Цікаві факти

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Парусник, 7 жов 2010.

 1. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  История

  39 хв. ·
  Подключение аппаратуры на фестивале «Вудсток» в 1969 году.

  [​IMG]
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 2. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 3. DennyPhantom

  DennyPhantom миється в бані

  Очень интересно, спасибо
   
 4. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  У Швеції з весни цього року стартувало масове чіпування населення. Люди імплантують собі між великим і вказівним пальцями мікрочіп, який замінює всі пластикові карти і всілякі ключі і пропуску, які людина зазвичай носить із собою. І якщо рік тому таким способом розплачувалися близько 100 чоловік, то зараз, за даними Daily Mail, ця цифра перевищила позначку в 4 тис. чоловік і продовжує неухильно зростати.
  [​IMG]
  Основні характеристики чіпа:

  Він замінює електронні гаманці, банківські картки, проїзні і різного роду ключі і пропуску. З його допомогою розплачуватися можна простим дотиком руки до терміналу.

  Він дуже малий, розміром з рисове зерно.

  Його ціна разом з процедурою імплантації становить $ 180, а деякі компанії пропонують таку послугу своїм співробітникам безкоштовно.

  У ньому немає GPS, відстежити по ньому людини неможливо.

  Чіп спрацьовує лише в декількох сантиметрах від зчитувача, тобто вкрасти інформацію про користувача зловмисники зможуть тільки в тому випадку, якщо їм вдасться заволодіти його рукою.

  Він «пасивний», тобто містить в собі інформацію, але сам нічого зчитувати з інших девайсів не може.
  Вчені вважають, що даний пристрій відкриє для шведів дорогу в нову цифрову епоху. До того ж це неймовірно зручно.

  Як він безпосередньо спрацьовує, можна побачити в цьому ролику.

  View: https://youtu.be/5RSxfMYnah4
   
 5. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 6. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Я на техновиставці бачила як робить ЗD-принтер. Трохи інший принцип там був, але все одно - витратні матеріали добре коштують, а видовище зачаровує. Малого (4роки) не могла відірвати - стояв як укопаний біля цього принтера.
  Вазочки, фігурки звірят, різні голівки, посуда таке інше.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Відповідати на запитання швидко і вголос.

  1. Повторити слово "кров" п"ять разів.

  2. Що тече по венах?

  3. Що тече, якщо поріжеш палець?

  4. Що перекачує серце?

  5. На який колір світлофора можна переходити вулицю?

  На який-на який?
   
 9. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 10. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 11. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 12. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  11січня набувають чинності нові правки у Кримінальний кодекс України щодо зґвалтування і сексуального насильства. За ґрати на 5-7 років можна потрапити, якщо навіть хтось із подружжя не дав згоди на секс. ... Навіть не знаю як реагувати на авторку цього лайна третього тисячоліття

  [​IMG]
   
 13. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

 14. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  може чуть не в тему

  Я недавно читав дитячу книжку "Першому гравцеві приготуватися" , не пам"ятаю автора...

  Так там гарний фінал - герой, котрий став власником найбільшої віртуальної контори, заявляє, що буде жити в реалі.
  От до цього і тре йти...
   
 15. Levva

  Levva New Member

  Цікаві факти по педикюру:
  Родина педикюру — Древній Єгипет. Уже в ті часи люди знали, що стопи — це дуже важлива зона, яка відповідає за роботу внутрішніх органів, тому поряд з естетичною стороною догляду за ногами велике значення має і медична. Догляд за ногами включав в себе підтримку шкіри в хорошому стані, масаж, а знатні єгиптяни натирали стопи безліччю ароматичних масел. Крім того, існував звичай щодня мити ноги в ароматній воді, це було обов’язковим правилом гігієни перед побаченнями....
   
 16. Semenok

  Semenok New Member

  Билл Гейтс, выступая перед старшеклассниками, назвал 11 правил ,которые подростки, по его мнению, никогда не узнали бы в стенах школы. Он подчеркнул, что ежедневное обучение оптимизму и политкорректности формирует поколение, далекое от реальности, а это неизбежно приводит к неудачам во взрослом мире.
  1). Жизнь несправедлива — свыкнись с этим фактом.
  2). Миру наплевать на твое самоощущение и самоуважение. Мир ожидает от тебя каких-нибудь достижений, перед тем как принять во внимание твое чувство собственного достоинства.
  3). Очень маловероятно, что тебе начнут платить 40 тысяч в год (USD*) сразу после окончания школы. Ты не станешь вице-президентом компании с лимузином и личным шофером, пока ты не заслужишь этого.
  4). Если ты думаешь, что твой учитель строг и требователен, — подожди знакомства со своим боссом. В отличие от учителя, карьера босса зависит от того, как ты справляешься со своими заданиями.
  5). Обжаривать бургеры в Макдоналдсе — не ниже твоего достоинства. Твои прадеды назвали бы любую — даже такую — работу «хорошим шансом».
  6). Не спеши обвинять в каждой своей неудаче своих родителей. Не ной и не носись со своими неудачами, учись на них.
  7). До твоего рождения твои родители не были такими скучными и неинтересными людьми, какими они кажутся тебе сейчас. Они стали такими, зарабатывая на твое беззаботное детство, стирая твою одежду и слушая твою бесконечную болтовню о том, какой ты классный. Поэтому, перед тем как отправляться спасать леса Амазонки от уничтожения жадным поколением твоих родителей, попытайся для начала привести в порядок свою комнату.
  8). Твоя школа отменила деление на победителей и лузеров, жизнь — нет. В некоторых школах прекратили ставить плохие отметки и разрешили сколько угодно раз сдавать тест. Это не имеет ни малейшего отношения к тому, что происходит в реальной жизни.
  9). Жизнь не разделена на семестры, летних каникул в ней не существует, и очень мало работодателей заинтересованы в том, чтобы помочь тебе найти твое собственное «я». Тебе придется делать это в твое личное время.
  10). Не путай реальную жизнь с тем, что показывают по телевизору. В жизни людям приходится большую часть времени проводить не в кофейне, а на рабочем месте.
  11). Поддерживай хорошие отношения с «очкариками-ботаниками». Скорее всего, один из них когда-нибудь станет твоим начальником.
   
 17. Orestt

  Orestt New Member

  Мені сподобалися нові технології в смартфонах Xiaomi і Oppo. Буде круто коли смартфон можна буде розблокувати дотиком до дисплея.
  Частіше треба дивитися "Ось це новини!". Багато вього цікавого.
   
а де твій аватар? :)