Порадьте хорошу майстерню по ремонту електроніки

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Anterbus, 6 сер 2018.

 1. Anterbus

  Anterbus Member

  Доброго дня, віддала мені знайома людина старенький 7" планшет, чисто китайский, не виробництва якогось із відомих у нас великих брендів, з двоядерним процессором та одним гігабайтом оперативної пам'яті. Планшет не подавав ознак життя та не заряджався, розібрав його і визначив, що аккумулятор розряджений майже до нуля, відпаяв його та підзарядив, після чого установив назад. Однак це нічого не дало, проблема явно не тільки в сильно разрядженому аккумуляторі. Зазначу, що до мене всередину пристрою вже хтось лазив, судячи із відсутності кількох гвинтів кріплення плати.

  Тепер хочу віднести в майстерню на діагностику, цікаво скільки би вартував його ремонт. Якщо небагато, то хотілось би відремонтувати - незважаючи на скромні характеристики на сьогоднішній день для перегляду відео чи якихось простих ігор би проигодився.

  Однак не знаю хороших майстерень по ремонту електроніки у нас, а нести в першу-ліпшу не хочется. Може у когось є досвід співпраці з якоюсь майстернею? Якщо так, то прошу поділитись інформацією.
   
 2. viktorvv

  viktorvv миється в бані

  Электронику качественно ремонтируют тут www.rservice.od.ua . Мой брат ремонтировал тут свой ноутбук! Качеством ремонта остался доволен!
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. semuel

  semuel миється в бані

  • Подобається Подобається x 1
 4. Anterbus

  Anterbus Member

  @viktorvv, @semuel дякую за інформацію. Однак мені би хотілось поки що дізнатись де можна відремонтувати добре техніку у своєму місті.
   
 5. Tessiko

  Tessiko миється в бані

  Не всегда есть смысл ремонтировать технику. Я свой морозильный ларь три раза ремонтировала, а потом плюнула и купила новый морозильный ларь
  www.denika.ua/category/morozil-nyie-kamiery/tip-18/morozil-nyi-lar, еще и на скидку попала)
   
 6. MargoTil

  MargoTil Member

 7. Vewohely

  Vewohely New Member

  Нелегко найти хорошего мастера.
   
 8. Vewohely

  Vewohely New Member

  Мне очень нравится как ремонтируют технику в компании "Отличный мастер", мы к ним обращались для ремонта бойлеров «Домашний мастер» Киев! Отличная Цена, Высокое качество Здесь работают профессиональные мастера, которые сразу разбираются в причинах поломки. Ставят высококачественные запчасти и дают гарантию на свою работу. А еще они всегда быстро приезжают на вызов, не нужно долго ждать. Мы бойлером уже пользовались через 4 часа после вызова мастера.
   
а де твій аватар? :)