День Валентина)) Проблема)

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем anonymisiii, 3 лют 2017.

1. Samojlovu4

Samojlovu4 Well-Known Member

р е к л а м а
    Поняв, фуліган - отримуй ще! Ти тільки посмів задумуватися над подібрими питаннями - ти вже убогий і на літеру "м". Фсьо. Отака вона проста, бабська хвілософія.))

2. Samojlovu4

Нікого це не здивувало. Її завдання - вареничка свого якнайдорожче продати або пристроїти.
    День обох закоханих - але ти должен шось дарувати, вона тобі не абязана.

3. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

Хіба ж не чудово!
    Якщо Ваша поява була непрогнозована, і Ви й сам не знав, коли станеться зустріч, то звідки б узявся подарунок? Було б дивно, якби вона носилася із ним. А може і був, днями раніше, тільки то щось було короткотермінове. Ви б не дарували букета у неділю, який було куплено у вівторок. Але то так, припущення...
    Так буває досить часто, не варто дуже на те звертати. Не дарма ж кажуть: "хочешь розсмішити Бога - розкажи йому про свої плани".
    Головне, щоб ви розуміли один одного і надихали один одного робити приємно навзаєм.
    Тільки ще одна маленька ремарка, щодо подарунків у майбутньому: дуже неприємне враження складає людина, яка запитує "що тобі подарувати?", або "що б тобі хотілося?", щоб потім того не виконати. Тому, треба ставитись обережно до таких питань. Таке запитувати можна тільки коли впевнений, що вистачить і часу, і бажання, і грошей. В усіх інших випадках треба просто уважно слухати людину й мотати на вуса. А потім приміряти до своїх можливостей.
    Ви її про взуття в якості подарунка запитували, я так зрозуміла... Навіть, якщо вона мала мудрість не чекати від Вас кришталевого черевичка, то Ви виглядатимете просто як базікало. І можливо спочатку на те ніхто не зверне уваги, але в подальшому це зовсім не на Вашу користь. Та й не на чию, бо ніхто не любить і не поважає базікало :pardon:

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. anonymisiii

anonymisiii Well-Known Member

Дуже сміле припущення з Вашої сторони. Але всеодно попрошу добирати слова.

В загальному, так і є в житті. Але я хлопець битий, можу відрізнити таких дівчат.

А так, ні, ми з нею і признались, що не святкуємо такі "празники". Я просто хотів всеодно зробити приємно.

Ні )

Це і про чоловіків і про жінок)) Так, ніхто не любить коли слова на вітер

5. Latana Royal

Якщо то Ви із самойловичом - не переймайтеся, то нещасна людина. Щось у нього давно, мабуть від самої матері, пішло не так, бо вже надто хвора реакція на жінок.

Авжеж.

6. Hyligan

Hyligan Іронічний

Що подарувати коханій на день Св. Патріка ? :heart:

• Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  7. Latana Royal

а минулого разу що дарували? :)))

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. manur

manur Well-Known Member

Коню пойнятно, що віскі, причому, обов"язково ІРЛАНДСЬКЕ !!!!

9. Hyligan

Hyligan Іронічний

Це якось банально, то як подарувати презерватив перед використанням.
    Вона каже шо не святкує ірландських свят, я теж, але думаю всерівно треба щось подарувати...

• Смішно Смішно x 1
  10. Latana Royal

ну то скористайтеся власною ж дотепною порадою :)))

11. Hyligan

Hyligan Іронічний

Доречі, йду недавно в Чер. по парку, дивлюсь "настоящій мущіна" стоїть біля лавки а на лавці здоровенний букет, штук так 30-50 троянд....Через пів години йду назад, а він ше стоїть, ніс повісив....
    Я собі подумав шо на його місці послав би її на, а того букІта роздав би м по одні троянді кожній зустрічній дівчині вартій уваги :)))

12. tea man

tea man 茶人

То довелося б до ночі роздавати. Чи мо в Чер. всі жінки, які гуляють по парку варті уваги?:mocking:

13. Hyligan

Hyligan Іронічний

Як тепла погода то так :mocking:

14. Latana Royal

Ви ж не знаєте, через що йому довелося такий оберемок квітів купувати. Може на вибачення сподівається. Може накоїв щось таке, що квітами не виправити.

15. Samojlovu4

Молоток фуліган, шикарно бабський женсавєт підковирнув.)

16. MalvinkaZ

MalvinkaZ миється в бані

Подарунок - це одне, а квіти мають бути обов'язково. Тим паче на день закоханих потрібно дарувати троянди, навіть якщо Ви зустрічаєтесь не довгий час. Мені чоловік до одруження досить часто дарував невеликі букети, а в день весілля подарував великий букет троянд, приніс кур'єр з Купить розы с доставкой - Заказ роз в Киеве | бутик цветов ONLY ROSE і вручив мені разом з привітанням. Довго буду це пам'ятати:)
    sertse_m.jpg

Останнє редагування: 15 лис 2017
  17. Oolga

Oolga Member

а на день Св. Миколая? це ж зовсiм скоро.... :)

18. Smereka

Smereka New Member

На Миколая - Миколайчики) Не знаю жодної дівчини, яка б не пораділа солодощам

19. Reginaa

Reginaa Member

Вперше чую, щоб на день Св.патрика щось дарували. Мені нічого ніколи не дарували :sad:
    На Миколая батьки завжди ховали солодощі під подушкою. Коли вже з хлопцем зустрічалась він залишав листівку де можно знайти подарунок, доводилось нишпорити по всіх закутках квартири. Це було кльово... Навіть так одружитися запропонував, але наплутав з розмірами :facepalm:, довелось міняти на тому самому Gold.ua.
    Тому найкращий варіант дарувати серти (білизна, парфуми, прикраси), а ми вже оберемо самі, що хочемо.

Квіти обов'язково!!!

20. Peppa

Peppa Member

Мене це теж здивувало, бо день Св. Патріка у нас почали святкувати лише пару років тому: у пабах влаштовують якісь тематичні вечірки і на цьому все. Так щоб хтось серйозно ставився до цього "свята", готував подарунки, то я таких людей не знаю.
    А от що стосується дня Св. Валентина, то хоч це свято також не наше, але воно добре прижилося, тому я вважаю цей день гарним приводом показати свої почуття і влаштувати романтичну вечерю, підготувати подарунок. І тут я згодна, що сертифікати - це один з найкращих варіантів, особливо для людей, які не впевнені на 100% у вподобаннях своїх партнерів. Але можна обійтися без них. Наприклад, якщо хочеш подарувати щось з прикрас, то купуй сережки, підвіс чи ланцюжок - тут не треба знати розмірів. Або якщо парфуми, то якийсь класичний аромат - зараз чимало сайтів з відгуками, тому можна підібрати щось універсальне. Наприклад, я купувала на подарунок парфуми Оріфлейм на сайті https://buyoriflame.com.ua/ - замовляла один зі старих ароматів (Divine) і один з останніх (Paradise), який підбирала виходячи з вподобань людини, яку я добре знаю. Але вийшло, що аромат який я довго підбирала, сподобався менше, аніж той класичний. Хоча я очікувала, що буде навпаки. Коротше, тут вгадати дійсно важко...
    З білизною то взагалі біда, такого б я точно не радила дарувати.

а де твій аватар? :)