Як виграти Євросуд

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем llleonid, 18 січ 2020.

 1. llleonid

  llleonid Well-Known Member

  Позивачі або програють, або не добиваються очікуваних результатів через відсутність досвіду й систематичні неприховані шахрайські дії українських представників там, в Євросуді.

  Представники мотивують це захистом держави від сплати мільярдів євро відшкодувань.

  Ми кілька разів зіткнулися з такою несправедливістю.

  Відтоді допомагаємо позивачам так правильно відредагувати позов, щоб захистити його від перекручень у самому Євросуді, і збільшити ймовірність виграшу!

  Міжнародний аналітичний центр права
   
 2. llleonid

  llleonid Well-Known Member

  Як виграти Євросуд?

  Дотримайтеся термінів.

  Вичерпайте всі національні засоби судового захисту.

  Аргументуйте порушеннями статей Євроконвенції.

  Для початку точно сформулюйте для себе: чого я хочу від Євросуду? Може це не за адресою? Євросуд потенційно може дати мені те, чого я хочу, чи ні? Чи зможу я задовільнитися отриманим?

  Євросуд не займається дрібницями. Тому, якщо ваша справа копійчана, Євросуд її може прийняти. Проте у відповіді так і напишуть щось на кшталт: так, вас і справді несправедливо образили, правда й справді на вашому боці, співчуваємо, проте ваша справа копійчана, тому займатися нею ми не будемо. Змарнуєте час, кошти, а нерви не відновлюються. Ми, Міжнародний аналітичний центр права вже маємо такий досвід:
  Міжнародний аналітичний центр права: ПОЗОВ ДО ЄВРОСУДУ-1 Інфляція і банківський відсоток до пенсії
  Проте ми працювали за грант, а ви захищаєте своє, рідне. Відчуваєте різницю?
  Для високопосадовців і підприємців можливі й такі варіанти:
  Експредставник Порошенка заявив, що попав під підозру НАБУ й САП


  Справа повинна мати правдоподібний вигляд: завірені документи, відеодиски з записом телепередач про справу тощо. Все це через специфіку розгляду справ: без Скайпу чи якоїсь іншої відеоконференції. Все через особливі причини створення Євросуду і безпекових загроз, від котрих він убезпечує основні держави-підписанти Євроконвенції. Деякі з цих засадничих задач, якщо аналізувати всі обставини, суто конфіденційні, доступні лише вузькому колу політиків, багато з котрих уже померли. Менше конфіденційною є інформація про функціонування апарату суду, про що кожен суддя, співробітник, підписує угоду про нерозголошення. Це висновки Міжнародного аналітичного центру права. Вони мають суто теоретичне, а не практичне значення.

  Ще раз про правдоподібність. Ми, Міжнародний аналітичний центр права, маємо певні причини говорити про те, що українці (а, вочевидь, не лише українці, а і європейці), фабрикують серійні позови в
  Євросуд з метою тупо заробити. І, вочевидь, багатьом це вдається. Якщо вашу справу приймуть за сфабриковану, то її або відсіють ще на першому етапі як неприйнятну, або, якщо їй пощастить проскочити далі, то її зіллють і Високоповажний суд і українські представники спільними зусиллями.

  Саме тому вам доведеться кілька разів злітати в Страсбург. І бути присутнім на розгляді своєї справи. З перекладачем.
  Солов'їна мова. Ми теж її любимо і послуговуємося нею. Проте там багатонаціональний склад. Усі розуміють переважно англійську. Замовте високоякісний, професійний переклад усіх документів без винятку! Це ще один спосіб уберегтися від шахрайств і перекручень вашої справи нашими, українськими представниками в Євросуді. Здібності багатьох з них бажають бути кращими, адже вони є чиїмись синами, доньками (брат, сват, знайомий тощо), котрих туди влаштували мамусі, татусі (брати, свати, знайомі тощо).

  Пишіть короткими реченнями. Сухо. Все по суті. Емоції залиште вдома для рідних і близьких.

  Пишіть коротко. Судді теж люди. Різної національності, раси, віросповідання, віку, статі, сексуальної орієнтації, гастрономічних уподобань, політичних поглядів, але це люди. Такі самі, як і ви. Ми розуміємо ваше горе, несправедливість обставин, обурення, що так не можна! Проте судді не психоаналітики й не займаються вислуховуванням ваших рефлексій як ваші рідні і близькі. Судді судять, тобто приймають рішення. Створіть їм умови, щоб вони прийняли правильне, тобто на вашу користь, рішення.

  Вчіться на чужих помилках. Для чого регулярно читайте рішення Євросуду по Україні. Особливо у схожих справах. Там детально прописують помилки позивачів і некоректні, а часто абсолютно неприйнятні, шахрайські дії українських представників.

  Не вимагайте сто тисяч мільйонів компенсації за все. Є певні критерії для розрахунку. Тому кожну квитанцію, кожен чек, кожен документ дбайливо зберігайте. Колись він може пригодитися. Пам'ятаєте історію з Монікою Левінськи?

  Не думайте, що якщо наш суд сказав "ні", то Євросуд скаже "так". У багатьох справах ні є остаточною відповіддю, просто позивач не хоче її прийняти.

  Не залишайте ініціативу в руках українських представників в Євросуді. Інакше гарантовано програєте.
  Не зберігайте яйця в одній корхині.
  Не дайте спотворити чи втратити ваші документи.
  Спілкуйтеся з Євросудом, це корисно для справи!
  Не користуйтеся Укрпоштою. Є певні підстави сумніватися: чи є в нас люстрація? Чи немає? Особливо з цим новим режимом близькосхідного походження. Про всяк випадок надішліть DHL чи FEDEX. Це недорого, проте надійніше.

  Ви в себе один.
  Бережіть себе.
  Це може бути тривалим процесом.
  Тому розщедріться на час і зусилля, щоб збільшити свої шанси на виграш.

  Ніхто не може гарантувати вам виграш в Євросуді!
  Позивачі в Євросуд або програють, або не досягають очікуваних результатів через відсутність досвіду й систематичні шахрайські дії українських представників. Вони мотивують це захистом держави від сплати мільярдів євро відшкодувань. Ми кілька разів зіткнулися з такою несправедливістю.
  Відтоді допомагаємо відредагувати позов від зумисної шкоди українських представників в Євросуді та збільшити ймовірність Вашого виграшу!
   
а де твій аватар? :)