Розвиток дитини

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Svetkka, 20 січ 2018.

1. Svetkka

Svetkka Member

Как вы развиваете своих деток

2. manur

manur Well-Known Member

Я, для прикладу, поливати їх люблю. Непогано розвиваються після цього.

• Смішно Смішно x 1
  3. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

Дайте вгадаю: взимку холодною водою? :)))

• Смішно Смішно x 1
  4. gucul

gucul Member

Нещодавно водили дочку у Веселий Вулик на майстерклас, їй там дуже сподобалось - багато діточок, весело та цікаво.

Та й для нас с жінкою там суцільні плюси - недорого та зручне місцезнаходження.

5. ROZALINAV

ROZALINAV New Member

Ви б вказали який вік вас цікавить.
    Моєму сину, наприклад, 1,6 р., ми з ним граємося з крупами, малюємо, починаємо ліпити з солоного тіста, вчимо кольори, нам в цьому конструктор звичайний допомагає, багато читаю йому, і постійно з ним розмовляю, коментую все що роблю. Написала що згадала)
    Мультики не дивиться, бо були в дитячому офтальмологічному центрі Зірочка (в нас невеличкі проблеми з зором), то лікар радив чим пізніше починати дивитись мультики. Але він і не страждає від цьго) Йому й без мультиків є чим зайнятись.

6. Tessiko

Tessiko миється в бані

А що Ви скажете з приводу книжок? Які книжки полюбляють Ваші діти? Хочу зробити свому племіннику подарунок і не знаю, яку книжку краще подарувати.

7. Rakka

Rakka миється в бані

Я можу порекомендувати книгу "Це крокодил" - ця дитяча книгя www.grenka.ua/books-childrens-books дуже сподобалася синові, я йому подарувала на Новий Рік та він вже тричі прочитав від корки до корки)) До речі, вона написана дуже легко і цікаво. Ось ця книга:

8. IvanovPeetro

IvanovPeetro Member

Жінці подруги казали, що дуже добре немовлят до року возити до масажиста, щоб він розімяв всі мази дитини. Хтось таке робив зі своїми дітьми, це справді допомагає дитині швидше стати на ноги і не бути кволою???
    Бо я знайшов сайт Масаж у Львові і не знаю наскільки хороші масажисти, ніхто не звертався сюди?

9. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

Який вік вашої дитини?
    Хлопчик чи дівчинка?
    Якого кольору волосся і очі?

10. IvanovPeetro

IvanovPeetro Member

3 місяці, дівчинка.

11. Nastasiaaa

Nastasiaaa Member

Подскажите, сколько в среднем уходит на развитие ребенка? Бывшая жена моего брата тянет с него деньги на "развитие ребенка" но там такие деньги что можно вообще не работать а чисто жить на них. Подозревает ее в манипулициях, что она использует ребенка в личных целях, что делать?

а де твій аватар? :)