Лазерна Епіляція,варто чи ні???

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Lvivska Kvitka, 12 чер 2014.

 1. mizolda

  mizolda миється в бані

  Це рідкість коли потрібно робити менше 6 процедур.
   
 2. mizolda

  mizolda миється в бані

  Це рідкість коли потрібно робити менше 6 процедур.
   
 3. solder

  solder New Member

  Так, зазвичай треба 8 сеансыв лазерної епіляції
  За таблицею графіків проведення сеансів процедур Лазерна епіляція Львів | центр лазерної косметології Lazer Beauty на сайті центру лазерної епіляіцї Lazer Beauty у Львові. Кількість процедур рахують від 8.
  Між 7ю та 8ю процедурами рекомендують проміжок, аж 10-12 тижнів. Це пов'язано з циклами росту волося і пробудженням "сплячих" цибулин. Всім хочеться швидких результатів, але див не буває.
  Все індивідуально, і лікар повинен попереджати и зозказувати про це пацієнту ще до початку процедур.
   
 4. Adriano Celentano

  Adriano Celentano New Member

 5. Bingo

  Bingo Member

  Звичайно варто, але якщо готові на курс у 8-10 процедур! Щодо ефекту -то він дійсно ВАУ! Я дуже задоволена, що погодилась на такий спосіб позбавлення від зайвого волосся в центрі косметології Меділенд. Лікар Білокінь Анна Іванівна вразила професіоналізмом та точністю проведення кожної процедурі. Шкіра зараз ніжна та гладенька, приємно кожного дня, не виникає питання, чи пора голитися, а головне, чоловіку дуже подобається!
   
 6. Barbara S

  Barbara S Member

  О так. я також рада, що робила. Я пройшла 8 процедур і перевала, але дуже класний ефект. Підмишки дуже швидко волосся йде.
   
 7. DanaF

  DanaF Member

  Я считаю, что лазерная эпиляция это выход для многих женщин и девушек. Избавляет от ежедневного мучения с бритвой. Я тоже себе в прошлом году сделала в косметологическом центре Кто Такая kto-takaya.com/uslugi/lazernaja-jepiljacija/ , осталась довольна. Мастер попался настоящий профессионал, знала что делать.
   
 8. IrynaKozak

  IrynaKozak Member

  Ходжу на лазерну епіляцію бікіні. Уже була на 8 сеансах і необхідно ще десь 6-8. Набагато більше ніж я очікувала. Рада що не почала роботи ноги. А все ще хочу на шугаринг в Шугаринг.
   
а де твій аватар? :)