Стабілізатор напруги

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем lotr_an, 17 лют 2008.

 1. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  р е к л а м а
  я б сказав то була реклама сайту....:)))
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. deggion

  deggion Member

  Так, це дуже файні стабілізатори. Їх величезний плюс в тому, що вони дуже швидко реагують на стрибки в електромережі. А ще вони довго можуть прослужити, навіть без частої зміни запчастин. Також є великий недостаток у них, вони дуже дорогі, бо дійсно варті своєї ціни. Кому вони по кишені, то це для вас щастя.
   
 3. AndreyT

  AndreyT New Member

  Одно из основных требований стабилизатора - соответствие мощности стабилизатора мощности энергопотребляемой системы. Стабилизатор в первую очередь должен быть безопасным. Да чего тут рассказывать, почитайте сами здесь - Защитите свой котел от перепадов напряжения с помощью стабилизатора. Описано для котла, но в общем суть от этого не меняется. Вещь нужная в доме, это даже не обсуждается.
   
 4. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  а ще тре вуха коло них затикати.
   
 5. Olegovich

  Olegovich New Member

  Добрий вечір!! Останній місяць напруга почала скакати, періодично намагався виміряти, наміряв падіння до 175В, вирішив придбати стабілізатор напруги, але не можу визначитися, підкажіть, будь ласка, який краще обрати??
   
 6. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  той, який регулює тиристорами і ніколи не беріть релейні - швидко вилітають. Не беріть з сервоприводами, бо вони дуже повільні та інерційні.
   
 7. Olegovich

  Olegovich New Member

  Знайшов непоганий, на мій погляд варіант, ще їм не дзвонив, але там написано, що стабілізатори сімісторні Стабилизаторы напряжения для дома, дачи и производства, що можете за них сказати?? І ще одне не зрозуміло, що таке кількість ступенів регулювання, як я помітив, чим їх більше, тим дорожча ціна??
   
 8. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Сімісторні - то супер. Швидкі, довго служать.

  Ступені - це пороги напруги, при яких система починає регулювати. допустимо, стабілізатор має давати 220 в. А на вході 215 В, тоді він може не регульювати, а при 210 В на вході, він підвищує до 220В. Чим більше порогів, тим точніше він триматиме задану напругу.
   
 9. Mylnyk

  Mylnyk Well-Known Member

  @Olegovich якщо цікавить реальна відповідь ,А не реклама власного сайту, тоді дайте перелік ВСЬОГО обладнання яке ви збираєтесь включати ( живити) від стабілізатора ! все до єдиної лампочки, тоді я зможу дати більшь меньш адекватну відповідь. від 4000 до 150 000 грн .
   
 10. Olegovich

  Olegovich New Member

  Плазмовий телевізор, ноутбук, пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч, 7 ламп!!!
   
 11. Mylnyk

  Mylnyk Well-Known Member

  які лампи , який холодильник і яка діагональ Плазми, плазма чи рідкокристалічний , бо плазма це екзотика а різниця між плазмою і рідкокористалічним телевізором принципова. Так само не обхідно вказати мінімальну і макс напругу яку приходиться стабілізувати
   
 12. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  та нащо вам такі подробності?
   
 13. Olegovich

  Olegovich New Member

  Потужність мені порахували, 6,5кВт. Знайшов калькулятор по розрахунку стабілізаторів Как выбрать стабилизатор напряжения: расчет мощности стабилизатора для дома, він видав мені декілька варіантів, ось на мій погляд нормальний Тиристорные стабилизаторы напряжения — ГЕРЦ М-16 | 5 - 22 кВт | 220В, що скажете??
   
 14. Mylnyk

  Mylnyk Well-Known Member

  принципова різниця з 120 Вольт робити 230 чи з 250 Вольт, з 120 В - 230 В треба потужніший стабілізатор
   
 15. Mylnyk

  Mylnyk Well-Known Member

  @Olegovich так ви скажіть який саме вибрали 5,5 кВА чи 22 кВА ви дали посилання на ВСІ
  в той же час знаю де буде відсотків на 5% дешевше ,але я рекламою не займаюсь тому в приват всім крім вас напишу ;) ви і так вже знаєте де купувати. Але скажу вам так , що офіційний представник дистрибютор \ дилер чи як там його демпінгує сам і напряму до нього він вам і 10% скине. Дивно чому ви рекламуєте київську фірму ? а доставку НЕ враховуєте ?
   
 16. Доброго всім дня! Є проблема з ось цим стабілізатором напруги: Стабілізатор напруги, купити стабілізатор напруги ціна Львів
  Придбав 8 місяців тому. Вчора під час роботи він почав тихенько клацати. Не можу зрозуміти, чому, адже стабілізатор симісторний і не повинен був би. Підкажіть будь ласка, що робити в такому випадку?:dntknw:
   
 17. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  хто вам таке сказав?
   
 18. nazarchik

  nazarchik миється в бані

  Remoo , Я вам скажу, что чаще всего нужно просто делать хорошее правильное к дому заземление, тогда не будет никаких сбоев и все будет хорошо. Для того чтобы точно узнать как делается правильное функциональное заземление, посетите нашу статью, которая посвящена данной теме. Многое для себя сможете взять полезного!
  [​IMG]
   
а де твій аватар? :)