Львівські роверисти

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем Alexander Shutyuck, 28 кві 2014.

 1. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  Ровер в хаті не тримаю, на вулиці, і то часто не припинаю - ліньки відкривати ранком, коли на роботу.
   
 2. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  ну бачте, добре вам
  а в мене москалі стирили прямо з балкона. Довелося поселити в хаті.
  Хоча, мому знайомому сперли ровер з хати поки він вечеряв на кухні. Але вчасно схаменувся і вдалося догнати москаля. Не вірю я, що то галичани і грекокатолики роблять :)
   
  • Подобається Подобається x 3
 3. Іспанка

  Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

  Самойловичу, не боїтеся, що вкрадуть? Хоча, кажуть люди, що у вас ціни на роверки гуманніші, ніж в нас - мені колись казали, що можуть пригнати роверка з бундеса б/у в дуже файному стані не дорожче, як за 100 євро.

  о_ОЗ хати? Він що, двері в квартирі не закриває?о_О
   
 4. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Ну, я теж не закриваю. Ми ніколи не закривали, тому нема такої звички. Тільки на ніч.
   
 5. Іспанка

  Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

  о_ОВ мене тато всіх затероризовує до гикавки, якщо двері не закриті на два повороти ключа.
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  Тиряють в гетто і в центрі може, в тихих чистеньких райончиках на окраїнах, де переважно германці в приватних півторашках - райське життя.
  Ціни не тільки на роверки гуманніші - млєко, яйкі та вогірки також певно дешевші як ві Львові, а скільки я за годину заробляю, і скільки українська вчителька ішпанської - то вам респект звичайно.
  Та за 40-70 людського можна взяти, дальнобойщики от по три штуки в палєтнікі беруть, вам потім по сто скидають. Файний фірмовий беушний і не старий ровер - вже від 100 і більше, але треба трохи пошукати і на німця попасти, що хлам скидає, а не з метою заробітку.
  Я си під зиму на скидку нового з роверосальону взяв за 350, коштував 600. Вкрадуть - візьму си іншого, до заліза дупу возити в мене ставлення не фанатичне.
  Адміні - гельма роверова була ото в Альді за 9 евро, суперова, ТЮФ сертифікована. Навіть зі зйомною червоною блималкою ззаду.
   
 7. Tatiana Lev

  Tatiana Lev Well-Known Member

   
 8. artobstrel

  artobstrel Дуже важлива персона

  гм, тобто відчуття - ура!! нарешті !!! - не виникло? гм ... то чи варто 10 кусків викидати за "трішки краще" ?? ось і розмірковую ....
  ...

  ---------- Додано в 12:44 ---------- Попередній допис був написаний в 12:40 ----------

  в нас (самойлови4 - привіт) почався бум на крадіжки лисапедів, у знайомих які в Рибацькому магазі працюють перед магазом за два тижні увели зачинені тросом, господаря - Републік за стольнадцять грошей і старенький спортровер - продавця, прийшли писати заяву менти кажуть задовбались заяви приймать .... сскі ...
   
 9. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  мій менше 6 обійшовся, мені знижку дали бо три роки тому я свій теж в них купував :) http://drive-sport.com.ua/goods.php?id=848242&sid=0

  хоча, можна і за 10 купити якийсь Ghost, чи Giant, чи ше щось понтове :)

  У вас Драйв-Спорт є в Миколаєві? Вони поза конкуренцією, зафіксували ціни на "докризовому" рівні в гривнях. Я коли почав підбирати собі вел, то якраз доллар ріс і щодня у всіх продавців ровери ставали дорожчі і дорожчі (я хотів TREK ось такий http://www.trekbikes.com.ua/bikes/2014/trek/mtb-hardtails/x-caliber-6.html) . Врешті вони зафіксували ціну на Треки в баксах :) Тому я з чистою совістю пішов в Драйв-Спорт, де ціна не змінилась, і взяв GT з практично тим же набором опцій в півтора рази дешевше. Був на днях там, ціни ті самі.
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. artobstrel

  artobstrel Дуже важлива персона

  йа-йа - в него и целюсь ...
  не ...
  тож фирма куловая
  хз хз не думаю что дело только в бренде ... а там эксплуатация покажет .... я бы свой и не планировал менять если бы не 29 дюймов, но учитывая довольно слабенькие отзывы хз хз ...
   
 11. Tatiana Lev

  Tatiana Lev Well-Known Member

  Щось фото роверистів перетворюються на розмови роверистів.:pardon: Тому додаю " Панночку зі Львова на фазенді ". Ровер GIANT.

  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 5
 12. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Відкалібруйте дитині сидіння, боком же їде :)
   
 13. Tatiana Lev

  Tatiana Lev Well-Known Member

  Я знала, що це помітять. Те сидіння часом за день може на три особи підганятися---від 9 років до дорослого. Ровер вважається дорослим GIANT FD 806---розкладний. Ото вона собі "як постелила, так і спала", певно сколіоз виправляла.;)

  ---------- Додано в 23:32 ---------- Попередній допис був написаний в 23:26 ----------

  О. сьогодні купила їй шолом---- такий рарітетний, класний. Як буде в дії, і зловлю гарний момент---то відразу сюди.
   
  • Подобається Подобається x 2
 14. Tatiana Lev

  Tatiana Lev Well-Known Member

 15. Wurstie

  Wurstie Active Member

  скажи де паркуєшся :haha:
   
 16. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  Ти не знаєш, це в Норд-Райн Вестфаліїї.
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. Wurstie

  Wurstie Active Member

  чого ж не знати. але там найчастіше теж треба замикати. пощастило, що в тебе такий безпечний район!
   
 18. По Львову їздить грубий блондин, зарослий бородою і з білою гарнітурою у вусі, але не на ровері, а на одноколісній якійсь модерновій фігні. Маю на нього зуб: спеціально наїхав на мене, ногу обідрав до крові. Коли резонно спитала його, шо за нафіг, відповів, що я стояла на його шляху, а то, мовляв, велодоріжка. І щоби я йшла стояти на проїжджу частину.

  Там, в принципі, багато людей було, бо велодоріжка проходить через зупинку маршруток, але "пощастило" з тим їздуном мені. Ну, що всі навколо фейси повідвертали, то не диво. Не на них же наїхали.

  Тож є питання по етикету: як роверисту правильно чинити, якщо йому перешкоджають проїхати по велодоріжці. Бо як вчинив той поц, то точно неправильно.
   
 19. muravey

  muravey Well-Known Member

  Правильно посигналити (за вимогою ПДР ровер має бути обладнаним дзвіночком, моноколесо звісно ні - але ж можна гукнути щось). Якщо пішохід недочуває - ну шо робити, треба об'їхати спокійно та й все. Навмисно йти на зіткнення - рішення так собі. Якщо він вже порівняв можливість стояти на велодоріжці з можливістю стояти на проїжджій частині - най подумає так саме, що буде, якщо водії почнуть чинити як він, навмисно прискорюватись і чавити пішоходів, що перебігають дорогу у невстановленому місці.
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)