Порадьте хорошу майстерню по ремонту електроніки

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Anterbus, 6 сер 2018.

 1. Anterbus

  Anterbus Member

  р е к л а м а
  Доброго дня, віддала мені знайома людина старенький 7" планшет, чисто китайский, не виробництва якогось із відомих у нас великих брендів, з двоядерним процессором та одним гігабайтом оперативної пам'яті. Планшет не подавав ознак життя та не заряджався, розібрав його і визначив, що аккумулятор розряджений майже до нуля, відпаяв його та підзарядив, після чого установив назад. Однак це нічого не дало, проблема явно не тільки в сильно разрядженому аккумуляторі. Зазначу, що до мене всередину пристрою вже хтось лазив, судячи із відсутності кількох гвинтів кріплення плати.

  Тепер хочу віднести в майстерню на діагностику, цікаво скільки би вартував його ремонт. Якщо небагато, то хотілось би відремонтувати - незважаючи на скромні характеристики на сьогоднішній день для перегляду відео чи якихось простих ігор би проигодився.

  Однак не знаю хороших майстерень по ремонту електроніки у нас, а нести в першу-ліпшу не хочется. Може у когось є досвід співпраці з якоюсь майстернею? Якщо так, то прошу поділитись інформацією.
   
а де твій аватар? :)