Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

 1. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  р е к л а м а
  Ну я б не дуже була би їй рада. Але Порошенко як на мене - хай іде.
  Він для мене уже не кращий за регіоналів.
   
 2. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Тимошенко в архів! :)
   
 3. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  [​IMG]


  Юлія Тимошенко
  14 хв. ·
  Сьогодні о 20:00 Юлія Тимошенко візьме участь у вечірньому ефірі на телеканалі NewsOne TV. Дивіться онлайн-трансляцію на Facebook
   
 4. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 5. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 6. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 7. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 9. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Останнє редагування: 6 лис 2017
 10. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 11. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Юлія Тимошенко: Нинішня Конституція не дає змоги реалізувати імпічмент президента
  За нинішніх умов імпічмент президента є утопією, адже в Конституції України зафіксований нереалістичний механізм для його реалізації.

  Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко наголосила в ефірі телеканалу «NewsОne».

  «Імпічмент – це утопія. Усі, хто за це агітує, розуміють: у сьогоднішніх політичних умовах, із нинішньою Конституцією його реалізувати неможливо», – сказала вона.

  Лідер партії пояснила, що за старт процедури імпічменту більшість нинішньої Верховної Ради не проголосує, адже вона підконтрольна президентові. Залежними від глави держави є також Верховний та Конституційний суди, які мають надавати свої висновки під час процедури відсторонення президента від влади, зауважила Тимошенко.

  Отже, як прогнозує політик, справа навіть не дійде до останнього етапу – голосування трьома чвертями від конституційного складу парламенту.

  «Чинна Конституція лише констатує, що народ є джерелом влади, але не дає йому в руки жодного інструменту влади. Якби в українського народу сьогодні були інструменти та можливості прибирати з посад мафіозних президентів законним, конституційним шляхом, то не потрібні були б ні перша, ні друга революції», – зазначила лідер «Батьківщини».

  Водночас суспільство, за словами Тимошенко, потребує дієвих важелів контролю за владою, які мають бути зафіксовані у новому Основному законі.

  Тому першочерговим завданням нової влади має стати ухвалення нової Конституції з «реальним правом людей без революцій знімати чиновників, які дискредитували себе та втратили підтримку».

  Політик упевнена: «Для того, щоб країна не була заручником купки політиків, які монополізували всю владу, у новому Основному законі мають бути зафіксовані реальні механізми розпуску парламенту, оголошення дострокових президентських і парламентських виборів через референдум».

  «Нова Конституція не може бути такою, що «спущена згори» чи нав’язана владою, вона має бути суспільним договором між громадськістю та владою – між усіма українцями», – підсумувала Юлія Тимошенко.
  (с)
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 12. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Якщо вона стане президентом - чи буде згадувати свої слова про Констітуцію?

  Гарні слова говорити Юля вміє. Але не треба вже слів.
  Пам'ятаю, у Савіка і Порошенко дуже яскраво виступав. Проти влади.
  А як сам став владою ...і де той Савік зараз?
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 13. Hyligan

  Hyligan Іронічний

 14. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Юлія Тимошенко: Ростов не гумовий

  Пане Президенте, Вам відняло пам’ять. Ви забули, що так, як з арештом Саакашвілі, уже було. Перефразовуючи мого друга, скажу, що Ви не наступаєте на граблі. У Вас замість ніг граблі.

  На 4-му році свого правління Ви стали одночасно президентом, прокурором, парламентом, урядом, судом і генпродюсером усіх телеканалів. І тепер Ви кидаєте за ґрати своїх опонентів – так, як це робив Янукович.

  Згадайте, чим все завершилося. Ростов не гумовий.

  Я розумію, що Міхеїла Саакашвілі посадив не Генеральний прокурор, не суд, не будь-яка інша правохоронна структура. Його посадили конкретно Ви.

  Тому я і звертаюся конкретно до Вас: негайно скасуйте всі свої команди. Не ганьбіть Україну в очах всього світу і власного народу.

  Негайно звільніть Саакашвілі!
   
  • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)