Очевидне неймовірне

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем Мих, 20 жов 2008.

 1. Василь

  Василь Well-Known Member

  Яка теорія? Процитуйте, будь ласка! Там взагалі теорії немає, є лише моделі.
   
 2. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Тому що 10 см - наглядніше для Мавзера.
   
 3. аксакал

  аксакал Дуже важлива персона

  Даруйте, ті МОДЕЛІ є практичними, не теоретичними? о_О

  http://uk.wikipedia.org/wiki/Великий_вибух
   
 4. Василь

  Василь Well-Known Member

  Даруйте, до чого тут практика?
   
 5. vov66

  vov66 Well-Known Member

  "...Солнце действительно обволакивает крайне мало изученная темная материя, она же и увеличивает массу соответствующих областей космического пространства.
  Специалисты считают, что масса темной или черной материи составляет около 70 процентов всей массы Вселенной.

  Особенность темной материи является полное отсутствие электромагнитного излучения и взаимодействия с ним.
  Таким образом, современное оборудование астрономов не способно вести прямое наблюдение за данной материей. Ученые также говорят, что без нее наша Вселенная распалась бы и никогда не могла бы существовать в таком виде, в каком она есть сейчас.

  Ранее являлось аксиомой то, что вблизи нашей планеты темная материя отсутствует, поскольку Земля располагается на периферии Млечного пути – галактики, частью которой и является Солнечная система.
  Ученые из Цюрихского Университета нарушили прежнее представление, заявив о непосредственной близости темной материи от Земли.

  Но специалисты пока не могут сказать, чем грозит землянам столь близкое расположение темной материи и связанной с ней темной энергии..."
  Джерело

  Всі фізичні матеріальні об'єкти "прозорі" для темної матерії. Тільки нейрони мозку здатні вловлювати потоки цієї матерії, перетворювати її і т.д.
  Дивіться пірокінез...
   
 6. Василь

  Василь Well-Known Member

  Які вчені? Де вони опублікували свої заяви? В якій статті?
   
 7. Bambook

  Bambook Persona non grata

  Коли Василь висловить якусь мудру думку - ото буде очевидне-неймовірне :)))
   
  • Смішно Смішно x 1
 8. аксакал

  аксакал Дуже важлива персона

  Ще одна лякалочка :mocking:
  Просто темну матерію так назвали тому, що її поки що не навчилися спостеригати. Колись електромагнитне поле також не вміли реєструвати та вимірювати, і що?
   
 9. Василь

  Василь Well-Known Member

  Тут трохи інше. Темна матерія - це матерія, яка не випромінює. Це означає, що у неї між основним та першим збудженим станом існує дуже великий енергетичний бар'єр.
   
 10. vov66

  vov66 Well-Known Member

  "Намисто Ньютона": нові враження від експерименту.

  Науковець Стів Мулд помістив чимале намисто у спеціальну ємність. Намистини важливо складати таким чином, аби вони не заплутувались та вільно виходили зовні, не перешкоджаючи одна одній. Кінець намиста слід залишити приспущеним донизу, аби смикнути за нього та надати відповідного прискорення. Що ж врешті відбудеться? Намистини почнуть падати вниз, прискорюючись дедалі сильніше. Чим вище експериментатори піднімали ємність із намистом, тим більшою ставала швидкість намистин. Вчені пояснюють цей рух законом інерції. Траєкторія руху намиста у результаті експерименту ставала дедалі складнішою, а "хвиля" вервиці піднімалася все вище й вище.

  http://www.youtube.com/watch?v=6ukMId5fIi0
   
  • Подобається Подобається x 3
 11. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  В Америці вже тестується новий швидкісний вид транспорту, Hyperloop.
  Залазиш в капсулу, а капсулу запускають по трубі зі стиснутим повітрям. Швидкість - до 1220 км/год.

  [​IMG]
  [​IMG]


   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

 13. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 14. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  А тим часом як в совку чавлять трактором гусей

  Історичне приземлення: ракета Falcon 9 успішно повернулася на Землю

  Американська приватна конструкторська компанія SpaceX зуміла вперше успішно приземлити свою ракету-носій назад на землю після запуску її у космос. Ракета Falcon 9 доправила на МКС 11 супутників зв'язку, після чого повернулася на платформу на базі військово-повітряних сил США на мисі Канаверал у Атлантичному океані і приземлилася у вертикальній позиції.

