Чим порадите годувати кішку ?

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем Dobrodym, 7 бер 2016.

 1. Magistryoda

  Magistryoda Active Member

  р е к л а м а
  Нещодавно почув про вологий корм для котів My Family. Хто-небудь вже купував або чув про корм цієї фірми?
   
 2. angelinaya

  angelinaya Member

 3. petrusia

  petrusia Member

  Корм My Family мабуть щось дуже новеньке. В інтернеті жодної інформації про нього нема.
   
 4. BrigLion

  BrigLion Member  Чому немає ? Приймаємо участь в конкурсі на Фейсбуке.  .
   
 5. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Купив вчора сирок "Дружба" за 3 гривні. Котику. Він відмовився його їсти. Випадково випав сирок з моїх рук - разів зо три підпригував, як гумова куля ... Для собак і котів кращу їжу роблять.
   
 6. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  Якщо він коштує дешевше 8 гривень, або у складі є слово "молоковмісний", то на краще годі й сподіватися було.
  Тільки навіщо Ви котикові пропонуєте людську їжу? Навіщо йому сіль, емульгатори, консерванти, згущувачі, підсилювачі смаку, барвники і інша гидота? Купіть коров'ячі субпродукти і зваріть із крупою. Це буде більш корисно і поживно для кота. А сирок "Дружба" залиште для себе, якщо вже так хотілося його купити. :pardon:
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. Innusua

  Innusua Well-Known Member

  То не сирок, а сирний продукт "Дружба") Воно неїстівне, не варто його брати ні собі, ні коту) Зараз і майонезні продукти є, і сирні, я уважно вивчаю анотації, бо в плавлених сирах і продуктах велика різниця в ціні, а в голандських сирах і віповідно продуктах бува й ні. Якось цапнула з полиці в магазині шматочок за 81 грн, а то виявився продукт, а зрозуміла коли спробувала його потерти на тьорочку, воно кришилось як дурне.
  З тією штучною продукцією не треба дружити.)
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 8. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Вчора по "1+1" було "Життя без обману" якраз про сири, ну не показник це, вот мені подобаються сири із козячого, овечого молока, які можуть мати специфічний запах, коти їх їсти не будуть.
  Ну і коти їдять зі смаком польські паштети, так само не на 100% натуральні.
   
 9. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  То я так купив, для теми. Звідки ж взнати, як сам не копнЕш? Взагалі не знаю, хто такі продукти їсть і навіщо їх виробляють? Хіба що для медіа супротивника, або поставити галочку із збільшення вітчизняних продуктів, а на тому чудовому фоні штовпхати продукти з ЕС, як демократичний вибір... Місяц тому взяв такий самий - то він був аж синій з пліснявою...Але навесні купив самий дорогий сирок (колись писав про те, як хотів зробити сирний суп) - то той сирок геть як шматок жиру і теж підозрілого походження - його навіть на тертку неможливо натерти, бо лізе як хробаки з м'ясорубки. Суп з нього теж не вийщов - той розщепився на окремі молекули і навіть коліру супу не дододав.
  Звісно, що я купляю 3-літрову банку кислого молока за 20 грн, знімаю півлітра сметани, з декількох банок роблю сир, а сироватку випиваю або робимо млинці чи шарлотку зі старого варення.
   
  Останнє редагування: 27 вер 2017
  • Подобається Подобається x 1
 10. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  По темі: не купляйте таких сирків ні собі, на кішкам.
  [​IMG]

  [​IMG]
   
 11. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Як на мене, смак як гума із маргариною, якщо якісний плавлений сирок - для дітей прекрасне надходження кальцію, тому що кисломолочний сир, мало кого примусиш їсти, використовую тверді сири для салатів із часником, сир потрібно потерти, або деколи варю супи із сирком, такі "молочні продукти" часто розраховані на дуже економних чи малозабезпечених, яка інша в них потреба?
   
 12. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Краще за всі розмови - це вказати назву і виробника добрих сирків.
   
 13. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  Ай... наклейте краще собі, як пам'ятку. Бо мабуть вже всі знають, що таке їсти не можна :)))
   
 14. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Магазини забиті тими сирками - то напевно купляють і ви їм ніколи не казали. А продавці всі тільки їх і купляють додому. Чого сміятися? А я от сказав. І не сміюся. Всі хочуть жити як в Ес - їсти небезпечне, а інші нехай їдять, травляться і гинуть. То так завжди: спочатку роблять смачні, а потім змінюють рецептури, масло пальмове, прострочене сухе молоко чи сироватку смердючу з маслозаводів, натрусять туди ароматизаторів і жріть свині, а потім ті бізнесмени показують, в "Орел-решка", яка смачна їжа на сейшельських островах.
  Собака той сирок з'їла. Завтра піду подивлюся - чи жива...
   
 15. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  Я кожного ранку бачу людей, які добровільно вживають їжу із сміттєвих баків, прямо так, на місці, вииягають з бака і у рот. Думаєте, що їм невідомо, що не можна зі смітника їсти? Чи думаєте, якщо я їм забороню, то вони припинять це робити?
  Так само і з сирками. Якщо вже хтось не хоче піклуватися про своє здоров'я, то його ніхто не змусить.
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 16. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Ви так гадаєте, що добровільно їдять з баків? Сумніваюся, але те, що довели себе до такого - то так. Хоча показували десь в 2010 році, як у Харкові молоді люди навмисно їдять за смітників, а є такі, що мають грощі і золото, але все рівно лазять по смітниках. Людина дивна істота.
   
 17. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Не на правах реклами, один з найякісніших ( за словами експертів ) плавлений сирок у нас "Звенигора", якщо мені потерти на салат чи до супу, купую тверді "Комо", "Шостка", "Ферма", якщо мастити на канапки - подовгасті польські.
   
 18. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  О! Нагадали - плавлений сирок "Ферма". Такий жирний, що аж занадто...Який-то він не правильний. Плавлений той, з якого можна зварити сирний суп. А то бутербродний. Йой, щось пішло не так...
  [​IMG]
  Мій син наївся "Растішки", що більше мене набагато (. Але я тут не до діла... Коту точно не потрібне - мишей не буде ловити, та в зубах залипне, щей від задуши помре. (
  Сирок "Ферма" більше до пастоподібного можна віднести, ніж до шматкогово :haha:))).
   
  Останнє редагування: 27 вер 2017
 19. prius

  prius Well-Known Member

  Гілка називаєтся чим годувати кішку,таке враження що зібралися коти і думають чи можна запхати в кішку плавленний сир дружба
   
  • Смішно Смішно x 1
 20. prius

  prius Well-Known Member

  Вже 12 років годую кішку сухим кормом,зараз трошки округлилась але далі така сама жвава і бавиться як кошеня,та їжа що їсть людина їм категорично заборонена
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)