кредит

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем parlinsontolok, 23 січ 2018.

 1. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  р е к л а м а
  Я теж в захваті від наших цін, в порівнянні із цінами інших країн. Нам би до тих цін ще зарплатню трохи більшу :pardon:
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. prius

  prius Well-Known Member

  В штатах коли ви берете в банку кредит на квартиру то місячна виплата разом з податком не повинна перевищувати 30% від доходу сім‘ї , якщо буде буде перевищувати то кредит можуть не дати ( то якщо робити все чесно без всяких шури мури) моя донька як купляла квартиру то давала перший внесок 20% від кошторису квартири то банк провірив кожну копійку як була зароблена,так ось банк рахує якщо ви віддаєте в місяць 30% від заробітку за квартиру або будинок то ви можете оплачувати кредит за авто ,маєте на комуналку і на їду,якщо ви в ці норми не влазите то кредитів вам не бачити
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. Lidama

  Lidama Member

  Так в штатах і кредит на квартиру 2-6 % на років 30, а в нас 20-35% відсотків річних, так що якщо взяти кредіт років на тридцять, то можна багатоквартирний будинок оплатити.Та і різниця між відсотком по депозиту та кредиту в нас разюча, депозит під 14%, а кредит під 35 і далі.
   
 4. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  То й добре.
  Уявіть, якби всі українці набрали б тих кредитів, та згадайте кризи, що відбуваються у фінансових колах США і відлуння їх в Україні. То такий відсоток - це стримуючий фактор, бо зі стрибаючим курсом гривні взагалі шкідливо брати ті кредити, навіть з 1% на 30 років.
   
 5. Lidama

  Lidama Member

  Воно начебто і так, але іноді виникають моменти (особливо з нашою так би мовити зарплатнею, а також затримками в її виплаті), що це життєво необхідно (здоров'я, комуналка і т.інш.)що просто не має часу на пошук грошей, а цей відсоток по кредиту призводить до дуже плачевних результатів, а беручи до уваги відсоток по депозиту та відсоток по кредиту, це просто не співрозмірно.
   
 6. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Попит визначає пропозицію. Беруть - значить і пропозиція росте і відсотки.
  Я ще не разу не брав кредита і не збираюсь брати. Хіба що кредитну картку маю, але своєчасно повертаю, щоб мене не гвалтували по телефону.
  А якщо взагалі - то треба жити, щоб не залізати в борги, тобто, кредити, хай їм грець...
  Я за рік маю такий прибуток, що ви ніколи не повірите, але живу і щасливий від того, що маю. Дехто мене зневажає за те, що я ніби рекламую свою "ніщету", але повірте, мені достатнього всього.
  Цікава річ...
  Мене зневажали за те, що ніби я не працюю (тобто не в мазуті і не начальник, а х.р знає хто) і обговорюють мене, але сьогодні сказав, що я працюю на компі у віддаленому доступі і отримую гроші за це, мене почали ненавидити, що я не в кірзачах і не в лайні по вуха.
  Насправді, я пошуткував, а вони повірили. Хіба ж можна їм сказати правду? Вони ж тріснуть від заздрощів і жовчі.
   
 7. shankovskiy

  shankovskiy New Member

  Краще у родичів брати) Вони потім не прийдуть хату описувати)
   
 8. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Та ви що, не з України? Не раджу брати і займати родичам, бо ворогів наживете до смерті своєї. І взагалі, краще не знати про ті кредити. Я не знаю та живу.
   
 9. ratqen

  ratqen Member

  Кредити це дуже погано!
   
 10. manur

  manur Well-Known Member

  То потім.....

   
  • Смішно Смішно x 1
 11. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Береш чужі гроші - віддаєш свої (с) Не хочеш віддавати - не бери.
   
а де твій аватар? :)