Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

 1. Бойко Юрій Анатолійович

 2. Гриценко Анатолій Степанович

 3. Добродомов Дмитро Євгенович

 4. Зеленський Володимир Олександрович

 5. Кошулинський Руслан Володимирович

 6. Кривонос Сергій Григорович

 7. Порошенко Петро Олексійович

 8. Садовий Андрій Іванович

 9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
 1. Я не казав про кацапів. Я писав про наших грибок гуппі, і яких пам'ять 2 секунди.
   
 2. cncmaster

  cncmaster Well-Known Member

  ) Ти дивись, так ще на Зеленського нападуть якісь злобні кілери й не стане видатного коміка
   
  Останнє редагування: 14 бер 2019 у 19:19
  • Смішно Смішно x 1
 3. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Він зараз без охорони не ходить.
  А щодо загрози, то все можливо. Ще не забули що буває при крутих поворотах влади? Оба рази в таких випадках були підозрілі самовбивства та і "случай на охоте" був.
  Так що березень та квітень будуть драматичні, от побачимо, бо Порошенко не виграє вибори, це остаточно видно. Та і по кам'яних мордах перших БПП-ешників помітно.
  Обналпром зробив свою справу - Ленкузня була одним з вузлів того схематозу.
  Накрився гарант кришкою, панове.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Заграніца в шоці.

  Невже вони цього не знали?

  https://politeka.net/ua/news/politi...podderzhki-ssha-vspyhnul-grandioznyj-skandal/
   
 5. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Давно вже я писав, що ймовірне повторення Порошенком долі Ющенка і невихід у ІІ тур. Та тут є одне "але", агітація йде вже зараз, окрім таких надокучливих ботів, може бути і тактика "Як не поганий Кучма, то ще гірший комуняга Симоненко", "Як не Порошенко - Путін нападе", "Як не Порошенко, то будете вибирати між Зеленським і Тимошенко", є небезпідставна версія, що до розкрутки Зеленського міг долучитися Порошенко з метою, щоб він не впустив Тимошенко у ІІ тур, але не думали, що так вийде. Не думаю, що всі фанати Зеленського візьмуть участь у виборах, буде терпіння вистоювати черги, будуть звертати увагу на дебати, поки що Зеленський ну нічим не відзначився у спілкуванні з журналістами чи іншими політиками. Ну і у випадку такого президента, ймовірно, що максимально обмежать його повноваження.
   
 6. Мих

  Мих Дуже важлива персона

 7. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Про колишнього міністра свого уряду.
  Доречне "Яке їхало - таке здибало".
   
  • Подобається Подобається x 2
 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець


  Уривок з допису Вакарчука


  Для того, щоб я міг проголосувати за того, чи іншого кандидата в президенти, мають бути виконані три умови (вони не є достатніми, але точно є необхідними):

  1. Кандидат в президенти повинен взяти участь в теледебатах з опонентами, або в програмах подібного формату, які відбуватимуться в прямому ефірі і без наявності суфлера.

  2. Кандидат в президенти має назвати імена членів своєї команди. Це, в першу чергу, стосується призначень, що відповідають президентським повноваженням, а саме: Міністра закордонних справ, Міністра оборони, начальника Генерального штабу Збройних сил, Генерального прокурора, керівника Служби зовнішньої розвідки, керівника Служби безпеки.

  3. Кандидат в президенти повинен продемонструвати на реальних фактах як він чи вона виконували свої обіцянки в минулому. Це стосується тих, хто вже обіймав державні посади або обіймає їх зараз.

  Якщо хоча б одна з цих трьох умов не буде виконана, за такого кандидата в президенти голосувати не слід

  Святослав Вакарчук
  15 лютого о 08:42 ·
   
 9. Boris_Kiev

  Boris_Kiev Дуже важлива персона

  Для Ющенка і перша каденція була обтяжливою. Одного разу в ефір проскочило інтер'ю: "Я того не вмію робити і цього не вмію, а щось третє мені не подобається...
  - А що вам найбільше подобається робити?
  - Дітей..."
  Тобто "стенічності" і волі до перемоги - нуль. Звідти й "прольот".
   
 10. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Із дописом Вакарчука згідний, далеко не для всіх кандидатів таке актуальне.

  Щодо Ющенка - мав хороші наміри і бажав добра, команда і оточення не були надійними.
   
 11. cncmaster

  cncmaster Well-Known Member

  Таке гівно, як азіров, й слухати нема сенсу.
  А так да, - він би й Віктора Федоровича зараз похулив, чом би й ні.
   
 12. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

 13. Good man

  Good man Обычный человек

  Я больше верю в папин ремень для сторонников Зеленского. :)))
   
 14. Good man

  Good man Обычный человек

  Да, да, "Больницы будущего".
   
