Як коло Зодіаку демонструє ідею досягнення гармонії протилежностей

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Orest G, 27 вер 2019.

 1. Orest G

  Orest G Member

  Коло Зодіаку та гармонія протилежностей

  «…Кожна епоха розвитку свідомості пов’язана з певним знаком Зодіаку. Коло Зодіаку теж несе в собі ідею гармонії обох протилежностей і демонструє її досягнення. Також кожен знак має свій протилежний, який стоїть напроти у колі Зодіаку. Наприклад, навпроти Водолія знаходиться знак Лева, який наче тінь одночасно іде разом з Водолієм доповнюючи його. Умовно головний знак вказує на період розвитку свідомості, а протилежний виявляє мету цього періоду…»


  «…Враховуючи пересування точок пір року в колі зодіаку із швидкістю 50,256’ на рік – явище так званої прецесії, коли найдавніший зодіак очолювався Близнятами. Цей період тривав з 6680 до 4400 рр. до н.е. Тоді, згідно слов’янської міфології, яка вважається чи не найстаршою у світі, де вперше персоніфікувалися небесні світила та решта стихій у богів, і з’явилися боги Леля (Дана) і Полель (Лель), які були дітьми-близнюками Богині Лади. Леля уособлювала воду або земне начало, Полель – вогонь і Сонце або небесне начало. Іншими словами Сонце – це чоловіче начало у вигляді персоніфікованого Месії, а Земля - жіноче начало, тобто земна форма життя.


  Це символічне зародження двох протилежностей, двох статей – він і вона, Інь і Ян. Згодом ці дві протилежності образно мають утворити шлюб та стати одним цілим – «одним тілом». Тому звідси логічно зробити висновок, що початок є там, де зародження, а зародження дуальності, як бачимо відбулось в епоху Близнюків. Тепер розглянемо усе це більш детально включно з астрологічним трактуванням…»


  Більш детально можна прочитати на стор.39-44, перейшовши за посиланням: ТАЄМНИЦЯ СВАСТИКИ КОЛА ЗОДІАКУ.docx
   
а де твій аватар? :)