Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

1. Capitoshechka

Capitoshechka Кінітіпський москаль

р е к л а м а
    Не смішіть мої підкови.
    Вже навіть до декого з західної частини України дійшло, шо це за цяця.
    Нещодавно бачив пост однієї дівчини з Хмельницького, яка порівняла його з їхнім мером. І пост був у такому дусі (максимально близько до тексту): "Як вже задовбав ваш Семеніхін своїм піаром. Наш мер теж член ВО "Свобода", але його не видно і не чутно. Людина мовчки працює і не піарить себе ніде"

2. VasMT

VasMT ПРХ-ПНХ!

Ще раз сволотівців вигнали з влади...
    Націоналізм не пройде.

3. Capitoshechka

Capitoshechka Кінітіпський москаль

З нього такий націоналіст, як з мене космонавт. Звичайнісеньке лайно-пристосуванець. При всьому тому ще й хворе на голову.

• Смішно Смішно x 1
  4. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

Прощай, немитая Росія. Договір про так звану дружбу ми припинили.
    Питання: і що далі.
    Одна справа - паперове розлучення, але чи потягне воно за собою реальний розрив? Розірвати торгівельні зв’язки з агресором? Ввести візовий режим? Що має зробити влада, аби довести, що розрив із Росією - це не передвиборчий трюк, а цілеспрямований процес у декілька ходів?

Гості у програмі "Прямим текстом" з Остапом Дроздовим:
    - Володимир Огризко - екс-міністр закордонних справ
    - Олександр Левченко - радник міністра з питань тимчасово окупованих територій
    - Ігор Гузь - народний депутат
    - Тарас Костанчук - керівник ГО "Військово-патріотичне об'єднання учасників АТО «Справедливість»

View: https://youtu.be/qP9WCicaiGE

5. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

Ostap Drozdov

Вчора о 17:51 ·
    Неканонічна секта самозванців, що сама себе успішно ізолювала кілька днів тому від православного світу, написала офіційну скаргу на мене. Розцінюю це як визнання. І хочу пояснити батюшкам-відступникам, що:
    - я дійсно вважаю, що «Московський патріархат» – це злочинна організація, яку давно треба було видворити з України
    - я дійсно маю сумнів, «яке відношення ця організація має до України, коли вона ігнорує фактор української державності, української ідентичності, української мови і не розцінює українство як самодостатнє, а лише як братнє»...

Це я назвав ті цитати, які так сильно обурили прислужників путіна-кірілла. Звісно, нічого спростовувати я не буду. Канал теж стоїть на цій позиції, і ми хочемо навіть подякувати гундяєвській секті за спонукання регулярно висвітлювати їхню антиукраїнську діяльність. Від себе особисто я скажу, що це є радше честю отримувати «анафему» від цієї структурки. Цікаво, чи упц-мп буде подавати в суд на мільйони українських громадян, які так само публічно виступають проти руских попів? Це був би суд століття, не гірший від Нюрнберга.

Нешановні неканонічні не-брати, звертаюся до вас із повідомленням: нарешті ви втрачаєте Україну, і цього вже нічим не змінити. Ви могли демонстративно відмовлятися ховати українських солдат. Ви могли демонстративно сіяти рускій мір через книжечки і брошурки з привласненою історією. Ви могли ігнорувати українську мову. Ви могли освячувати деенерівські зенітні установки й надихати ополченців на святую вайну. Вас занадто довго терпіли й толерували. Вам занадто довго давали можливість бути провідником російського шовінізму й імперської манії. Нехай із фатальним запізненням, але все стає на свої місця. Поступово, поволі звикайте до того, що ви – філія самоізольованої схизматичної церкви з центром у Кремлі. Ви – іноземне представництво церковці, яка обслуговує інтереси окупанта. І чим більше людей скажуть вам це прямо в очі, тим швидше ви збагнете, що неможливо прийти до Бога через владіміра владіміровіча.

І будьте ласкаві, змініть шапку на ваших офіційних документах. Ніяка ви не українська православна церква. Ні по формі, ні по змісту. Відповідь напишем у термін до 14 календарних днів.

• Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)