 15. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Фрагмент інтерв'ю Дмитра Гордона з мільярдером, громадським і політичним діячем, засновником фінансово-промислової групи "Приват" Ігорем Коломойським. 2018 рік

  Коломойський про те, хто стане президентом України


  View: https://youtu.be/olSE0tiPH5I
   
 16. Тарас Чорновіл


  Ну і що, апазіціонери, підтираєтеся потрошки? Скільки сценаріїв, скільки атак, які мільярди потратили, яких дорогих російських технологів залучили, а все пшик. Уже спалили Авакова, остаточно розкрили образ нацкорпусів з їхніми нацжонами. Паралельно пробували знищити Порошенка скандалом в Укроборонпромі, а виявилося, що вгробили своє улюблене НАБУ...

  А ефект лише протилежний. Наближається проміжна межа, двох тижнів до виборів, коли буде заборонена публікація соцдосліджень, Жулі дуже важливо було на цьому етапі зафіксувати у свідомості виборців, спонсорів, партнерів, що саме вона, а не Порошенко виходить до другого туру. А натомість, усі, крім придворного "Рейтингу", показують зворотнє. Це ще не кінець, вигадають за наступні тижні ще якісь гидотства, бруду буде ще більше. Але увесь промах виявився в двох доктринальних помилках:

  1. Вони помилилися в Порошенкові. Інші в таких обставинах, під таким психологічним тиском ламаються, а він іде до мети, ніби й не проти нього все це затівається. Одне з напрацювань Авакова (після провалу спроб відмити Жульку та очорнити Президента в питанні підкупу) - зірвати публічні зустрічі Порошенка в регіонах. А він пішов прямо через натовп завезених для зриву виступу тітушок Авакова-Білецького. Думали, що підловлять на якихось зловживаннях у збройному скандалі, але не зрозуміли, що не вдасться скомпрометувати ще недоведеним розкраданням у 250 мільйонів (яке до самого Президента жодним чином не ліпиться), якщо він зі своїх власних і корпоративних прибутків пожертвував лише на оборонку понад півмільярда. І таких прикладів десятки.

  2. Вони помилилися в нас. Кожен судить по собі. От і вони не можуть зрозуміти, що можна підтримувати свого кандидата просто так, з переконання, а не за гроші. Звідси й ота нескінченна сага про "продажних порохоботів". Мені здається, що вони, коли свої статейки про нас строчать та готуються до ефірів, то довго й нудно вдивляються в зеркало й відображають те, що там побачили. Вони дійсно не розуміють, що можна мати переконання, а не інтереси, що можна дійсно свідомо робити вибір на користь своєї влади, а не загравати перед чужою.

  Вони взагалі дуже багато чого не розуміють у нашій країні. Саме в нашій, бо на противагу нам, у цій виборчій кампанії поводяться так, ніби приїхали сюди поекспериментувати над аборигенами й потім, коли раптом експеримент закінчиться плачевно, забратися геть, щоб шукати якусь іншу країну, щоб і її "ощасливити", як той же їхній Саакашвілі.

  Вони дійсно зуміли безперевним потоком бруду й зневаги дечого добитися. Але надіюся, що зовсім не того, на що сподівалися. Дуже багато українців піддаються масовому психозу й часом навіть починають вторити їхньому добре диригованому хору, але потім усе ж починають думати про справжнє, а не віртуальне майбутнє своєї країни. А ще наші люди, коли їх оточують суцільним негативом, ніби соромляться свого вибору - от звідси й та дивна різниця між показником у соціологічних дослідженнях "за якого кандидата проголосуєте" та "хто на вашу думку переможе на виборах". А в той день кожен опиниться сам на сам зі своїм сумлінням та почуттям відповідальності.
   
 17. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Тільки до повного щастя ще бракувало бздурів Тарася Чорновола.
  Репутація у нього - зрадник і перебіжчик.
   
 18. Принаймні, набагато розумніший від вас. І мав мужність визнати, що був неправий. Ви цього не зробите ніколи. Кишка затонка.
   
 19. Andrei Kurkov
  Грязь, которую льют на нынешнего президента Украины, видна и из Франции. Она явно не лечебная, а значит, что те, кто ее льют - тоже грязь. Грязь, которая хочет в князи. Действительно, эти выборы будут похожи на "последний бой" для Украины. Или остаться собой, Украиной, со всеми свойственными Украине плюсами и минусами, с демократией, помноженной на анархию, с добротой, помноженной на нетерпимость военного времени и на поиск внутреннего врага с помощью подсказок от врага внешнего, или - в болото не лечебной грязи и с эпитафией "это государство не было жизнеспособно", а потому и народ голосовал за газ в 2/4/8 раз дешевле, за того, кто готов на колени стать перед Путиным, за вечную дружбу жертвы изнасилования с насильником и так далее. Не любите президента, так хоть страну свою уважайте, не втаптывайте ее в грязь перед глазами всего мира! Кто со мной не согласен - буду искренне рад вашему выходу из "виртуальных друзей"!
   
а де твій аватар? :)