Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

1. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

2. ІгорМ

Юлія Тимошенко
    1 год ·
    Сьогодні зустрілася з Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Послом Хюгом Мінгареллі. Повідомила Послу про хід президентської кампанії, у першу чергу, про масштабні фальсифікації, які організовує та здійснює команда чинного президента Петра Порошенка.

В Україні відбулися дві революції для того, щоб у країні панували свобода, демократія і європейські цінності. Ми дуже сподівалися, що нечесним виборам буде покладено край, але те, що зараз відбувається, є несумісним з демократією.

Посол Хюг Мінгареллі наголосив, що вибори в Україні мають бути чесними та вільними і відбуватися відповідно до світових демократичних стандартів.

3. ІгорМ

4. ІгорМ

5. prius

prius Well-Known Member

DE7F024F-F41C-4538-B298-5AA5377799B1.jpeg

• Смішно Смішно x 1
  6. ІгорМ

О, нова новина...

Сергій Тарута – Sergiy Taruta

5 год · Kyiv ·
    Я принял сегодня важное решение – поддержать Юлию Тимошенко на выборах Президента Украины.

У нас с Юлией Тимошенко общая цель – объединить страну от Востока до Запада и принести мир на Донбасс. И мы сделаем это, вместе реализовав наш мирный план «Три Основы».

Я горжусь тем, что идея подготовки нового общественного договора и принятия новой, народной Конституции Украины получила мощный импульс развития в программе Юлии Тимошенко.
    Считаю, что наши программные стратегические документы, определяющие вектор развития экономики Украины – «Новая экономическая стратегия» Юлии Тимошенко и Доктрина сбалансированного развития «Украина 2030», которая является экономической платформой партии «Основа» - взаимно дополняют и усиливают друг друга.

Я убежден - чтобы сорвать планы Порошенко и его так называемых «друзей», не дать им остаться у власти, все ответственные политики должны объединиться. Поэтому я призываю их к объединению.

Благодарю партию «Основа», благодарю всех моих единомышленников за то, что поддержали меня в этом важном решении.

7. ІгорМ

8. ІгорМ

Юлія Тимошенко зараз у прямому ефірі.
    5 хв. ·
    Сєвєродонецьк Луганської області. На площі зібралося 10 000 людей! Це неймовірно! Кажуть, що я єдиний кандидат у Президенти, хто в цю кампанію проводить тут зустріч з людьми на площі… Україно, єднайся!

View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/372001730052260/

9. ІгорМ

10. Мих

Мих Дуже важлива персона

Супер! Прихильники Юлі, особливо на заході України - в шоці. Вона цим помножила сама себе на нуль. Це майже все одно, що обєднатися з Азіровим, або Яником.:)))

11. prius

prius Well-Known Member

а де твій аватар? :)