Креатифф...

Тема у розділі 'Кімната сміху', створена користувачем Санитар, 22 січ 2009.

 1. Moskal Charivnik

  Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

  Думав, думав... Хай буде тут. Обережно - присутні матюки :pardon:
  Надворі свята неділя

  · Написав Свирид Опанасович
  · Опубліковано в Свирид Опанасович на стражі мірового порядку
  [CENZ]…но на войні виходних нема. Тому дід продовжує зорко наблюдать за Хуйлом, його дохторами, і вообще за сітуацією в світі. Тому вмощуйтеся зручненько і слухайте уважненько недільний обзор мірових новостєй.
  По ділу Наді Савченко новостей з учорашнього дня не було, хіба шо проскочило сообщеніє, шо Вітя Ярема, которий работає у Києві генеральним прокурором, нажалівся журналістам на Юру Чайку. Ето той Чайка, которий у Москві работає тоже генеральним прокурором. Вітя жалуєцця, шо отой Юра з Москви не отвічає йому на пісьма про Надю. Відімо, руський генеральний прокурор чоловік неграмотний і просто читать-писать не уміє, шо неудівітєльно. Бо в Хуйлостані січас цениться не грамотность, а холопська преданность Хуйлу. Держим за Надю кулаки і ідьом дальше.
  Барак Хусейнович оказується в душі скритий садіст. Бо взяв собі за моду преподносить Хуйлу самі вкусні сюрпрізи такім образом, шоб лишить Хуйла і сна, і виходних. В ніч з суботи на неділю беспокойний сон Хуйла був прерван поступившим сообщенієм, шо американці викинули малоожидаємий фінт - не дожидаясь результатов Венських переговорів по ядєрній програмі, Обама зняв з Ірана ограніченія на торговлю нафтою. Свершилося.
  Ето собитіє дід щитає нелишнім розжувати подробнєє. Іран, находясь под дєйствієм ембарго за свої виєбони з созданієм ядєрного оружія, був огранічен у возможностях експортувати нафту лімітом в 1 мільйон барелів на день. Шо для страни з такими казковими запасами нєфті звучало, як оскорблєніє і существенно зменшувало бюджетні надходження в перську казну. Тепер же експерти ожидають, шо Іран в бліжайше время начне щодня викидувать на міровий ринок більше 4 мільйонов барелів нафти. Всі, хто хоч оаз в жізні був на базарі знає - єслі в якусь неділю на базар приїзжає якийто багатий селянин з чотирма грузовиками картоплі, ціна на ту картоплю резко падає. Так і з нафтою. А тепер вспомнимо, откуда в Хуйла гроші - та із-за високих цін на нафту. Которі сійчас должни поповзути униз.
  Даже і без іранської нафти ціна на неї хотя і медлєнно, но нєотвратімо знижувалася і вчора становила 105,32 доллара за барель. Тепер спокойно наблюдаєм, шо буде з тими цінами, кагда на ринок поступить вкусна і свіжа іранська нєфть в огромних масштабах.
  Шо, Хуйло, нє спітся?! Пожди, блядь, ще не те буде.
  Саме главне в цій нафтовій історії даже не ожидаєме падіння ціни. А те, шо основні потребітєлі російської нафти Європа і Японія, січас купуватимуть тільки іранську нафту. Від якої в свойо время винуждєни були отказаться через ембарго проти Ірана. Хуйло канєшно метнеться якто спасать сітуацію і буде уговарювать японців та європейців і дальше купувати руську нафту. Но ответ тих же японців лєгко прогнозіруєм: "Ізвіні, Хуйро-сан, нама рускій нєфть нє нада. Нама іранскій нєфть вкуснєє. А кстаті, шо там наші Куріли?".
  Був би Хуйло істінним самураєм, він би собі тут же сєппуку совершив, радуючи небайдужих громадян сценой мучітєльного самоубійства під страшну японську музику. Но Хуйло всєго-навсєго плюгавий кгбешнік, а рождьонного ползать даже пташки обсирають.
  Одновременно варто відмітити, шо Хуйло вже давно пробує отвлєч вніманіє мірового сообщества разжиганієм всьо нових і нових очагов напряжонності на планеті.
