Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

 1. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Хіба ви бачили, щоб я колись жартував ;)

  Дроздов - це сірник. Ним можна запалити газ на плиті, а можна спалити стайню :)))
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. Capitoshechka

  Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  Неначе в КГБіста. На кожного папочка)))
   
 3. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Та і я ж така.:)))
  Як він обгрунтував свій рецепт голосування, га? Просто був бальзам мені на душу.
  Тепер я відчуваю себе нормально, а не так як після виборів Ющенка, коли він став Месією і почав нести ахінею та їздити воділою у Ренаткі. А така була радість, що став президентом, такі великі надії!
   
 4. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Ну не на кожного, а на тих, на кого я найчастіше посилаюся ;)

  Я колись зробив велику помилку - тримав частину архіву на одному форумі, де був трошки при ділах. Потім трах-бабах, і в мене забрали одну кнопку. Тепер при великій потребі тамту готову інфу приходиться поновляти по новому. Правда, дуже рідко ;) :)))

  Тут, на ЛФ, при переїзді на новий двіжок пропав мій фотоальбом з першого Майдану.
  Але залишилися несортовані фотки на дисках, колись розберуся. Може... ;)
   
  Останнє редагування: 24 тра 2019
 5. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Зараз почнеться

  Ostap Drozdov
  33 хв. ·
  21 35 Прямим текстом прямий ефір

  У нас було 5 президентів, і ось нарешті сталося. Ні перший хитрий лис, ні другий червоний директор, ні третій пасічник, ні четвертий батя, ні п'ятий мальдівсько-школоладний – ніхто цього не зробив. А шостий клоун – уперше за всю історію України в парламент вніс закон про імпічмент президента.

  Всі попередники керувалися одним правилом: не рий собі яму. Про яму якраз нині й поговоримо, тобто про наш парламент.

  Чи прийме він разом із законом про імпічмент одночасно й закон про скасування депутатської недоторканності? Чи, як справжні шулери, імпічмент вони узаконять, а от усе, що стосується їх самих, легенько прокатають, як вони завжди й робили. Імпічмент Зеленському: можливий? Про Саакашвілі теж вартує два слова сказати, бо як-не-як він таран для бувалих політиків.

  Намічається гаряче літо, про нього й поговоримо в останній четвер весни з Олена Сотник (Olena Sotnyk) Юрій Дерев'янко Марина Ставнійчук Ігор Коліушко

  Я помітив, що останнім часом виходять не тематичні програми, а більш насичені різними гарячими темами, на що гріх скаржитись
   
 6. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Ostap Drozdov
  6 год ·
  Поданий Зеленським закон про імпічмент - гімна вартий. Переписали майже слово в слово ту саму процедуру, яка й зараз прописана в Конституції і яка унеможливлює сам імпічмент, позаяк ставить нездоланний бар’єр у 338 голосів.

  Хитро і безвідповідально – саме так я трактую цю законодавчу псевдоініціативу Зеленського.

  Тупа гра на публіку й більш нічого. Якби «позасистемний» президент дійсно хотів запровадити в країні норму про імпічмент президента, то він мав би розуміти, що:

  1. Треба спочатку поміняти Конституцію і звідти вилучити всі ті драконівські механізми імпічменту, які взагалі непідйомні для будь-якого парламенту.

  2. Скасувати норму про 338 голосів для оголошення імпіченту. Треба зробити не 338 (три чверті парламенту), а 300 (дві третини).

  3. Треба вилучити норму, за якою свій висновок про імпічмент повинен подати Верховний Суд. Ніякого Верховного суду тут не треба – досить висновку Конституційного Суду

  4. Має бути окремо прописаний статус спецпрокурора і спецслідчих. І ними аж ніяк не можуть бути нардепи, як це зараз написано в примітивному проекті Зеленського.

  5. ГОЛОВНЕ: підставою для імпічменту мають стати не важкі кримінальні злочини, а порушення Конституції (не кримінальні). Це – найголовніше!!

  Команда Зеленського отримує жирну двійку за цей закон про імпічмент. Це є дешева гра. Дєтскій лєпет. Зеленський свідомо вбиває тему імпічменту, і це не лише обман виборця, але й підленька западлянка.

  В Україні має з’явитися не оцей дурний, а нормальний, дієвий закон про імпічмент, де президент має йти з посади не лише за державну зраду, вбивство, педофілію чи інший тяжкий кримінальний злочин – але й за систематичні порушення Конституції, перевищення своїх повноважень тощо. Імпічмент має бути ПОЛІТИЧНИМ, а не кримінальним!!!

  Тому великі мудрагелі з команди Зеленського можуть собі в одне місце запхати свій закон, бо він забиває цв’ях в саму ідею імпічменту. Парламент цей закон повинен прокатати. І нав’язати якісне обговорення справжнього і реального імпічменту.

  Якщо зараз Верховна рада ухвалить цей закончик, то на темі імпічменту ставимо хрест. Без зміни Конституції (а це 300 голосів) тему імпічменту взагалі нема сенсу розглядати.

  В Адміністрації президента мають усікти: симуляція «новаторства» - це гірше за відверту імпотенцію. Бо пахне свідомим умислом. Шото вони геть слабенькі там.
  Марина Ставнійчук Юрій Дерев'янко Ігор Коліушко Олена Сотник (Olena Sotnyk)


  View: https://youtu.be/-JBW5wC5PfI
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Останнє редагування: 10 чер 2019
 9. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Шось Остап трохи довго вирішує, яку лейбу чіпати на свій проект на ЗІКу :)))

  Ostap Drozdov
  15 червня о 13:26 ·
  Новина про мій ZIK застала мене в дорозі, з обмеженим доступом до мережі й інтернету. Це якраз той випадок, коли навколо триває кіпіш, а ти з нього випав і тепер почуваєшся ізольованим від галактичних процесів. Коли я доберуся до нормального компютера, то сяду й напишу більше. Зараз, пишучи на коліні, скажу лишень таке.

