Порадьте кондиціонер для квартири

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем maistrina, 15 бер 2011.

 1. prius

  prius Well-Known Member

  р е к л а м а
  Рознесли дачу?
   
  • Смішно Смішно x 1
 2. Pototsky

  Pototsky פוטוצקי

 3. RubinX

  RubinX New Member

  У нас кондиціонер Cooper Hunter. Ставили в минулому році., брали його тут. Чоловік сказав, що у нього ідеальне співвідношення ціна-якість, але я поняття не маю скільки він коштував. Роботою його дуже задоволена. На вулиці холоднеча, а у мене діти в теплих шкарпетках і флісових піжамах мерзнуть) Обслуговує площа близько 40 квадратів.
   
 4. sasha krivotsuk

  sasha krivotsuk New Member

  Потрібна порада. Купувати кондиціонери і замовляти монтаж у наших компаніях чи довірити цю справу компанії з Тернополя. По цінам у тернопільських дешевше. Хтось замовляв послуги, товари у компанії VENT. ось їхній сайт по продажу, монтажу кондиціонерів
   
 5. btard

  btard New Member

  По конструкції кондиціонери бувають моноблочні і спліт-системи. Моноблочні складаються з одного блоку, в який інтегровані всі функціональні частини кондиціонера. До них також відносяться мобільні кондиціонери, що представляють собою пересувний пристрій, яке можна легко переміщати з одного приміщення в інше.
  Спліт-система складається з декількох блоків, що дає можливість винести найбільш галасливі елементи за межі кімнати. Існують також мультиспліт-системи, що дозволяють обслуговувати кілька приміщень і мають можливість прихованої установки, без змін інтер'єру.
  Потужність кондиціонера безпосередньо впливає на розмір приміщення, яке він може охолоджувати. Тому, перш ніж вибирати конкретну модель, необхідно знати параметри кімнати або офісу, в якому він буде знаходиться. Недолік потужності призводить до надмірного навантаження на кондиціонер, внаслідок чого він може вийти з ладу. Надлишкова потужність пристрою, який може працювати цілий день, відіб'ється на ваших рахунках за електроенергію.
  Деякі моделі кондиціонерів забезпечуються фільтром для очищення повітря, а також іонізатором. Це буде особливо корисно для людей, які страждають від алергії.
   
 6. Hypnotoaddd

  Hypnotoaddd New Member

  Що можу порадити - для встановлення оберіть кімнату де найбільше проводите часу. Оберіть кондиціонер з високим класом енергозберігання, якщо бюджет дозволяє, то і функцією теплопостачання. Краще звернутися до спеціалістів, вони і підберуть обладнання, і встановлять. Мені встановлювати хлопці із Здоровий клімат, рекомендую - http://www.zdorovklimat.com.ua
   
 7. LJNERO

  LJNERO New Member

  Можу порадити перед вибором обдумати наступні питання:
  1) термін служби
  2) спеціалізація приміщення
  3) необхідність нагріву повітря в міжсезоння чи зимою
  4) шумність
  5) бажані системи по очистці повітря
  6) бренд
  7) потужність

  Варто почати з терміну служби. Наприклад якщо це орендована квартира чи кімната, туди не варто купувати щось дуже довговічне з дорогими системами самодіагностики та самоочистки. Натомість кондиціонер середньої ланки буде значно доречнішим.
  По спеціалізації приміщення, тут варто відмітити наступне, в спальню потрібно малошумне обладнання, в дитячу з більшою кількістю ступенів очистки повітря, у вітальні щось більш потужне і середнє по шуму, в кладову при потребі там підтримувати спеціальні умови варто обрати напівпромисловий варіант з більш широкими можливостями налаштувань вологості та температури.
  Також не менш важливим буде обдумати використання кондиціонера для обігріву, це і економічніше бо для прикладу в порівнянні з масляними радіаторами що споживають біля 2кВт кондиціонер тієї ж потужності може споживати в 3-4 рази менше електроенергії, а також в періоди надмірної вологості повітря він здатен його досить швидко та ефективно осушити, що запобігатиме появі плісняви на стінах.
  Шумність дуже важливий параметр при виборі, особливо в спальні чи дитячій кімнаті, нічого не повинно заважати сну. Та і постійний гул може дратувати при роботі на максимальних обертах.
  Бажані системи по очистці повітря варто ретельно обирати, бо в повітрі є масса всього що може спричинити хвороби, а так як кондиціонер в більшості випадків не дає свіжого повітря, а лише регулює параметри того, що є в приміщенні, тобто ганяє його по колу, він має максимально знищувати віруси, грибки та плісняву. Тому тут чим більше ступенів очистки тим краще. Лише на рахунок іонізатора повітря це вже як додаткова опція буде, бо давати ефект свіжого повітря чи ні це вже вам обирати, на якість фільтрації це не впливає.
  Бренд теж варто обдумати, це як показник якісті, ціни та довговічності, щоб обрати достатньо надійне по строку служби, не переплатити за саму назву бренду та відповідно не примхливе в експлуатації.
  Вже коли ми знаємо все вище перечислене, можна з легкістю обрати серед потрібної серії вибраного бренду модель потрібної потужності, тут лише варто доповнити що якщо в вас є сумніви, краще взяти більш потужну модель з запасом, особливо це стосується інверторного ряду кондиціонерів, більш потужна модель легше і швидше виходить на режим зниженого енергоживлення для підтримки комфорту, тим самим економить енергію і зменшує потужність потоку повітря(протягу).

  Сподіваюсь комусь стане у нагоді, якщо є питання звертайтесь, більше 13 років займаюсь вентиляцією та кондиціонуванням.
   
 8. viktorvv

  viktorvv миється в бані

а де твій аватар? :)