І нафіга той антивірус?

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Hyligan, 20 жов 2013.

1. р е к л а м а
    Я спеціально скачав для свого компа стару безкоштовну версію Аваст і відключив в ній оновлення самої програми. Оновлення антивірусної бази приходять щодня, ресурсів антивірус на себе тягне зовсім мало

2. William Bones

William Bones Любитель рому

Багато залежить від того середовища, у якому працює комп"ютер. На роботі в мене старенький ноут IBM T 30 взагалі без антивірусу. Я на ньому отримую-відправляю пошту, дивлюсь новини та слухаю музику. Інтернет повільний через USB-модем від Інтертелекому. Все підозріле просто оминаю і все. А ось вдома я в локальній мережі з кількома сотнями користувачів на один зовнішній IP і без надійного антивіруса - гаплик. Тож використовую німецкий G Data Internet Security Дуже надійний, хоч трохи й клятий. Але надавати йому по руках - жити можна.

3. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

не оновлюються вірусні бази :sad:
    за 2012 рік і каже, що немає для вас продукту

4. MorthSid

MorthSid New Member

Мені цікаво, на що ви розраховуєте, якщо бази не обновляются- вважайте захисту майже немає. Дивіться на Сравнение и рейтинг Антивирусов для компьютера. Тут свіжі версії основних антивірусників. І якщо ви не будете собі ставити Web або Каспер, то інші навантажувати систему особливо не будуть.

5. William Bones

William Bones Любитель рому

Треба пошукати свіжішого ключа, тоді все буде гаразд.

6. Latana Royal

Повернулася до авасту. Він ключів не просить :pardon:

7. Capitoshechka

Capitoshechka Кінітіпський москаль

просить. Ще й як. Навіть FREE-версія. Різниця лише в тому, що для реєстрації фрі-версії від вас непотрібно ніяких фінансових витрат.

8. Latana Royal

А з кряком до 2050 року? :mocking:

9. Capitoshechka

А кряк це хіба не ліцензія?

10. Latana Royal

Звичайно, якщо free не влаштовує. Але ж один раз крякнув і не треба кожні кілька місяців ключі підбирати :pardon:

11. Capitoshechka

Взагалі-то стандартна ліцензія йде на рік, а не на кілька місяців

• Інформативно Інформативно x 1
  12. mojaxata

mojaxata Active Member

Аваст Free вже років 5 як разом з віндою поставив і горя не знаю.

13. Hyligan

Hyligan Іронічний

Завівся в мене якийсь AVG антивірус, незнаю як видалити падлюку. Клінер його не бачить, з автозагрузки не видаляється, через деспечер задач теж, в панелі управління нема його. А в треї сидить, жере вайже 100% ресурсів компа, і захищає мене від зовнішніх загроз, курва :mocking:

14. Capitoshechka

Останнє слово було найправильнішим з усього описаного вище. Бо це курва ще та...

15. vendylove

vendylove Member

У нас на роботі начальник не хоче ставити антивірус, він не розуміє нащо він потрібен

16. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

А завтра ще папірця дасть на підпис - "У разі знищення ПЗ компа всі витрати на відновлення несе користувач." Треба працювати, а не "сидіти" у підозрілих мережах. У нас було таке колись, ще й ЮСБ та дисководи повиймали зайві.
    Відповідь на майбутнє запитання: "Так, можна, але це інша стаття"

17. Hyligan

Hyligan Іронічний

То точно. Я так і не знайшов як його видалити. Переставлю віндовса як буде час і натхнення)

18. Capitoshechka

Нє било би счастья, так нєсчастьє помогло)))

19. Capitoshechka

В найгірших ситуаціях (як у вашому випадку), можна трохи підстахувати свою дупу і встановити хоч щось безкоштовне (типу авасту). Краще нехай буде хоч щось, ніж взагалі нічого. Ну або хоч USB DISK SECURITY, щоб ніяка курва з флешки не влізла

20. sunshinny

sunshinny New Member

а яким антивырусом зараз користуєтесь

а де твій аватар? :)