  На етот раз - Кавказ. І на етот раз Нагорний Карабах. Начавшіся бойові дєйствія грозять перерости в полномасштабну войну между Арменією та Азєрбайджаном і єслі ето проізойдьот, дід со всєй ответственностью заявляє - всьо ето продєлкі Хуйла.
  Буде в діда більше часу, він дєтальнєє остановиться на скритих пружинах і сущності протівостоянія в том регіоні. Січас же хотів би отмітить, як бистро в наші дні проходять історичні процеси. Єслі у прошлом столітті від збиття южнокорейського Боїнга у 1983 году і до кровавих собитій в Нагорном Карабахе у 1988 году прошло п'ять років, то січас между аналогічними собитіями і місяця не пройшло.
  Не лишнє буде напомнить, шо Нагорний Карабах в свойо время став грозним передвісником розвала Совецького Союза. Шо буде січас - побачим. Но нічого харошого ні для Хуйла, ні для Хуйлостана. Совершенно напрасно Хуйло рішив повипускать всіх джинов із закупорених бутилок. Це лише означає, шо лома йому в сраку поглубже захочуть запхати не лише українці, но і многі другі народи колишнього СССР. Ето, відімо, і є омріяний комуністами інтернаціонал - кагда народи разних стран об'єднуються, щоб дати пизди якомусь одному підарасу. Січас место етого общого для всіх підараса прочно закрепіл за собой видающійся політік, геостратєг і геній дііпломатії Хуйло Владімір Владіміровіч.
  МІД Хуйлостана на нагорно-карабахські собитія виразив "сірйозну озабоченность" і обратився до сторон просьбой тіпа "мальчікі, не дєрітєсь". Тіпічна тактіка Хуйла - заварить бучу і стоять в сторонці ізображая нєвінность.
  Гораздо большу озабоченность Хуйлостан виразив в связі з учорашнім рішенням ЄС про знаття заборони на поставку в Україну воєнного спорядження. Дід нагадує, шо запрет був введьон під час Майдану, шоб Янукович не міг закупати шоломи і бронєжілєти для Беркута - смішна міра, яка мала на меті хоть якто проілюструвати озабоченность Брюсселя. Ну а вчора цю заборону зняли, ніхто не приділив їй уваги кроме Хуйлостана. Зате в Хуйлостані началась форменна істєріка, іскуственно поддєржуєма пропагандой. Всьо би нічого, но це проходне рішення ЄС трактується Хуйлостаном як обгрунтування для продовження помощі сіпаратістам. "Сматрітє, - кричить вата - Гейропейцы вааружают укропов! Доколє?! Мы должны дать достойный ответ и помочь оружием нашим брятьям в Навароссии.". В общем, Хуйлостан намагається іспользовать рішення ЄС продавати Україні бронєжілєти, як обоснованіє свого права вооружать сіпаратістов танками, БТРами, ПЗРК та другим современним оружієм. Дід щитає, шо ЄС должен дать достойний ответ на ці інсінуації і уверен, шо в ближайше врем'я ми його почуємо.
  А сьогоднішній приз дідових симпатій в номінації "Достойний ответ Хуйлу", неожиданно для самого діда відправляється в далеке Токіо, для вручення
  Сіндзо Абе, которий работає прем'єр-міністром Японії. Пока дід писав сьогоднішній обзор новостєй, з Токіо прийшло сообщеніє, шо ні о каком візіте Хуйла в прекрасную страну восходящего солнца речи буть не може. Сіндзо-сан так і сказав: "Вопрос о визите Путина будет решаться с учетом ряда факторов". І многозначітєльно замовк рассматрюючи ветку сакури.
  Дід переводить слова японського прем'єра: "Оте миршаве Хуйло єщо нєдостаточно созрело для конструктивних переговоров. Його ще нада нєкоторе врем'я пиздить, до состоянія повной готовності, а потом ми посмотрім - є смисл з Хуйлом говорити, ілі нема". Молодєц, каже дєдушка і в знак уваженія до японців сьогодні, наверно, поїсть суші і йобне грам двадцять гарячого саке.
  Остаємся бодрими і здоровими, мужчини роблять женщінам компліменти і всячеськи їх радують, всі гуртом держим кулаки за Надю і помагаєм Армії. А также читаєм новий сайт repka.club
  І слєдім, шоб віздє парядок був, нахуй! А не те, шо січас…[/CENZ][FONT=&quot][/FONT]
   
