Навчання в Польщі

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем DIDIO, 5 бер 2010.

 1. Shevchenko

  Shevchenko New Member

  р е к л а м а
  Всім доброго дня! Хотілося б поділитися інформацією, минулого року відправила двох синів на навчання в Польщу, старшого у Варшаву в університет політехнічний, а молодшого до технікуму у місті Радом після 9 класу. Обоє навчаються і обоє задоволені, ми з чоловіком відповідно теж. Самі мало що розуміли в тому поступлені за кордон і довго шукали фірму, яка б нам у цьому допомогла. В кінці кінців знайшли польську фірму, що влаштувала обох синів на навчання і в вуз і в технікум. Називається ***. Дуже задоволені, допомогли нам зі всім і досі допомагають, тому щиро рекомендую, якщо хтось шукає таку фірму.
   
  Останнє редагування модератором: 9 жов 2016
  Reason for edit: видалено посилання
 2. dmitruz

  dmitruz New Member

  Якаж це польська фірма, якщо є в контакті і сайт на українській мові? самі себе піарете.
   
 3. dmitruz

  dmitruz New Member

  доброго дня. Чи є тут такі, хто навчався в Польші, і після закінчення пішов працювати по спеціальності? Наскільки важко знайти роботу без досвіду, покажзуючи лише диплом?
   
 4. manur

  manur Well-Known Member

  Тут таких нема, наскільки знаю.

  Знаю кількох людей, які здобули в Польщі вищу освіту і там працюють. Вроді, по спеціальності.

  Мій син в наступному році вже здобуде там диплом магістра.

  Коли минулого року він здобув диплом бакалавра, то була в нього така задумка - перевестися на заочне і почати працювати (але то вже було, коли вже почався навчальний рік). Мій товариш-поляк сконтактував сина із якимось своїм родичем в Кракові, який якраз і займається пошуком для підприємст і закладів фахівців з потрібними їм вимогами. Через деякий час той чоловік з Кракова дав синові знати, що є для нього вакансії в Кракові і в Ченстохові.

  Але, син вчиться в Жешові і на заочне він міг перевестися лише у своєму навчальному закладі (бо, повторюся, навчальний рік вже почався).

  А в Польщі заочне навчання то не така фікція, як у нас - там раз на 2 тижні потрібно бути на заняттях в навчальному закладі (вроді, субота-неділя щоразу). Тобто, щодва тижні кататися з Кракова чи Ченстохови до Жешова синові якось не дуже пасувало. Тому кинувся він тої ідеї і залишився вчитися на стаціонарі. Вчиться він на факультеті економіки.

  Тобто, відповідаючи на ваше запитання, можна стверджувати, що знайти роботу після закінчення польського ВНЗ цілком реально. В українцях поляків особливо цікавить знання ними мов. Син відмінно володіє українською і польською, цілком непогано російською і також більш-менш англійською. Цього літа він більше 3,5 місяців був в англійськомовному середовищі, так що знання англійської ще покращив.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 5. dmitruz

  dmitruz New Member

  зрозуміло. Думаю не має смислу поступати на англомовний факультет. Все одно для роботи потрібні високі знання польської мови. Це погано, що на заочному потрібно відвідувати заняття раз в 2 неділі. Як же тоді працювати? Потрібно їздити. Чи не підскажете який приблизно місячний бюджет студента? ціна за гуртожиток приблизно.
   
 6. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  думаю, 7000-8000 грн. повність мало б вистарчити.
   
 7. manur

  manur Well-Known Member

  Не знаю. Мій живе на квартирі. Гуртожиток не набагато дешевший, вроді.
   
 8. Vilda

  Vilda New Member

  Добрий день.
  Після 10 класу маю намір поступати в Польщу ,зараз навчаюся в 9 класі.
  Можливо хтось порадить коледж в Жешуві за спеціальність менеджмент.
  Дякую.
   
 9. manur

  manur Well-Known Member

  Studia Rzeszów: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie - Контакти

  Офіційні представники Жешівського універу у Львові. Можливо, там і коледж при універі є. Сконтактуйтеся з представниками - може й порадять щось.
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. aantoonn

  aantoonn миється в бані

  Вже два роки я навчаюсь у Полонійній академії у Польщі на факультеті сестринської справи. Повинна визнати, що знання, які нам дають, дуже практичні, немає безглуздих занять, а викладачі - дуже добре вміють навчати як теорії, так і практиці. Кожний має шанс отримувати стипендію, навіть студенти з-за кордону. Це був найкращий вибір, який я могла зробити у плані навчання.
   
  Останнє редагування модератором: 7 чер 2017
  Reason for edit: видалено посилання
 11. manur

  manur Well-Known Member

  антон.png

  ??????????????????????????????
  о_Оо_Оо_Оо_О
   
  • Смішно Смішно x 1
 12. Un.Known

  Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  Спамери не знають, якої вони статі.

  А Ви, @manur маєте до них якусь слабкість, бо замість скарги на допис намагаєтесь якось їх зацікавити собою.
   

  Вкладення:

 13. Halinaks

  Halinaks New Member

  Раджу безкоштовну школу для дорослих Жак. Головний плюс - безкоштовні курси польської мови
   

  Вкладення:

  • 0001.jpg
   0001.jpg
   Розмір файлу:
   105,7 КБ
   Переглядів:
   3
  • Корисно Корисно x 1
 14. MariaStebelka

  MariaStebelka New Member

  Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи хтось працював з Євпропейською академією? - Знайшла їхній сайт, ось він - Навчання в Польщі. Вища освіта в Польщі для українців та магістерські програми , наче гарні умови, проте, можливо хтось вже користувався їхніми послугами і може підказати як там все працює? Мені порадили знайомі цей сайт, проте, вони толком нічого не знають про них. Якщо у вас є перевірені варіанти, буду рада якщо допоможете!
   
 15. LisaS

  LisaS New Member

  З мого досвіду скажу, що вчитися за кордоном - саме задоволення. Зовсім інша система і підхід. Для мене оптимальним варіантом стала Польща - по грошах не набагато дорожче, ніж в Україні, але різниця колосальна. Та й європейський диплом відкриває двері в світ. Після закінчення вільно володію двома мовами - польською та англійською. За час навчання об'їздила всю Європу. Тепер всім знайомим рекомендую вчитися тільки в Польщі. Якщо цікавлять деталі, зверніться до Вища освіта в Польщі - 550 ВНЗ (ВУЗів). Безкоштовне навчання в Польщі для українців з проектом Toposvita.com - вони допомагають як з навчанням, так і пошуком роботи, розкажуть багато корисного (консультації у них безкоштовні, якщо що).
   
 16. Shevchenko

  Shevchenko New Member

  Добрый день.
  Мы тоже поступаем этом году в Польский политех (Люблинский Политех.)

  Узнавали тоже за Ганский политех.

  1) Через Главная - APPLYPE можно поступить бесплатно, но только в университеты которые есть на сайте (Гдаского Политеха нет).
  2) Есть еще вариант поступить через Образование в Польше для Украинцев | Entrant стоимость услуг 290евро вместе с переводом документов НО для кандидатов которые поступают в Гданьский политехнический университет через эту фирму первый год -10% оплаты за обучение. То есть можно заплатить фирме за услуги 290евро и получить как мин. 200-250евро скидки за обучение. Поступление получиться почти бесплатно.

  Выбрали Люблин потому, что близко и можно получить -50% на обучение.
   
а де твій аватар? :)