Як розкрутити інтернет-магазин зі світильниками?

Тема у розділі 'www', створена користувачем romankto, 14 гру 2017.

 1. romankto

  romankto New Member

  Місяць тому я зробив сайт невеликого інтернет-магазину. Тематика: світлодіодні світильники, різних конфігурацій. Потрібно його швидко розкрутити, і зробити це самостійно. Що можете порадити? З чого потрібно починати?
   
 2. drstrange

  drstrange New Member

  Спочатку вам потрібно перевірити що дизайн сайту зрозумілий для звичайного користувача, і що верстка не лагає. Потім написати цікаві тексти, щоб привернути увагу. Хоча, якщо у вас є гроші, вам краще звернутися в компанію, яка займається розкруткою сайтів.
   
  Останнє редагування модератором: 15 гру 2017
 3. Mylnyk

  Mylnyk Well-Known Member

  Потрібно хоча б посилання сюди для аналізу. Ринок настільки висококонкурентний , що виловити щось можна тільки дуже агресивною і дорогою інтернет рекламою. Увійдете в топ 5 гугла по слову світильник - у вас є шанс на продаж
   
 4. Tarason

  Tarason Member

  Это лучше на биржу фрилансеров обратиться.
   
 5. Hoakina

  Hoakina Well-Known Member

  СЕО це добре, сама цим займаюсь, але якщо постаратись, то можна самому все зробити. Рецепт простий - унікальні цікаві користувачам тексти, робота з соцмережами. Не швидко, але надійно.
   
 6. Orestov

  Orestov миється в бані

  а ще є контекста реклама , хоч і за бабки, але працює досить непогано, і навіть 500-1000 грн на місяць для початку досить
   
 7. Olgared

  Olgared Well-Known Member

  1. Запускаєте контекстну рекламу.
  2. оптимізуєте сайт.
  3. Пишіть унікальний контен
  4. Всім знайомим сусідам і тим хто робить ремонти раскажите про ваші світильники
  5. Соціальні мережі (групи по дизайну, ремонту)
  6 СЕО (тривалий але потрібний шлях)
   
 8. Jordana

  Jordana миється в бані

  Делайте публикации в соцсетях с ссылкой на сайт. Достаточно эффективна реклама в ФБ, только правильно определите целевую аудиторию, кому будут показываться объявления. Обязательно контекстная реклама. Проверьте тексты на уникальность и переспам. Попробуйте оптимизировать картинки, чтобы попасть в выдачу гугла по картинкам (мне очень помогло).
  Мне это все делали специалисты платно. Но если вы разбираетесь, попробуйте самостоятельно это проделать.
   
 9. Sukivak

  Sukivak Member

  конкурентов промониторить нужно. линкпадом и серпстатом можно легко и довольно дёшево собрать их ключи, ссылочный профиль, в симиларвебе проверить источники трафика. повторюшничаешь и продвигаешься - изи.
   
 10. georgserd

  georgserd New Member

  Найперше це потрібно зробити аналіз ваших конкурентів. Тоді реалізувати деякі моменти з проаналізованого у ваш проект. Зібрати семантичне ядро, виходячи з нього розробити структуру сайту, і ноповнити. А далі вже все остальне, оптимізація, реклама і т.д.
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Polinaty

  Polinaty Member

  так, розпочати потрібно з СЯ, на ньому має будуватись структура та контент сайту.
   
 12. Sukivak

  Sukivak Member

  Позвольте не согласиться. Оптимизация ничуть не менее важна, чем СЯ. В принципе, абстрактное СЯ есть в голове сразу, как только появляется идея создания сайта, а вот годно оптимизировать ресурс, чтобы он выдавал пользователю контент как положено - та ещё задачка. Потому этим не принято маяться самостоятельно, а привлекать исполнителей с опытом, типа Оптимизация сайта под стандарты поисковых систем - со своим сайтом разобрались и с твоим помогут.

  [​IMG]

  А, да, ещё нужно оценить юзабилити сайта до начала любых работ по раскрутке: хотя бы десяток друзей попросить пройтись по сайту и составить список замечаний. Плохое юзабилити - плохие ПФ - плохие результаты продвижения.
   
 13. Polinaty

  Polinaty Member

  Спробуйте скористатися популярними інструментами від google , принаймі успішні ресурси в обов*язковому порядку їх використовують. Вони однаково корисні і при розробці і навіть, якщо ви збираєтесь купувати рекламу Google.
   
  • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)