Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

 1. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  р е к л а м а
  Прохання до модераторів - Перенести Вону з міжнародної політики в вітчизняну. Мені здається так буде доречніше.
  Бо "пісня " довга, як розплетена коса Вони. І поки до виборів діло дійде, про Вону буде ще не одна сотня дописів.
   
 2. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Юлія Тимошенко

  8 год ·
  Читаю новину: "Голова Львівської державної адміністрації Олег Синютка доручив виготовити буклети для мешканців області про страхи та ризики роботи за кордоном"… У такий спосіб керівник Львівщини, очевидно, хоче вирішити проблему відтоку робочої сили – залякуванням! Я б порадила не морочитися і відразу забирати у людей паспорти… Має спрацювати!

  А якщо серйозно, то проблема глобальна. Я про це вже казала. Понад мільйон наших громадян щороку виїжджають за кордон на роботу, за даними МЗС… Але виїжджають вони не тому, що Синютка досі не намалював їм буклетів про "жахи капіталістичного світу", а тому, що їм вдома, в Україні, лишатися немає жодного сенсу: ні роботи, ні заробітку, ні перспектив.

  І якщо ми не хочемо, щоб наші громадяни втікали з країни, то радянськими методами залякування тут справі не зарадиш. Не допоможе ані "буклет", ані залізна завіса… Я пригадую, як нас лякали в СРСР, що в Америці "люди сплять в коробках з-під телевізора під мостом", і що воно дало? Де той СРСР?

  Для того, щоб зупинити відтік робочої сили, треба тут, в Україні, нашим співвітчизникам давати бодай мінімальні пристойні умови життя і праці. Люди шукають надію і сподівання, вони не хочуть виїжджати, але в них просто немає іншого виходу. Це – еміграція відчаю…

  Люди хочуть поваги і достойного життя для себе та своїх дітей. А діяльність (бездіяльність) та байдужість влади лякають їх сьогодні значно більше, ніж полуничні ділянки у Польщі…
   
 3. manur

  manur Well-Known Member

  Це вже давно НЕ еміграція. Це - ЕВАКУАЦІЯ !!!
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Цікаво, у всіх така реклама?
  гриц.JPG
   
 5. Capitoshechka

  Capitoshechka Кінітіпський москаль

  В мене немає в браузері реклами. Я Adblock встановив
   
 6. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  о_О
  В мене нема. Оце предвиборна боротьба...
   
 7. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  а що вам не подобається у цій рекламі? Балога - олігарх з Закарпаття став керовніком передвиборного штабу Толіка Гриценка. Що вас дивує?

  Повірили пройдИсвіту?:cools::)))
   
 8. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  сказала брехлійка Юля і лохи повірили.
   
 9. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  А що вона нового сказала? Ось Манур на своїй шкурі це випробовував і називає це не еміграцією, а вже евакуацією. Мені якось теж борги настогидли, хоча б за щось там цінне, а то не вистачає на саме необхідне. Дуже скрутна ситуація для простого народу.
   
 10. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  А як же Ви будете орієнтуватися за кого голосувати?

  Мені щодня о п"ятій ранку показують нібито розмову Коломойського з Бродським нібито про гроші для нібито Гриценка.

  Коломойський щось говорить, а Бродський каже "Ну", Коломойський знову щось каже, а Бродський знову "Ну".
  Справа в тому, що я вже о п"ятій ранку не сплю, а вставати немає потреби, тому я, лежачи і у навушниках, встромлених в нетбук, на Ютьюбі слухаю короткі ролики Стіва Кауфманна англійською. Так от, перш ніж починається власне ролик англійською, я вимушений послухати "рекламу" - яку-небудь гидоту про Гриценка. Або про ароматоксамит, або ще щось. Я, звичайно, до кінця не слухаю, а кілька секунд вимушений, поки не з"явиться "Пропустити рекламу". Але останнім часом Ютьб налягає на тему "Гриценко". Хтось непогані гроші забабахав.
   
 11. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Юлія Тимошенко

  4 год ·
  Українські політики люблять на кожному кутку розповідати про те, яка багата, родюча та квітуча українська земля…

  А українські фермери не люблять розповідати… Тому, що у них на це немає часу. Їм треба працювати. І видобувати цю квітучість та родючість буквально з-під землі. Своєю працею, мозолями і потом…

  Взагалі, українське фермерство - це такий собі феномен, що існує всупереч обставинам, а не завдячуючи їм. Держава, яка б мала на руках цих фермерів носити, здебільшого їм шкодить… Непосильні податки і побори, відсутність доступних кредитів, відсутність будь-якої допомоги – все це державна аграрна політика України на сьогодні…

  А ще – рейдерство… Справжня “чума” українського бізнесу і фермерства. Буквально днями на Харківщині відбулася чергова спроба бандитського “відбору” землі у фермера з Харківщини. З погрозами, зброєю та стріляниною. Фермерство в Україні сьогодні - це різновид бойових дій.

  Але вони тримаються. Всупереч всьому. Любов до праці, до країни, до роботи на землі – веде їх по життю.

  Ми маємо бути невимовно вдячні цим людям. Однак самої подяки мало! Ми мусимо створити достойні цивілізовані умови праці для тих людей, що годують країну. І це - в нашому Новому економічному курсі. Ми це зробимо!


  View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/318747342223144/
   
 12. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

а де твій аватар? :)