Попит Куплю лом техніки

Тема у розділі 'Аудіо-відео-фото техніка', створена користувачем vetalisimus, 12 кві 2015.

1. Steck

Steck New Member

Маю два кольорові телевізори електрон 380ді робочі. Чи можете їх взяти?

2. Liliysia

Liliysia New Member

Доброго часу доби,рятуйте мене від техніки, DVD LG з мікрофонами, ігрова приставка Sony PlayStation, ПК,МФУ лазерний монохромний,і багато іншого,якщо вам цікаво (я б дуже хотіла щоб вам було цікаво)це мій номер телефону +380934917744 ;) Дякую!

3. DaVinci

DaVinci New Member

Доброго дня) є старий холодильник, в робочому стані. Якщо ще потрібна стара техніка то дзвоніть: 093 252 33 63. В любий час, буду дуже радий чути, що ви хочете його забрати (немає місця де його поставити так, щоб він не заважав)

4. fucyn

fucyn New Member

5. fucyn

fucyn New Member

Маю телевізор самсунг 40' матриця не робить , моб . Тел. , системні блоки.. якщо цікавить 0633572634 ігор

6. OlesiaKuran

OlesiaKuran Active Member

маю неробочий ноутбук, точніше 2 неробочі ноутбуки, але другий може зремонтую, віддати можу 1

7. Telestar

Telestar New Member

Доброго вечора. Маємо старий італійський телевізор Mivar у робочому стані та старий комп, теж робочий. Також є кілька старих мобільних телефонів та ноутбук і материнська плата. Можливо вас щось зацікавить

8. Mikael Simensson

Mikael Simensson New Member

Доброго вечора. Маю неробочий телевізор Електрон 433 і неробочий підсилювач Амфітон 002. Цікавить?

а де твій аватар? :)