Форумна кухня

Китайський чай

Posted by tea man on 1 лют 2015 відповідей - 849
  1. SPP

SPP Active Member

р е к л а м а
    Купую кипрій тут: Всесвіт. Український іван-чай.. Крім того, що він в них смачний, вони пишуть гарні та цікаві тексти на своїй сторінці.

• Інформативно Інформативно x 1
  2. tea man

tea man 茶人

• Подобається Подобається x 1
  3. porfavor

porfavor Member

Дякую, глянув. Мусив, зараза, щоб лише подивитись, реєструватись в непотрібному мені фейсбуці. Інакше не пускало. Понтові коробочки, не вказано рік збору (в магазині) і нема фото листа. Та і ціна висока, певно через таку упаковку. Я брав тут Справжній український чай :: Іван Чай
    Сподіваюсь, що автор теми нас не покарає - все ж таки це тема про китайський чай :)

Останнє редагування: 15 кві 2018 у 23:26
  4. tea man

tea man 茶人

:)

• Смішно Смішно x 3
  5. tea man

tea man 茶人

А я щойно спробував свіжого зеленого чайочку!
    Пригадуєте маленькі пробники, які прийшли в останній посилці.
    В одному зелений Тай Пін Хоу Куй (Ватажок мавп з Тай Піну). Впізнав його, так як пакетик був прозорий. Ще не відкривав.
    В другому був червоний чай. Його було дуже мало, всього 2,8 г. По кількості чаю зрозумів, що він не з дешевих, так як зазвичай китайці чаю не шкодують і кладуть в пробники від 7 г і більше. Швидше за все це Цзінь Цзюй Мей (Золоті Брови). Дуже смачний. Заварював в склянці, просто доливаючи гарячу воду. Густий, мякий, солодкий смак. На жаль, фото немає.
    Ну а в третьому пакеті був ось цей красень! Освіжаючий, солодкуватий, приємний. Зігрів перед сном. Після третьої піалки аж в жар кинуло. Для мене це теж незнайомець, швидше за все Чжу Є Цін (Свіжість Бамбукового Листа) або Емейшань Цюе Ше (Горобячі язички з гори Емей). Залишається лише здогадуватися, так як власного досвіду в зелених чаях замало, а надписи на пакетах стандартні, типу Chinese tea.

• Зе бест! Зе бест! x 1
  6. tea man

tea man 茶人

І знову про зелений чай

7. tea man

tea man 茶人

Помилився, прошу вибачення.
    Правильно буде Цзінь Цзюнь Мей.

8. Efer

Efer Well-Known Member

Коли дивишся на ці гори чаю, хочеться пити його безупину)

9. tea man

tea man 茶人

@Efer Доброго вечора! Що вже спробували з останньої посилочки?

10. tea man

tea man 茶人

Придивляюся до такого чайного комбайну.
    Суттєво спрощує підготовку до чайної дегустації. Усуває метушню з біганням за чайниками на кухню, відмірюванням та переливанням води в термос і з термоса, миттям чайного посуду.
    Сиди собі і насолоджуйся чаєм!

Останнє редагування: 19 кві 2018 у 00:31
а де твій аватар? :)