Крим 6

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем MayorMayor, 12 жов 2015.

 1. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  це погано, але сказати, що неочікувано..
  І разом з тим все одно треба вести переговори, треба не погоджуватись з тим, що творить Раша, треба збирати різні формати і на них треба показувати, хто прагне миру, а хто агресор - бо треба мати підстави для нових санкцій...А деякі патріоти торочать з ранку до ночі про те, що Путін ні на що не погодиться, тому нічого не треба - судячи по тому.
  Тільки марші треба, тільки гроби кожен день треба, більше нічого не можуть запропонувати.
  А ще наших людей в полоні скільки - хто за них подбає? Авжеж не ті, хто копипастить різну гидоту про президента. І навіть не ті, хто ходить маршами чи ходить піаритись на ефіри "Захистимо Україну".
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Добра звістка.

  Суд у Гаазі визнав свою юрисдикцію у справі України проти Росії щодо дискримінації в Криму

  Україна подала позов у 2017 році. Київ вважає, що Росія порушує міжнародну Конвенцію про боротьбу з фінансуванням тероризм, підтримуючи бойовиків на Донбасі, та Конвенцію про ліквідацію всіх форм расової дискримінації через утиски кримських татар та українців в анексованому нею Криму.

  У червні 2019 року Міжнародний суд ООН почав слухання справи.
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Capitoshechka

  Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  Як показує історія - до сраки кацапам всі суди. Вони їх бояться як бджоли меду
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Ви неправильно ставите акцент.
  Росія мене цікавить менше за все (крім її військової складової).
  А чи вИзнають вони, не визнають, погодяться, чи дулі крутитимуть... нас хвилювати повинно хіба що як факт.
  Справа в НАС!
  А нам це потрібно.
   
 5. hrim

  hrim Well-Known Member

  Российский маньяк ученый-историк Олег Соколов, задержанный вчера 9 ноября за убийство свой 24-летней любовницы, как оказалось, был одним из деятелей "альтернативной дипломатии", то есть - организовывал визиты иностранцев в оккупированный Крым.

  Об этом пишет в Facebook известный российский блогер Рустем Адагамов. Он рассказал, что именно при непосредственном участии историка Олега Соколова, который признался в жутком убийстве молодой возлюбленной, в июле 2015 года делегация парламентариев из Франции во главе с депутатом Национального Собрания Тьерри Мариани посетила аннексированный Крым, несмотря на санкции. Спровоцировав тем самым скандал. А В 2017 году Соколов был одним из инициаторов визита в Россию скандального и одиозного французского политика - лидера "Национального фронта" Марин Ле Пен. Блогер пишет, что вскрывшаяся репутация Олега Соколова стала "ударом не только по питерскому университету, российскому военно-историческому обществу, исторической науке, включая наполеонистику, но и по каналам "альтернативной дипломатии". Но у этой истории есть другой, более важный, аспект. Общение с Кремлем, тем более, в качестве эмиссара, провайдера агрессивной политики РФ в мире, настоль токсично, что на деятельность в этом качестве согласился только человек с явными психическими отклонениями, да такими, которые довели его до убийства.
   
а де твій аватар? :)