Російська брехня: "американцы подтвердили - для 83% жителей Украины -русский родной язык."

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Slav, 6 гру 2017.

 1. Slav

  Slav Well-Known Member

  р е к л а м а
  В інтернеті блукає брехня, що наче "американцы подтвердили - для 83% жителей Украины -русский родной язык." ( МОВА Мира Мирная Американцы подтвердили -для... - Тетяна Свербілова ) Втім, йдеться саме про мову інтерв'ю, яку вибрали респонденти, а не про рідну мову. Може може путлєрівці будуть стверджувати, що відповідно до цього джерела Russian Language Enjoying a Boost in Post-Soviet States, російська мова є рідною для 38% киргизів, 68% казахів, та 23% молдаван, котрі також вибрали російську мову опитування??! Якраз саме на цю сторінку Russian Language Enjoying a Boost in Post-Soviet States посилаються путлєрівці у своїх багаточисленних побрехеньках в інтернеті. Пошукайте гуглом слова "Исследования Института Гэллапа (Gallup, Inc) показали, что 83% населения " і самі все добре побачите.
  Витирають коментарі в цій темі МОВА Мира Мирная Американцы подтвердили -для... - Тетяна Свербілова читачі - росіяни, яким не подобається правда: викриття їхнього фейку про те, що для 83% українців рідною мовою є російська мова. Я виклав іншу інформацію з посиланнями на сайт gallup, згідно з якою, більшість казахів, та велика частина киргизів та молдаван також вибрала російську мову опитування. Ніхто не насмілиться стверджувати, що для більшості казахів, значної частини киргизів та молдаван російська мова є рідною мовою..


  Повний текст цієї брехні срассіюшкопатріотів:
   
  Останнє редагування: 6 гру 2017
 2. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  сміх))
  То в росіян американці - тупі, то США - ворог№1, а то вони раптом щось росіянам на радість "сделуют") .Про споживання "руського язика" вже мільйон раз виявлялось: ці всі опитування в великих містах, особливо на сході, дадуть інший результат, ніж по всій Україні. Це обумовлено історичними особливостями.
   
 3. Slav

  Slav Well-Known Member

  Більшість українців, як і більшість казахів та значна частина киргизів та молдаван, вибрали російську мову опитування тільки тому, що це мова міжнаціонального спілкування, а не тому, що російська мова є для них рідною мовою. І можливо, опитування проводилось у великих містах Східної України.
   
 4. MayorMayor

  MayorMayor Well-Known Member

  Какие 83????86 же.
  А вообще- принимать всерьез кацапские высказывания это, я скажу...Кацап брешет.Всегда.И пока кацап не доказал обратное- отношение к его словам должно быть соответствующее.Этакая "презумпция виновности".
   
 5. Pototsky

  Pototsky פוטוצקי

  Росіянам найбільше даються взнаки наслідки "падіння Вавилонської вежі".
   
  Останнє редагування: 8 гру 2017
 6. Slav

  Slav Well-Known Member

  Вони намагаються відновити цю "Вавилонську вежу". Інакше би не було в Україні війни.
   
 7. Pototsky

  Pototsky פוטוצקי

  "Війна" - у наш час це ще не основна причина смерті для українців та українок.
   
а де твій аватар? :)