Чи варто йти на курси???

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Wolandija, 1 сер 2016.

1. Olgaladya

Olgaladya миється в бані

Если хвалят этих мастеров и виртуозов своего дела, то выберите одного из них и идите учиться! Все решает практика, а потом обязательно ходите на мастер классы по росписи и т.д.
    В начале вы работаете как мастер маникюра, потом можно арендовать место в салоне, а дальше и свой салон откроете)

2. mizolda

mizolda миється в бані

Я ходжу на курси перукарів, мені подобається колористика, це як моє хобі

3. Karamelika

Karamelika миється в бані

Так манікюрниць вже дуже багато, але для всих є праця. Якщо дівчині подобається цім займатися, то чому ні?! Нехай займається!

4. Evynya

Evynya Member

я навчалась у простого майстра. Спочатку базово навчіться а потім майстерність шліфуватимете в профі. Не обов'язково брати найдорожчі курси. Але головний секрет - щоб душа до цього ваша лежала, а не відходити як на кухаря і без толку. Продумайте все до дрібниць. Старт обійдеться в 5 тис. грин. - це без вартості курсів-лише матеріали, мінімум причому, лампа і стерилізатор металевий корпус.

5. Juna

Juna Member

Конечно, стоит идти на курсы, даже если только для себя это будет. Это же самообразование.

6. Jordana

Jordana Member

Звісно варто. Навіть профі час від часу підвищують кваліфікацію.

7. Vironika Levshyn

Vironika Levshyn New Member

Любі курси не будуть лишніми, тим більше в справі, якою ти хочеш зайатись та заробляти. Ти можеш самою начитись робити манікюр, але якою ціною. Ціною здоров'я клієнтів і своїх нерівв, та мабуть саю вчитись ти будеш довго. Але якщо підійдеш до цього серйозно та странно, то зможеш заробляти і для себе це класний скіл. Плюс, сертифікат отримаєш для довіри клієнтів. Курси це одне, а головніше матеріальна база для роботи.

Друга сторона курсів - це те, що вони не мають великої користі, або взагалі ніякої. Тому що на тобі можуть просто заробити, а ти не отримаєш корисної інформації чи практики. Проконсульуйся у довірених дівчат,які цим займаються достатньо часу, щоб знати де і як.

8. KostyaUA

KostyaUA Member

Я дуже довго вибирав курси у Львові, так як взагалі не був знайомий з програмуванням.
    На щастя завдяки OktenWeb я зрозумів що програмування це клаасно, це те що мені подобається і я хочу розвиватись у цій сфері.
    Викладачі настільки вміють налаштувати на навчання, вміють підібрати такі приклади аби розповісти та зацікавити, що після кожного заняття, я з нетерпінням чекав наступні .
    Я залишився дууже задоволений!
    Однозначно всім рекомендую чудовий OktenWeb , чуйних викладачів та прекрасних людей!

9. Oleg Pritula

Oleg Pritula Member

Курси які навчають і приводять тебе до успіху, однозначно треба відвідувати ) може Вам буде корисний лінк на цікавий ютуб канал Азат Валеев

10. mogilovserg

mogilovserg Member

11. prihodko

prihodko Member

курси це завжди корисно, тому йдіть.

а де твій аватар? :)