Покупки в інтернет магазинах

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем Alexlug, 21 вер 2017.

1. nellynelly

nellynelly миється в бані

Я обираю покупки через магазини в інстаграмі, звичайно можна натрапити на безсовісних , але іграшки і одяг чудово так купувати

2. DanuloMayster

DanuloMayster Капітан Харизма

Повністю погоджуюсь, тим більше якщо річ яку ви збираєтесь купити дорога, краще за все піти у фізичний магазин ознайомитись з вибраним товаром, "помацати" так би мовити, а вже потім замовити онлайн з доставкою до дому)

3. Olgared

Olgared Well-Known Member

Часто купую в інтренет. Спочатку вибираю товар. Шукаю цей товар на всіх магазинах. Обираю найдешевші варіанти. Вивчаю рейтинг магазину і читаю про нього відгуки. Якщо все відмінно, оплачую відразу, а якщо є сумніви тільки при отриманні товару.

4. Belikova

Belikova миється в бані

Дуже важко вибрати

5. VikkiYa

VikkiYa миється в бані

Мені також дуже подобаються стільниці з мрамору. Вони вишукані і неперевершені в дизайні.

6. WELERI

WELERI Member

Звісно неперевершені, але й ціна на камінь неперевершена… Якби знайти за доступною ціною природні матеріали – було б чудово.

7. CaDo

CaDo миється в бані

Привіт, останнє що я купив це матрац тут. Всім задоволений.

8. kira semenez

kira semenez Member

9. YasonArgo

YasonArgo Member

Доброго дня. теж хочу похвалитись. Як справжній огородник завжди слідкую за своїми рослинками. Цієї весни ще посадив гарних квітів, дуже полюбляю нарциси, томув висадив саме їх, чим теж дуже пишаюсь. Але оскільки вони полюблять вологу, а погода зараз зовсім не дощова. вирішив докупити дещо для моєї системи поливу рослинок Hunter MP300090 . Зараз грунт, як і потрібно, майже завжди трохи зволожений, а я - задоволений

10. burtseva

burtseva миється в бані

Їжа та частково одяг та взуття в магазинах. Все решта онлайн. Хоча завжди порівнюю ціни, і якщо з доставкою дорожче чи так само як в магазині, то звісно ж в магазині (так купляла телефони батькам, на розетці трохи дешевше ніж в Алло но з доставкою на одне виходить. тому і купила в Алло, там і подивалась на самі телофони і підібрала всі необхідні аксесуари). Книги купляю в Yakaboo — Интернет-магазин книг, подарков и детских товаров. Купить книги и подарки по лучшим в Украине ценам. товари для догляду за шкірою та волоссям звісно ж на MAKEUP - косметика и парфюмерия в интернет-магазине №1. Гольфи та футболки зазвичай в різних людей в інстаграмі. Якісь дрібнички для дому на аліекспресі. Також недавно відкрила для себе такий сайт Утюжки-гофре - замовила в них гофре. Виглядай так що добру половину всіх покупок роблю в неті ))

11. kotgool

kotgool New Member

Доброго дня. Нещодавно купив собі в інтеренті мототрактор. Ніколи не думав що таку велику техніку також можуть доставити поштою, так це ще і безкоштовно по всій Україні. Купляв тут КИТАЙСКИЙ ТРАКТОР — купить минитрактор в Киеве по лучше цене в Украине! Дуже вічливий менеджер допоміг обрати саме те що я хотів. Дуже вдячний цьому магазину і всім раджу!

12. DocJohnson

DocJohnson New Member

Прив'язався до накопичувальної системи знижок в інтернет-магазині Хоботок. Тепер, з кожною наступною покупкою ціна для мене значно нижча, ніж на ринку. Зручно. Приємно. Вигідно.

а де твій аватар? :)