Який найкращий фільм ви бачили ?

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Dj - Zak Barrow, 11 жов 2008.

1. KattyX

KattyX Member

р е к л а м а
    Мне безумно понравился фильм "Прибытие"

2. iso

iso Well-Known Member

Який саме. їх багато. :)

3. iso

iso Well-Known Member

Я відкрив для себе дель Торо, мексіканця. Фільм Лабіринт Фавна.
    І, до свого стиду, лише недавно - іспанця Альмодовара Все про мою матір і Звяжи мене.

4. manur

manur Well-Known Member

То пані неповну назву навела.
    Напевно, мала на увазі :
    «Прибуття потягу на вокзал Ла-Сьота» (фр. L’Arrivée d’un train en gare de la Ciotat) — німий короткометражний фільм1896 року; один із перших фільмів, знятих і публічно показаних братами Люм'єр.

• Смішно Смішно x 2
  5. hrim

hrim Well-Known Member

"З міркувань совісті" Мела Гібсона. Пронизуючий актуальний фільм про віру, війну...

6. iso

iso Well-Known Member

Подивився вчора Місісіпі у вогні Алана Паркера. При тому, що йому (фільмові) вже буде 30 років.. Що ідея стара як світ – боротьба добра (ФБР) зі злом(місцева влада і поліція, що потакає, а дехто і є в ку-клукс-клані) . Що тема зїжджена- переїжджена – расизм в найогидніших проявах. Що фільм класично американський. Фільм зачепив мене.
    Сценарій детективний, тримає весь час в напруженні. І це при тому, що нема надлишку жорстокості, купи трупів і моря крові. Але окремі сцени, коли старший ФБРівець у фризієрні допитує підозрюваного у вбивстві, погрожуючи бритвою, або коли негр, захопивши білого (який колись познущався над його родичем) розказує йому, як жилєткою буде зараз відрізати йому яйця, додають адреналіну.
    Вкінці правосуддя, звичайно, перемагає і злочинці покарані.

Режисура дуже фахова. Оператоська робота оцінена Оскаром. Гра акторів, особливо Джіма Гекмена, на висоті..Фільм вартує того, щоб затратити на нього час.

7. mojaxata

mojaxata Member

Мені подобаються фільми з Томом Крузом. Як правило це фільми для відпочинку. До речі у 2018 році повинен вийти новий фільм Лучший стрелок 2. Дивишся, відпочиваєш і одночасно десь відчуваєш себе суперменом :)

8. Ljusinda

Ljusinda Active Member

"Мороз по коже" 2016.г. мне очень понравился.

9. Pototsky

Pototsky פוטוצקי

Передивився черговий Alien до кінця ~ і знову чекаю на наступну серію

10. NilaO

NilaO миється в бані

Хороше кіно))

11. Makarenko Anna

Makarenko Anna Well-Known Member

Найкращі фільми-для мене це старі фільми, часів СРСР, можу їх переглядати не один раз.

12. terRen

terRen Дуже важлива персона

Дивлюсь нові, які щойно виходять на екрани, так і частенько вертаюсь до старих...
    "Світло між двома океанами" (2016)
    "Париж подождет"(2017)
    "Біля моря"(2015)
    " В твоїх очах"(2014)
    "Мосты округа Медисон"(1995)
    "Любовник"(1992)
    "Стажер"(2015)

Фільми про відомих художників:
    "Ренуар. Последняя любовь" (2012)
    "Дівчина з Данії"(2015) - про трагічну долю популярного датського художника-пейзажиста Ейнера Вегенера та про його дружину Герду – портретистку.
    "Фрида" (2002) - біографічна драма про відому мексиканську художницю Фріда Кало де Рівера...

13. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

Тільки мене тут не вистачало :kambek:
    Життя - є кіно, а кіно - життя, між ними книга...
    "Щит і меч" - книга, кіно і життя моє... Три в одному.

а де твій аватар? :)