доброзичливі балачки...

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем mypucm, 27 лют 2019.

1. iso

iso Well-Known Member

Як щодо зайців - не знаю. Але мишам спокою точно не дадуть:)

2. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

Я знайшла, що це за птахи. Це сова болотна, недалеко від нас велике водосховище.
    Ось є ролік про них:

• Подобається Подобається x 1
  3. Silver bullet

Мишей я особливо і не бачу. Звичайно, вони є, але ми спокійно вирощуємо арахіс. В будинку теж не бачила і не чую. А ось зайці - жирні, наглючі, здорові як собаки бігають прямо перед вікнами по капусті. Молоденьку пізню капусту от зараз з"їли, а зимою пообгризали молоді грушки.

Сусіди не можуть яблуні виростити - з'їдають гілочки, кажуть що будуть обмотувати агроволокном тепер аж до верху, бо зайці здоровенні, і як на задні лапи стануть, та ще на снігу - достають хто зна куди.
    Плодяться вони теж добре, як відомо. От тут сови в пригоді - переловити зайчат.

4. mypucm

mypucm Well-Known Member

о_О

5. Silver bullet

Великі, так. Очі як у котів) Дивіться вище ролік, там молоденький птах. А дорослі великі. Вдень сидять на великих деревах (найчастіше - абрикоси), що по периметру сада. Можна не бачачи їх підійти на 1.5 метри. Тоді вони повільно підіймаються і перелітають недалеко. Десь їх гніздо в траві, ми не дивились та і не треба.

6. mypucm

mypucm Well-Known Member

шовковиця :nyam2:
    15062019131.jpg 15062019132.jpg

• Подобається Подобається x 1
  7. Silver bullet

У нас біла, стигла стає трохи рожевою. Діти обожнюють - навіть полуницю так не їдять.

8. mypucm

mypucm Well-Known Member

навіть листя смачні... у шовковиці і абрикоса )

9. qstarter

qstarter New Member

В Библиотеке можно не только работать в кайф. Здесь просто дучший коворкинг Киев, который я встречал в этом городе. Уютно, приятно и время пролетает за работой незаметно.

а де твій аватар? :)