що дарувати вчителю?

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем duncan, 20 вер 2012.

1. prius

prius Well-Known Member

р е к л а м а
    Гарний подарунок це привітання на словах,а якщо побажаєте їй файного чоловіка то вона облюрится від щастя

• Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

А раптом вчитель - він? :)))

3. prius

prius Well-Known Member

Облюрится двічи,щоб побажання не здійснилось

• Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Reginaa

Reginaa Member

А ви мабуть dildo пропонуєте, тому що самі отримали такий подарунок. Сподобався та іншим радите?

5. prius

prius Well-Known Member

То до кого написано?

6. тоді дарувати шось нейтральне:)

7. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

Це реклама ручок?
    Бо ручки в подарунок - це маячня, як на мене. Тоді вже й лінійки, крейду, папір, зошити, указки...

8. Sibirsciy

Sibirsciy New Member

Вчителю обов'язково потрібно дарувати солодощі. Тому що у них тяжка емоційно робота.

9. Shak

Shak New Member

Элементарно просто выбрать подарок учителю чтоб он не считался взяткой. К примеру можно мини скульптуру подарить на заказ, которая будет просто стоять в кабинете. Вот если кто заинтересовался этот сервис вам поможет Изготовление скульптур на заказ в Киеве. Купить, заказать скульптуру. Цена, фото

10. SerhiyMykhailov

SerhiyMykhailov Well-Known Member

11. KryakinTaras

KryakinTaras New Member

)))

12. ViktorGorm

ViktorGorm Active Member

Я думаю, що подарунок повинен бути практичним. Вибирайте виходячи з потреб вчителя. Можне вручити якийсь аксессуар, який вчитель сам собі точно не придбає. Чоловікові можна придбати якісний шкіряни ремінь Брендовые ремни мужские - купить ремни мужские брендовые в Киеве и Украине | Spazio Жінкі чудово підійде сумочка, зрозуміло що з якісних матеріалів.

13. Boris_Kiev

Boris_Kiev Дуже важлива персона

Батько першокласника, провінційний прокурор, на запитання "чим ви можете допомогти школі" відповів "Можу відкрити кримінальне провадження". Більше протягом 11 років його ніхто не чіпав.

• Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. ViktorGorm

ViktorGorm Active Member

Дуже круто!!!!

а де твій аватар? :)