Скажіть, а хто з вас буває в санаторіях?

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем palima, 27 лис 2019.

1. palima

palima Member

Скажіть, а хто з вас буває в санаторіях? В яку пору року краще їх відвідувати? Які знаєте цікаві місця, де можна з задоволенням провести час і чудово відпочити від людей, від усього світу? Я розумію, що краще лісу ні чого не придумати. В іншу планету на жаль не полетіти. Але все ж таки. Може ви знаєте де є спокійний відпочинок і не так багато людей? Як ви любите відпочивати? Де взагалі оздаравливаетесь? Напевно влітку зазвичай кудись їдете або як?

2. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

Якщо санаторій, то це ж не просто відпочинок як на базі відпочинку. Санаторій - це і лікувальний заклад, який має свою спеціалізацію так би мовити. Є Трускавець, Моршин, Бермінводи - це лікувальні води (гастрити, почки люди лікують). Куяльник під Одесою багатопрофільний, але в основному опірно-рухательного апарату. Дивіться на свої проблеми.

В Березівці(під Харковом) я була один раз, зате в найкращий час - в червні, коли там в лісі було багато суниць, і в ставку була вже тепла вода. Там призначили багато процедур, серед яких, як на мене, кращими було плавання в басейні з мінеральною водою і лікувальна фізкультура. Ще лікувальна глина для переломів непогано.
    Крім того треба було пити теплу мінеральну водичку в бюветі до їжи і різні травяні та кислородні коктейлі.
    Є люди, яким бігання по процедурам здається нудним відпочинком. Але нас возили і по різним храмам на екскурсії, приїздили до нас артисти, а ввечорі ми з подругами грали в карти, шахмати чи танцювали на танцях до відпаду).Купалися, грали в волейбол,теніс на катамарані носилися по озеру.
    Яка там дивовижна природа!
    Залежить від людини, а я не закисну і сама)
    Зате після санаторію я почувала себе набагато краще доволі довго. Пропала печія зовсім, шлунок не болів. І це були часи, коли на роботі все оплачувала профспілка. Зараз там 3 тижні коштує десь 10 тис гривень. Але воно того коштує.

Останнє редагування: 27 лис 2019
  3. Orestwin

Orestwin Active Member

Я був у Трускавці, назву санаторія не пам'ятаю, але мені там не дуже сподобалась чистота.

4. manur

manur Well-Known Member

Східниця!!!!!! Гори! Гриби! Ягоди! 4 типи мінеральних вод!

а де твій аватар? :)