Пошук лікаря

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем TARIKAFR, 30 лип 2008.

1. Alter Green

Alter Green New Member

р е к л а м а
    Доброго дня! Потрібен хороший мамолог у Львові. Порадьте когось будь-ласка.

2. Vivienne Dark

Vivienne Dark Active Member

Трихолога чи хорошого дерматолога порадьте!!!

3. Mkola

Mkola Member

Теж потрібен толковий дерматолог

4. Mobilll

Mobilll New Member

Порадьте дитячого стоматолога. Дякую

5. foramenifera

foramenifera New Member

Останнє редагування: 8 тра 2017
  6. manur

manur Well-Known Member

@foramenifera, а чому Ви "шановній громаді" до уваги пропонуєте саме кацапомовну сторінку того сайту?

Я б навіть висловився "як Ви посміли???"

7. bibrka

bibrka Member

Хочу всім порадити лікаря по венах та артеріях, судинного хірурга у Львові. Мелень Андрій Петрович працює в ОДКЛ. Енергійна та позитивна людина, чудовий спеціаліст. Що може бути цікавим для багатьох людей, які тільки обирають собі лікаря: з ним можна поспілкуватися в інтернеті на тему вашого здоров'я. Він має онлайн-консультацію на Фейсбуку, яка називається "Судинна хірургія: новини, онлайн-консультація". Вводіть у пошук на фейсбуці, і питайте, що вас цікавить. Хочу сказати, що це лікар максимально відкритий до професійного спілкування з пацієнтами. Не кожний у наш час дасть відповідальну та доброзичливу пораду про ваше здоров'я просто так. А тут саме цей варіант.

8. Kairskay

Kairskay New Member

У нас трохи не стандартна історя, але сподіваюся, наш досвід буде корисним...
    Дитині було 2 роки, коли їй діагностували аутизм. Але ми не повірили данному діагнозу і лікарю в поліклініці. Звернулися до центру слуху Беттертон. Пройшли там діагностику, і виявилося що у дитини 3-4 стадія втрати слуху. У цьому центрі нам підібрали аппарат, дорожче а ніж ми очікували, але за якість і п'ятирічне обслуговування ми були готові заплатити стільки.

• Корисно Корисно x 1
  9. Teddy Green

Teddy Green New Member

Шановні відвідувачі форуму. Одного разу я попав був до одного сліпого масажиста, який спеціалізується по масажу хребта. Звати його Віталій Капустін. Нажаль я номер його телефону загубив, адресу забув, а сторінку вконтакті він чемно видалив. Якщо хтось знає як з ним сконтактуватись, буду дуже вдячний вам за те, що повідомте мені його контакт у повідомленні.

10. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

Могли і наврочити. Таке можливо. Якщо дорослій людині не можуть нашкодити з-за наявності захисту, то дитині - це не складає складності. Треба сходити до церкви, просити вибачення за гріхи і просити видуження. Знайти знахарку, яку вже й тяжко знайти, але можливо і знімати той пристріт.

11. FOXDOC

FOXDOC New Member

Доброго дня всім!!порадьте будьласка хорошого венеролога!!!

12. Oolga

Oolga Member

У місті живу недавно, тому нічого не знаю ... підкажіть, потрібен хороший дитячий стоматолог? в яку поліклініку або приватну клініку можна звернутися? тільки що б там було нормально ...

13. Oolga

Oolga Member

14. Saldivar

Saldivar New Member

Доброго вечора. Порадьте будь ласка гарного гінеколога та уролога, та стоматолога. У Львові живемо нещодавно. Не хочеться йти до когось попало( Буду дуже вдячна!

15. Alina Mak

Alina Mak миється в бані

Еще могу посоветовать медицинский центр в Киеве Что делать, если ваш ребенок наркоман? - Наркологическая клиника Кадырова А. О. очень хорошие специалисты. Клиника специализируется на лечении наркозависимости, алкоголизма, игромании. У нас была беда страшная с одним родственником, вспоминать страшно..Так что если кому надо вдруг, можно обратиться.

16. TatianaL

TatianaL New Member

Доля звела з чудовим лікарем Мелень Андрій, навіть уявити не могла, що позбавлюсь цих жахливих вен, які так заважали мені відчувати себе на всі 100!:) Андрій Петрович приділив мені уваги саме стільки, скільки мені було потрібно, дав відповіді на ВСІ! питання, що цікавили (а в мене їх було чимало), запропонував декілька варіантів вирішення моєї проблеми аби ми знайшли разом компромісний найкращий варіант, провів операцію бездоганно і головне позбавив мене варикозного розширення вен, яке вже давно було не тільки косметичною проблемою!

17. marishaaa

marishaaa New Member

а де твій аватар? :)