Серіали

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем Liliyah Romanova, 29 січ 2007.

1. Персі

Персі La mafia è immortale!

р е к л а м а
    З останнього переглянутого рекомендую Narcos
    View: http://www.imdb.com/title/tt2707408/

Напевне, єдиний серіал минулого року, який сподобався

2. MARTINI

MARTINI Administrator Команда форуму

Раз сподобався, то напиши вже пару слів про нього :)

3. Hoakina

Hoakina Well-Known Member

мене чомусь дратує Шерлок, актор переграє, як на мене

4. Персі

Персі La mafia è immortale!

Серіал про колумбійські наркокартелі. Власне, я після перегляду аж пішла гуглити по сабжу, бо не вірилось, що такі неприкриті розборки могли мати місце в реальності. Виявилось, що могли. ) Події відтворені дуже достовірно, знято атмосферно і динамічно. А більше нічого не розкажу, бо будуть спойлери. :)

• Подобається Подобається x 3
  5. мене вистарчило лише на одну серію, а моїм домашім сподобалось.

6. Piporid

Piporid Member

Остров класний серiал

7. Makarenko Anna

Makarenko Anna Well-Known Member

Всім привіт. Чули новину - 10 жовтня на каналі "2+2" починають показувати новий поліцейський серіал "Останній коп". У головній ролі Гоша Куценко. Я дивилася трейлер українського серіалу, читала про знятий у Росії аналогічному серіалі. Так і не зрозуміла, це один і той же серіал або різні? Також є делікатний момент - це ж ніби серіал про російські правоохоронні орнани. М'яко кажучи, дивно, що в нас таке зараз можуть показувати. Я розумію, звичайно ж, є мистецтво, а є політика... Але тут, на мій погляд, відповідальні особи в наглядових структурах мали б бути більш відповідальними (вибачте за тавтологію). Хто що думає про це?

8. LORKA

LORKA New Member

Привіт. Підкажіть цікавий серіал, жанр-фантастика

9. manur

manur Well-Known Member

"Москалі - файні люди"

• Подобається Подобається x 1
  10. Pavilion

Pavilion миється в бані

ніколи не чув доречі про такий)Але назва цікава
    А сам зараз дивлюсь легендарний "Во все тяжкие"

11. zajchukira

zajchukira New Member

Дуже полюбляю дивитися серіал "Матусі" на каналі "1+1". Почала дивитися після того, як послухала відгуки подруг. У серіалі знялися хороші актори. Це хороша весела комедія про те, як різко змінюється життя жінки, коли на зміну нічним вечіркам приходять підгузники. Моя вечірня програма - це тепер завжди серіал "Матусі". Люблю "Плюси" за те, що завжди прикрашають завершення дня цим чудовим серіалом!

12. Deura

Deura миється в бані

Мені сподобався серіал Мамочки, такий позитивний.:)

13. Laune

Laune Active Member

Це російський серіал, до речі. Не розумію, м'яко кажучи, доцільності дивитися таке в контексті війни з Росією. Мене, наприклад, події на сході особисто торкнулися. Я після цього не можу дивитися російське кіно. Для мене це не матусі, а громадянки держави-агресора. Вибачте, якщо надто емоційно, ображати нікого наміру не маю, це моя особиста думка.
    Інформація з Вікіпедії:
    "Мамочки" – российский комедийный телесериал, созданный компанией Sister’s Production совместно с Yellow, Black and White, Happy People Production и IQ Production. Съёмки сериала начались осенью 2015 года. Премьера сериала состоялась 7 декабря 2015 года на канале СТС".

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. zajchukira

zajchukira New Member

Хай ваша думка залишиться при вас. Ну то й що, що російский. Там не вбивають, там про матусь. Як би що порушував, то напевно б заборонили.
    Э гарні серіали виробництва РФ. Наприклад, з Бєзруковим. Я от не розумію, чому цього актора не показують на ТВ? Маячня.

• Тупо Тупо x 3
  15. prius

prius Well-Known Member

Може ще й кацапскої агресії немає?

• Подобається Подобається x 2
  16. xdima

xdima New Member

Привіт всім, спеціально зареєструвався щоб порекомендувати детективний серіал Аліеніст (2018), це щось типу серіалу Шерлок, який є дуже популярний і бачили його практично всі. Бюджет однієї серії складає 5$ млн, що є досить не мало для серіалу. Плюс, присутні відомі актори. Дата виходу пілотної серії - 22 січня 2018 року.
    Дуже чекаю даного серіалу, та сподіваюся що вам також сподобається (особливо тим, хто любить цікаві детективи).

Останнє редагування модератором: 14 січ 2018
  17. xdima

xdima New Member

Ще щодо "Аліеніста", ось трейлер:

• Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)