Старгород

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Redvisitor, 19 кві 2011.

1. Bondd

Bondd New Member

р е к л а м а
    Я з друзями часто відвідуємо Старгород, готують там смачно, ціни приємні, все подобається там, окрім того, що "охорона" поводиться як останнє бидло! Я поводив себе культурно в закладі, нікому не хамив !
    Лише за випадок розпиття віскі на сцені, "охоронець" цього закладу підбіг до мене і хотів заломили мені руки, що йому одному не вдалолось зробити, зразу підбіг інший "охоронець" і двоє мені заломили мені руки. Вивели мене на вулицю в місце де немає камер і били, причому троє одного, під час побиття говорили образливі речі. Знаю по правилах Старгороду неможна розпивати на сцені, але за таку дрібницю така поведінка охорони не припустима. Я йшов відпочивати в це місце і гроші за відпочинок платив а не получати удари по голові!
    Я раніше думав що це цивілізоване місце а виявилось навпаки. Результат походу в це місце: гематома на голові, сильна біль у ребрах, синяки на ногах і біль в ключиці. охорона позорить заклад!
    Шановне керівництво закладу, приймайте на роботу охоронців, в яких рівень манер та інтелекту хоча б трохи вищий ніж в колгоспних пастухів!!!!

2. manur

manur Well-Known Member

А як, на вашу думку, вас мали покарати за порушення правил перебування в закладі?

3. Aloha

Aloha New Member

Були вчора великою компанією ,перший раз особисто була у цьому закладі .
    Все що я можу сказати , я просто була вражена від того що ми пережили там ...
    Починається все з того що охоронці там просто неадекватні !!!
    З нашої компанії одного хлопця охоронці схватили , прижали до стінки на вулиці ,розбили ніс йому ,заламали руки і періодично заламували голову щоб він мовчав і на прохання відпустити його вони не реагували ....
    І коли ми почали заступатися за нього охоронці почали використовувати газові балончики , просто почали їх в очі і обличчя розпилювати ,так що люди почали задихатися , а найцікавіше це те що коли я підійшла до адміністратора і сказала подивіться що роблять ваші охоронці ,то вона просто подивилася на мене і нічого не сказала ....
    Знаєте я розумію все ,але коли охорона потім заблокувала вхід і не впускала просто навіть з вулиці пройти до туалету промити очі від перцевого балончика в мене просто відняло мову ...
    Все що я вам пораджу , то ніколи не ходіть в цей заклад !!!
    Бо якщо охорона цього закладу навіть не розібравшись в ситуації хто правий а хто ні, просто почала калічити людей , то за вашу безпеку в цьому закладі ніхто не по піклується

4. tea man

tea man 茶人

• Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)