Де зробити підтяжку грудей?

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Mranda, 10 лис 2018.

1. Mranda

Mranda New Member

Дівчата, усім привіт!
    Таке питання, хто робив підтяжку грудей, робили з збільшенням,з імплантамі чи без? Де й у кого? Коли робили, яка була ціна, вас задовільнив результат чи ні, важко переносити наркоз?
    Я збираюсь. Хочеться і страшнувато.
    Заздалегідь, дякую всім за відповіді!

2. manur

manur Well-Known Member

Для чого? Вам 32 роки (якщо правда). Я собі гадаю (ба, навіть впевнений), що вони у Вас і так цілком гарні і привабливі.

3. Inkilda

Inkilda Member

Скажу так, бо знаю по собі, якщо хочеться, якщо вирішили, то робіть. Завжди знайдуться ті, хто буде вас відмовляти. Я сама церез це пройшла і не жалію. В Києві у доктора Слоссера робила підтяжку грудей с імплантами. Результатом задоволена. Спочатку треба піти на консультацію, а краще до кількох пластичних хірургів, щоб знайти саме "свого" спеціаліста.

4. mizolda

mizolda миється в бані

Робила одна знайома збільшення, говорить не кожен купальник підходить, шви видно

5. Inkilda

Inkilda Member

Значить погано зробили. Мені зробили дуже акуратно. Місць розрізу майже не видно. А через кілька років зовсім нічого не буде видно. Та і також є процедури, щоб лазером убрати шви.

6. manur

manur Well-Known Member

Мля.... Хоча б одна фото показала..........

7. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

Бородатий анек до теми

Бабка на старості років вирішила застрелитися. А де точно серце знаходиться - не знає.
    Приходить вона до лікаря, він їй і відповідає: "Серце знаходиться на 2 пальці нижче соска".
    Повернулася додому, взяла пістолет, вистрілила ...
    Прибула швидка. Хтось із перехожих питає: "Що ж сталося?" - "Та бабка собі коліно прострелила!"

а де твій аватар? :)