  Це приземлення - історичне досягнення у справі повторного використання космічних ракет-носіїв. Вважається, що повторне використання ракет-носіїв зможе зменшити вартість космічних програм та відправлення вантажів у космос.

  Зазвичай запуск ракет на орбіту дуже витратний - металеві ступені звичайних ракет згорають при входженні назад до земної атмосфери. До цього інженери SpaceX здійснили чотири невдалі спроби приземлити Falcon-9 назад на платформу.

  При першій і третій спробах - у січні та квітні цього року відповідно - ракети вибухали після приземлення на платформу. А в лютому - під час другої спроби інженерів - Falcon-9 приземлилася м'яко, але в океан: через погані погодні умови платформа не була направлена на місце посадки ракети. Під час останньої спроби - у червні цього року - ракета вибухнула одразу після запуску.

  Цього разу запуск Falcon 9 пройшов бездоганно: оновлена ракета-носій, заввишки у 23 поверхи, стартувала із мису Канаверал і вже за 10 хвилин повернулася на платформу, яку для приземлення перемістили на 9 км на південь від місця запуску.

  Працівники SpaceX вибухнули шквалом лементу, оплесків і святкувань, спостерігаючи у прямій трансляції, як величезний білий циліндр ракети, оточений помаранчевою кулею світла, приземляється на платформу.
  "Ласкаво просимо додому, крихітко" - написав у Twitter голова компанії Елон Маск. У SpaceX також назвали запуск і повернення ракети "неймовірно хвилюючим".

  "Це для нас уперше на мисі Канаверал, і я навіть не можу почати описувати ту радість, яку наша команда зараз відчуває, будучи частиною історичного приземлення ракети-носія", - заявив бригадний генерал бази військово-повітряних сил США на мисі Канаверал Вейн Монтейт.

  SpaceX - приватна космічна конструкторська компанія, створена у Каліфорнії засновником PayPal Елоном Маском. Компанія співпрацює із НАСА, доставляючи вантажі до МКС за допомогою ракет Falcon та модулів Dragon.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 15. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

 16. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  В них поменша ракета, і вона здається не виконувала конкретного завдання. В любому випадку вони роблять одну справу і конкуренція між ними йде всім на користь.
  Перший раз я бачив вже досить давно, рік чи два тому, вони запускали метрів на 50 і тоді садили на те саме місце.
   
 17. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  А тим часом

  В Пензе открылся «Сталинский центр»

  В Пензе открылся «Сталинский центр», который будет изучать «опыт построения социализма в СССР». Открытие «Сталинского центра» коммунисты приурочили ко дню рождения «Вождя мирового пролетариата». «Мы считаем, что социализм, плановая экономика, советская экономика востребованы именно сейчас, в XXI веке», — сказал первый секретарь пензенского обкома КПРФ Георгий Камнев.

  Камнев также поведал, что партия намерена провести Сталинские чтения, разместить портреты генсека ЦК КППС на общественном транспорте, проводить экскурсии, посвященные архитектуре «сталинок» и организовать литературный фестиваль о вожде. Помимо прочего, «Сталинский центр» будет пропагандировать ценность культурного наследия 1924 –1953 годов. Первый секретарь обкома заявил, что коммунисты намерены противостоять «разлагающему влиянию постмодернизма в культуре и искусстве».

  «В рамках политического направления будет проводиться подготовка законопроектов на основе опыта СССР, особенно в социальной сфере, выдвижение общественных инициатив реализации левой альтернативы власти, подготовка кадров для управления в кризисных ситуациях», — добавил Камнев.

  Открытие центра активно поддерживали депутаты Госдумы от КПРФ Валерий Рашкин и Сергей Обухов.


  В Пензе открылся «Сталинский центр»
   
 18. UNIA

  UNIA Well-Known Member

  Видимо, миллионом меньше великий вождь сгноил в лагерях - так и не дошло до мазохистов...
   
 19. manur

  manur Well-Known Member

  Нікому нічого не дивно? За 10 (десять) хвилин вона вийшла на орбіту, зустрілася з МКС, зістикувалася з нею, її розвантажили і вона повернулася на землю??????? За 10 хвилин?

  Може, годин? Та й годин замало для цього...
   
 20. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  Де пише шо зістикувалася?
   
а де твій аватар? :)