчання, вміють підібрати такі приклади аби розповісти та зацікавити, що після кожного заняття, я з нетерпінням чекав наступні .
  Я залишився дууже задоволений!
  Однозначно всім рекомендую чудовий OktenWeb , чуйних викладачів та прекрасних людей!
   
 9. Oleg Pritula

  Oleg Pritula Member

  Курси які навчають і приводять тебе до успіху, однозначно треба відвідувати ) може Вам буде корисний лінк на цікавий ютуб канал Азат Валеев
   
 10. mogilovserg

  mogilovserg миється в бані

 11. prihodko

  prihodko миється в бані

  курси це завжди корисно, тому йдіть.
   
 12. Kuznecova

  Kuznecova New Member

  Все зависит от человека. Если Вы, автор, готовы работать, при чем очень много, и развиваться, изучать новые техники, процедуры, то ко конечно вы добьетесь успеха в маникюрном деле.
  Я сама долгое время практиковала маникюр с покрытием гель-лаком, да клиенты были, но не так уж много. Но когда я начала посещать разные курсы, мастер-классы, предлагать своим клиентам новые услуги (например педикюр, массаж, парафинотерапия и т.д) дела пошли в гору. Ещё пересмотрела поставщиков, и теперь все для маникюра, парафинотерапии, педикюра покупаю в интернет-магазине Мастер
  Парафинотерапия
  Так как в этом магазине самый лучший ассортимент только высококачественных товаров. А для своих клиентов, я конечно же покупаю, только самое лучшее.
   
 13. Solomoniya

  Solomoniya New Member

  Зараз є онлайн курси, я пройшла курс для кондитерів і онлайн і була на практичному майстер классі. Онлайн спообалось більше, а саме чому: підтримка 24/7, перевірка домашніх завдань, сертифікат, спілкупання з іншими учасницями курсу триває і на далі, дуже задоволена. Практичний- день відпахала на проф кухні- прийшла доому- не виходить, а спитаті вже нема є в кого, печаль((((
   
а де твій аватар? :)