Офіційний Реєстр Викрадених Велосипедів

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем myroslavopyr, 24 тра 2016.

 1. myroslavopyr

  myroslavopyr New Member

  Вітання Товариству,

  Маємо у Львові (і не тільки у Львові, але у Львові особливо) біду. Крадуть ровери. І дуже крадуть. За літо крадуть більше 2-х тисяч роверів. І щось маємо з тим робити.

  Крім того, маємо трохи небагато грошей, і ровер ідемо купувати вживаний, але чи "білий" він? Добре якщо з документами, а якщо без документів? Як так купити ровер, щоб потім не відібрали.

  Щоб трохи навести з тим лад пропонуємо разом з поліцією завести реєстр "чорних" велосипедів. Якщо велосипед вкрали, і зареєстрували як вкрадений, то потім при купівлі вживаного можна буде легко перевірити, чи він часом не "чорний", по базі поліції. В цій затії важливим є офіційний статус реєстру, бо добровільних (приватних) реєстрів вже є досить, а офіційного реєстру вкрадених велосипедів (подібно до реєстру вкрадених машин) ще немає. В автомобіля є номер кузова, і номери агрегатів. Так само в ровера є номер рами. От його і буде поліція реєструвати.

  Львів є дружній для велосипедистів. Багато всього робиться. Давайте ще й першими зробимо такий реєстр у Львові, а потім тим реєстром стануть користуватися, в Стрию, Жовкві, Городку і Червонограді. А тоді і в Тернополі, і в Хмельницькому. Тому петиція, яку пишемо є адресовано до міської влади: Створити базу викрадених велосипедів. Шукаємо підтримки у вигляді підписів, поширень в соціальних мережах, і серед знайомих.

  Якби хто хотів долучитися до збору підписів, то запрошуйте Facebook друзів на Збір підписів

  View: https://www.facebook.com/events/715820915187329/


  Якби ще хто міг більше допомогти в ініціативі, то є координаційна група ініціативи:
  Увійти на Facebook | Facebook

  Детальніше про ініціативу:

  View: https://www.facebook.com/events/715820915187329/permalink/716140821822005/


  Часті Питання (FAQ):

  View: https://www.facebook.com/notes/-/234014670312120


  Дякую,

  Мирослав
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. TanaSmirova

  TanaSmirova Member

  з тим лад пропонуємо разом з поліцією завести реєстр "чорних" велосипедів.
   
а де твій аватар? :)