  Усі ці роки я мав щось схоже на автономію. Попередній власник давав мені можливість мати свій авторський острівець, і це була розкіш. Навіть коли на канал прийшли всеядні «колеги», я від власника мав гарантії невтручання в мою авторську програму. І в її межах я (всупереч загальній думці) поставив кілька ключових принципів:
  - лише українська мова в ефірі
  - непускання в ефір відверто проросійських ригів (я не пустив до себе ні добкіних, ні мураєвих, ні інших)
  - жорстка антиросійська риторика

  В сумі телеканал ZIK був єдиним місцем, де авторська суб'єктивна харизматична журналістика могла хоч якось змагатися з засиллям псевдостандартів на кшталт «усі, навіть негідники й вороги, мають право на свою свободу слова». Ні! Я ніколи не сповідував і не буду сповідувати цю злоякісну всеядну муру.

  Тому зараз, коли мене в дорозі наздогнала новина про зміну власника, я хочу запевнити, що ключові принципи, які я вище перерахував, для мене є навіть більше, ніж просто професією – вони є моїм життям.

  Тому наступний четвер буде тим днем, коли я вперше за останнє десятиріччя (не рахуючи планової відпустки) буду не в прямому ефірі в студії програми «Прямим текстом», а вдома.

  Допоки нове керівництво не озвучило своєї редакційної політики щодо моїх авторських програм – я припиняю їх вихід.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 10. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 11. Gyppsy

  Gyppsy Пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  9 липня о 18:56 ·
  "Вибори 21.07" - так називається спецпроект, який ми закрутили разом із Телеканал НТА. До 21.07 постараємся зробити серію інтервю, які допоможуть не глядачам, а виборцям (саме тому цей спецпроект і є передвиборчий) розкусити основних кандидатів. Логічно, що 22 липня спецпроект "Вибори 21.07" закінчиться.
  Далі - мій youtube-канал. Він уже в процесі створення.
  А з вересня - повернення зі своєю авторською програмою на екрани. Яка програма і які екрани - про це згодом.

  Тим часом першим гостем у спецпроекті "Вибори 21.07" став Володимир Квурт (Volodymyr Kvurt). Нашу з ним розмову я ризикнув почати з того, про що він відмовлявся публічно говорити кілька років. Це було ризиковано, але це було того варте

  View: https://www.facebook.com/NTAchannel/videos/2424577364272546/
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Gyppsy

  Gyppsy Пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov поширив відео наживо.
  4 год ·
  Було діло, коли з усіх медійників я був чи не єдиний, хто люто підтримував Лариса Ніцой (Larysa Nitsoi) в її спробах вилучити з мовного та освітнього законів абсолютно злоякісні норми про "викладання" мовами нацменшин та інші норми, які "придобрювалися" до одномовно-російськомовних шовіністів зі специфічною будовою щелепи. І тоді, й зараз я вважаю, що дерусифікація повинна стати національною політикою в Україні, яка століттями потерпала від насильницької русифікації. Коли я про це кажу декому з числа "львівської інтелігенції", ці "дехто" займають позу пластиліну і cором'язливо згладжують усе почуте. А я ж вважаю, що сфера вжитку рос.мови була штучно роздута в попередньому столітті, тож зараз треба відновити статус кво і здути, тобто звузити сфери вжитку рос.мови як штучно роздутої. Це й називається дерусифікація - ціла стратегія з послідовного й системного звуження штучно роздутої сфери вжитку мови окупанта. При цьому це ніяк не загрожує ідентичності нацменшин, навіть навпаки - дозволяє їм повнокровно інтегруватися в українське життя.
  Трошки зачепили ми цю тему в передвиборчому ефірі з Ларисою Ніцой. Також вона пояснює, чому до парламенту йде по львівському округу і які має враження про львівську публіку.


  View: https://www.facebook.com/NTAchannel/videos/1592638354199902/
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. Gyppsy

  Gyppsy Пересічний українець :hi:

 14. Gyppsy

  Gyppsy Пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  10 год ·
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 15. Gyppsy

  Gyppsy Пересічний українець :hi:

 16. Gyppsy

  Gyppsy Пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  Вчора о 11:41 ·  ]View: https://www.facebook.com/ostap.drozdov/posts/2294920927270453?__xts__[0]
   
 17. Gyppsy

  Gyppsy Пересічний українець :hi:

  Трускавець закріпив стратегію на публічне неуцтво
  Остап ще з часів першого туру Зеленського пуцає-пуцає, пророчить йому провали і крахи, а ЗеКоманда до нього не прислухається :)
   
  Останнє редагування: 4 сер 2019
 18. Gyppsy

  Gyppsy Пересічний українець :hi:

  Якщо б мені подзвонив Зеленський – я б не взяв слухавку, – Остап Дроздов
   
 19. Gyppsy

  Gyppsy Пересічний українець :hi:

 20. Gyppsy

  Gyppsy Пересічний українець :hi:

  Може хто не читав "№1"
  Так і було в реалі (в смислі - події, а свої почуття Остап сам розповів)

   
а де твій аватар? :)