Диплом

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем pavloss, 10 сер 2018.

1. pavloss

pavloss миється в бані

Доброго дня. Скажіть будь ласка, хтось замовляв дипломи у агенств? Були нормально написані? Я не маю часу щоб писати свій, хочу купити ось тут як думаєте, буду ок?

2. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

Там диплом не купуйте, бо вони не зроблять його нормально, напартачать і ви тільки задарма викинете гроші

• Подобається Подобається x 1
  3. SamajaMilaja

SamajaMilaja миється в бані

Нормально буде написаний. Люди таким чином гроші заробляють, чому вони будуть писати погано? Тим паче якщо замовляти через сайти як https://www.diplom.com.ua/ , то виконавець не отримає гроші допоки ви не підтвердите якісне виконання роботи.

4. Beverly

Beverly миється в бані

Все буде добре

5. kakarina

kakarina Member

ТО для чого тоді вчилися?? можна буо відразу все купити.

6. Ollesya

Ollesya Мати

вчитися потрібно завжди

7. annakvitka

annakvitka миється в бані

Не думаю, що сама гарна ідея купувати диплом, який з вас після цього спеціаліст?

8. pilio

pilio миється в бані

Звичайно треба

9. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

Що "треба"?)

- Вчитися?
    - Купити диплом?
    - Знати?
    - Вміти?
    - ваш варіант

;

10. TassiaMia

TassiaMia Member

То купили б відразу диплом, чому ще паритись із навчанням. А потім такі спеціалісти вчать та лікують наших дітей, супер...

11. tanaLutsuk

tanaLutsuk New Member

Я минулого року робила магістерську на Allreferat.com.ua - курсові, реферати, контрольні, дипломні. Зробили за півтора місяця, перед написанням мені скинули план для затвердження, тоді вже з правками викладача робили. Два рази викладач вертав на доопрацювання, все зробили, за доопрацювання не доплачувала. Магістерська була на педагогічну тему.

а де твій аватар? :)