Скажіть, а хто з вас буває в санаторіях?

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем palima, 27 лис 2019.

 1. palima

  palima Member

  Скажіть, а хто з вас буває в санаторіях? В яку пору року краще їх відвідувати? Які знаєте цікаві місця, де можна з задоволенням провести час і чудово відпочити від людей, від усього світу? Я розумію, що краще лісу ні чого не придумати. В іншу планету на жаль не полетіти. Але все ж таки. Може ви знаєте де є спокійний відпочинок і не так багато людей? Як ви любите відпочивати? Де взагалі оздаравливаетесь? Напевно влітку зазвичай кудись їдете або як?
   
 2. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Якщо санаторій, то це ж не просто відпочинок як на базі відпочинку. Санаторій - це і лікувальний заклад, який має свою спеціалізацію так би мовити. Є Трускавець, Моршин, Бермінводи - це лікувальні води (гастрити, почки люди лікують). Куяльник під Одесою багатопрофільний, але в основному опірно-рухательного апарату. Дивіться на свої проблеми.

  В Березівці(під Харковом) я була один раз, зате в найкращий час - в червні, коли там в лісі було багато суниць, і в ставку була вже тепла вода. Там призначили багато процедур, серед яких, як на мене, кращими було плавання в басейні з мінеральною водою і лікувальна фізкультура. Ще лікувальна глина для переломів непогано.
  Крім того треба було пити теплу мінеральну водичку в бюветі до їжи і різні травяні та кислородні коктейлі.
  Є люди, яким бігання по процедурам здається нудним відпочинком. Але нас возили і по різним храмам на екскурсії, приїздили до нас артисти, а ввечорі ми з подругами грали в карти, шахмати чи танцювали на танцях до відпаду).Купалися, грали в волейбол,теніс на катамарані носилися по озеру.
  Яка там дивовижна природа!
  Залежить від людини, а я не закисну і сама)
  Зате після санаторію я почувала себе набагато краще доволі довго. Пропала печія зовсім, шлунок не болів. І це були часи, коли на роботі все оплачувала профспілка. Зараз там 3 тижні коштує десь 10 тис гривень. Але воно того коштує.
   
  Останнє редагування: 27 лис 2019
 3. Orestwin

  Orestwin миється в бані

  Я був у Трускавці, назву санаторія не пам'ятаю, але мені там не дуже сподобалась чистота.
   
 4. manur

  manur Well-Known Member

  Східниця!!!!!! Гори! Гриби! Ягоди! 4 типи мінеральних вод!
   
 5. Mykolatravel

  Mykolatravel New Member

  Я ще студентом був у санаторії. Тепер підшукую хороший варіант
   
 6. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Любінь Великий.
   
 7. Mykolatravel

  Mykolatravel New Member

  Цікаво. Ніколи не чув. Пішов гуглити
   
 8. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  А шо там гуглити)))
  Там дуже файні дівчата :yahoo::dance3:
   
  • Смішно Смішно x 1
 9. Mykolatravel

  Mykolatravel New Member

 10. SerhiyH

  SerhiyH New Member

  Кому цікаво - за цим посиланням -> всі санаторії Трускавця - Офіційний туристичний сайт курорту Трускавець - офіційні контакти санаторіїв, готелів, вілл - заходите на сторінку закладу там все є, контакти офіційні, це не туристичне агенство, дзвоните і попадаєте безпосередньо в санаторій.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)