Справжнє обличчя України (3)

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Feba, 23 кві 2014.

1. Hyligan

Hyligan Іронічний

р е к л а м а
    Ще кілька крихт від чорних воронів несу вам в дзьобику :mocking:

2. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

Hyligan, погано це. Хоч, може, одне добре: ця історія з даруванням громадянства і подальшою депортацією буде коштувати Порошенку зайвих сивих волос та ще більшего падіння його рейтингу.
    Гадаю, що грузини не стануть зневажати українців за дурість першої особи країни.

3. VasMT

VasMT ПРХ-ПНХ!

Без слів, -
    upload_2018-2-15_14-11-6.png

upload_2018-2-15_14-12-39.png

Що цікаво, як при оранжоїдах впав, так і при баригах падає. Нижче вже нема куди.
    Ну і по елементах, -
    upload_2018-2-15_14-16-23.png

Здоров"я нації - 135 місце.
    Національна безпека і особиста безпека - 135 місце.
    І вишенька - управління і демократія - 130 місце.

Гірше нас тільки Габон, Свазіленд і ще парочка країн, де президенти ще дотепер на пальмах сидять

4. Silver bullet

Яке може бути здоров"я та безпека в війні? Так само і демократія.
    А про щастя при ригах знову збрехали: 2009-2011 - які оранжоїди?
    Аби плюнути смачно на Україну.

• Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. VasMT

VasMT ПРХ-ПНХ!

2007 - 95
    2009 - 104
    Падіння на 9 пунктів.
    При владі народні оранжоїди.
    2010 - 103
    2011 - 100
    2013 - 97
    Підйом на 7 пунктів.
    При владі бандити.
    2017 - 112
    Падіння на 15 пунктів.
    При владі ті самі народні оранжоїди.
    Стабільно вниз.
    І нагадую, оранжоїдів відсторонили від влади в 2010-му.

6. hrim

hrim Well-Known Member

То, Василю, через чмошників-колаборантів.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Silver bullet

Друзі, наші параолімпійці вже піднялися на третє місце в заліку! Пропустивши тільки США та Францію. Та і те - Франція має теж 9 медалей, тільки в нас на одну більше бронзових, а у Франції - на одну срібну більше.
    Я дивлюсь і - яка це радість. Які молодці, господи!

8. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

9. Silver bullet

Добре)
    Ні. У нас третє. Але ще не вечір.

10. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

В черговий раз українські спортсмени з обмежиними можливостями виступають краще за "повноцінних" українських олімпійців. В цьому щось є закономірне

11. Capitoshechka

Capitoshechka Кінітіпський москаль

Здається треба зробити щось подібне з урядом, депутатами, покурорами і рештою шобла: замість всіх отих утирків посадити в ті крісла людей з обмеженими можливостями, інвалідів (навіть даунів). Я думаю, що гірше вже не буде

12. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

Ну і шо? Шобла і утирки нагнуть під себе тотих людей з обмеженими можливостями, інвалідів (навіть даунів) і будуть по телефону керувати країною.

13. Silver bullet

Може ви і праві...Іноземні паралімпійці виходять щоб заявити про себе особисто, а наші, мабуть, щоб вижити і витягнути родину. Так боротися за перемогу - це просто геройство. Спостерігала за Яровим, сльози наверталися. 15кілометрів на руках на такій швидкості. Один з небагатьох, у кого взагалі не робить спина...

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. medwedo berlogsoni

medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

Сьогодні на базарі поспілкувався з одним своїм ровесником-пенсіонером.
    Почув такі погляди:
    - Скрипаля отруїли самі англійці, щоб бойкотувати ЧФ в Росії.
    - На запитання, а як так вийшло, що отруїлося багато сторонніх людей, зокрема, британські поліцейські і працівники швидкої допомоги отримав відповідь, що "піндоси" радо підхватили претензії британців.
    - На запитання, а що буде, якщо дійсно отруїла англійська влада, і про це стане відомо правоохоронцям, отримав відповідь у дусі "я вас умоляю".
    - На запитання, якщо це отруєння організовано англійцями для зриву ЧФ-2018, то чим пояснити, що рік тому померла дружина Скрипаля і син, а зараз проводиться ексгумація, отримав відповідь, що результати ексгумації будуть такими, щоб обгудити ні в чому не винну Росію.
    - Крім того, в Росії щодня відкривається два-три заводи, люди Путіним задоволені, катаються, як сир у маслі, а Україною почали керувати "піндоси", і от до чого тепер ми докотилися.
    - На запитання про загибель вагнерівців у Сирії було сказано, що американців також багато загинуло, але вони замовчують власні втрати і перебільшують втрати російських "бійців" (У те, що малазійський боїнг збили росіяни, товариш не вірить, і радить і мені не вникати в це питання, бо там дуже багато неясного)
    - Путіну не вигідно було отруєння Скрипаля. А на запитання, а чи не для того отруїли Скрипаля, щоб всіх мільярдерів з їх грішми погнали назад у Росію, і саме повернення капіталів та їх власників у Росію вигідне Путіну (можна буде розкуркулювати, щось забирати своїм, як у Ходорковського, а трохи - щоб полатати дірки в бюджеті, бо нема чим пенсій платити), мою думку було розцінено як нерозумну конспірологію.
    - Коли я сказав, що коли Путіна усунуть (живим чи мертвим) від влади, почуємо багато цікавого, була відповідь, що Путін буде на радість росіянам і в піку піндосам керувати Росією ще багато-багато років. Ми не доживемо.

От такі "патріоти"-кияни, виявляється, стоять на ринку в Києві.

15. Hyligan

Hyligan Іронічний

Ті кляті ангдосаксонскі бЕндеровці ще і москалям в допінг насцяли :)))

• Смішно Смішно x 1
  16. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

Я десь тут розповідав про сєпаратістку з алчевська. Дуже подібні, шо нє?

17. Silver bullet

Злоякісній багаторічній російській пропаганді не кожний молодий розум може протистояти, а тут "здоров, деменція".

18. Hyligan

Hyligan Іронічний

Нафіга? Ну там де прохадять ЛЕП то ще якось зрозуміти можна, але то всюди так "омолоджують". Є ж тому якесь розумне пояснення, чи нема :scratch_one-s_head:

images (2).jpeg

IMG_1987.JPG

19. Capitoshechka

Capitoshechka Кінітіпський москаль

Наш придурок теж липи так омолодив...3

20. VasMT

VasMT ПРХ-ПНХ!

Пояснення є.
    Як завжди радикально підходять до вирішення проблеми.
    Десь читав, що дозволяється зрізати за рік третину живих гілок.
    Через три роки крона повністю зрізається, але дерево має вже однорічні і дворічні гілки, які "годують" дерево і дають силу для відновлення відсутньої крони.
    Якщо вальнути все за раз, то дерево позбавляється листяного покрову, а для відновлення нового недостатньо сил. Тому частина з них загине. По-друге, через зрізи в сердцевину будуть потрапляти хвороби і шкідники, що збільшить кількість загинувших дерев. (ніхто ж обробляти зрізи не збирається).

а де твій аватар? :)