 2. morze

  morze Well-Known Member

  Сокира, завжди має бути нагостреною, а зброя зарядженою!
   
 3. morze

  morze Well-Known Member

  А ви поляки будете підвішані на гіляку, як-що не підставите за Україну сраку!
  інтернет безмежний!
   
 4. Paparuda

  Paparuda Well-Known Member
  :mocking::mocking::mocking:
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. Boris_Kiev

  Boris_Kiev Дуже важлива персона

  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 3
 6. manur

  manur Well-Known Member

  [​IMG]
   
  • Смішно Смішно x 1
 7. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  [​IMG]
   
  • Смішно Смішно x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 8. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 9. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Не пойму, но в чем-то подвох)) Ну хотя бы: белая и черная краска на картине - откуда взялись?
   
 10. manur

  manur Well-Known Member

  В тарілці зверху - сіра, на дні - чорна.
   
 11. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  [​IMG]
  Anton Chernik почувається розслаблено.
   
 12. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  І Креатив, і Чорний Гумор, і хтось зна що - три в одному заголовку

  Перший в світі погребальний завод по компостуванню тіла людини планують відкрити весню 2021 року в американському Сіетлі.

  Прошу пані @ademame , Вам там ближче до того заводу - от що Ви думаєте про такий підхід до використаного людського тіла?
   
 13. ademame

  ademame Member

  @Gyppsy а чому вас цікавить саме моя думка? Мені особисто не так важливо, що станеться з моїм тілом після смерті, пам`ять про людей живе в серцях близьких, на світі стільки міліардів людей, що захорон кожного окремо напевно не практичне рішення. Головне - в Штатах є вибір, як запишеш в заповіті, так і захоронять.
   
 14. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Бо більше нікого немає з тих теренів)
  Не буду ж я питати про це у пріуса;
  Гарна відповідь :good:
  А що каже у цьому випадку релігія?
  Ну не скажіть...
  Є така думка (с), що байка про прах стрика, котрий з"їли його галицькі родичі замість приправи, не така вже і байка ;)

  зі

  до речі, прошу пані @ademame, я тут намагаюся зібрати народ для коляди.
  Запрошую Вас долучитися
  Організація Коляди
   
 15. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 16. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  - Ви не бачили мого брата близнюка?
  - Так ви вже питали ...
   
  • Смішно Смішно x 1
 17. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 18. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Жінка одного бідака збивала масло, а він продавав його в одну з крамниць. Жінка виробляла масло у вигляді кругів вагою в кілограм. І він продавав їх бакалійнику й купував собі в нього, що було потрібне. Та якось бакалійник вирішив перевірити вагу масла, що він купував, і, зваживши кожен круг, побачив, що вони заважують лише по 900 грамів. Він розгнівався на бідака.

  Наступного дня, коли бідак прийшов до нього, він зустрів його розлючений і сказав:
  — Я надалі не купуватиму в тебе, бо ти продаєш мені масло так, наче воно важить кілограм, а воно заважує лише 900 грамів.

  Бідак засмутився й, опустивши голову, мовив:
  — Ми, пане, бідні люди й не маємо ваг, але я купував у тебе цукор і зробив із нього мірку, щоби зважувати нею масло.


  © shlyahta.com.ua
   
  • Креативно Креативно x 1
а де твій аватар? :)