УГКЦ - православ"я

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем юстас, 3 січ 2008.

1. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Якщо йшла мова про Церкву, протестанські течії та православні заперечать, чи стосується це виключно Католицизму?

2. Мих

Мих Дуже важлива персона

Та вони заперечуть. І всі ці заперечення я знаю, бо не раз з ними спілкувався.

Але факт є такий, що ніхто з них не має історичної і духовної нитки з тих часів. Ну наприклад, якщо запитати одну з відомих протестантів, з яких часів ваша церква? Вони скажуть: зі пришестя Святого Духа. Але при цьому у них нема жодних навіть поганих показів. Просто вони собі так захотіли. Взяти будь-яку течію і глянути історію. Це найцяте століття. Хто собі там відколовся від церкви. Хтось побачив видіння і організував церкву. Багато церков виникло як тільки Письмо переклали з латині і воно стало доступне. От, скажім, свідки Єгови. Фактичне їх утворення по історії - це початок 20 століття. Раніше нема жодної про них згадки, але це не заважає їм стверджувати, що вони є ще старозавітних часів. Там є такий епізод, де Бог говорить: Ви свідки мої. Вони полюбили цю фразу і сказали: о, це ми!!!. І пішло-поїхало. Хоча всім відомо, що цю секту придумав Чарльз Рассел.

3. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

Всі головні священники являються епіскопами, а от посада та назви у католіків і православних різні.
    Константин великий зробив християнство офіційною релігією римської імперії. Церкву очолив патріарх (головний отець). Нижче нього були протопапи (перші священники).. Але Константин був дуже проти язичницького Риму, тому переніс церкву в Константинопіль. Після смерті Константив заповів розділити імперію на три частини. Відповідно і церква назначила автономію Риму. Але згодом протопапи стали кардиналами, а у православії митрлполіти. Рим назначив собі головного - ПАПУ над кардиналами, почали розділяти як хреститися, який хліб на причастя тощо.
    Ну вот так, коротко.
    Петра вбили, закопали і на ньому побудували церкву.
    Ісус сказав образно, а ті і прямо на ньому збудували(((((

4. Коммунарец

Та ті католики всім насолили, що проти них всі повставали колись, а православні почпли протухати. Але в європі вже наче змирилися і йдуть під крило римського екумінізму. Так що обговорюємо те, що вже позабули, т.с. дунемо у попіл))
    Напередодні редішійних війн треюа хоч щось знати))

5. talavoda

talavoda Well-Known Member

Це просто Ви так буквально розумієте.

6. Nagorny

Nagorny Well-Known Member

Той хто догоджає людям, Богу не може вгодити.
    Не думаю, що Ви можете мене залякати.
    Треба боятись Бога а не людей.
    Істина викриває неправду, тому неправда ненавидить істину.
    Істина не буде істиною коли буде мовчати.
    Якщо Господь мені сказав скажи, то чи повинен я слухати людину яка міні говорить замовчати?

Останнє редагування: 15 бер 2019 у 06:30
  7. Коммунарец

))
    Не пам'ятаю, щоб Ісус лякав Богом. Бога боятися - до раю зась.

8. Коммунарец

Багато людей так і сприймають і кажуть: покажи нам Бога...
    Бога неможливо побачити візуально як щось особисте і неможливо почути, щоб зрозуміло було усім. Але можливо побачити тим, чиї мізки не зайняті матеріальними цінністями цього світу, і навіть відчути боже слово. Правда, треба відсіяти вплив лукавого від справжнього. Тобто, зрозуміти наслідки дії якогось впливу на людину. Такі дії ми читаємо у діяніях Ісуса - зцілення, вигнання бісів, оживлення... Таке може тільки Бог за допомогою тієї людини у цьому світі, яка прийняла отця в себе і себе не відокремлює від отця, перебуваючи в істинному єднанні.
    Чи являється це доказом єдинства сущностей або єдинства духовного? Я більше вважаю це єдністю духовною Бога і людини через зв'язок, до якого має наближатися людина у своїх думках і діях, а не чіплятися за святість, відволікаючись від справжньої мети.
    Тоді ви спитаєте, а Ісус святий? Так, він помазаник божий, а не просто обранець, як пророк. Його життя і смерть є доказом святості, на яку ніхто більше не здатний і тільки він здатний розпечатати сувій останнього часу. Бо ніхто ще не воскрес крім нього і чекають на суд Божий і захист Господній.

9. talavoda

Ні) Я Вас запитаю, чи Ви вірите в те, що Ісус Христос є Богом, який втілився людиною заради нашого спасіння? І також, чи вірите Bи у Святу Трійцю? Бо це є основою християнстава. Все у що вірять християни зведене у Символі Віри. Дуже просто можна відкинути щось або пристосувати до свого власного розуміння, не зважаючи на те, що написано у Святому Письмі.

• Подобається Подобається x 1
  10. Коммунарец

У мене немає підстав так вважати, бо Ісус жодного разу не назвався Богом, а лише сином людським і не прямо сином божим. А те, що на нікейському соборі так вирішили - таке... хоча сам головуючий Констянтин Великий наполіг на прийнятті того догмату про єдиносущного Бога і неподільну трійцю. Але джерела деякі пишуть, що на смертельному одрі Констянтин прийняв хрещення від руки аристян, тобто тих, хто не визнав єдиносущності сина і отця в одному Богові.
    Треба зауважити, що Ісус більше поважав Духа святого, бо казав, що Отця можна зневАжити якось випадково, а Духа не бажано зневажати в жодному випадку (я своїми словами).

11. talavoda

А як Ви тоді поясните, наприклад, такі Його слова?
    13. Ви Мене називаєте: Учитель і Господь, і добре ви кажете, бо Я є.
    (Від Івана 13:13)

Або такі?
    58 І сказав їм Ісус: "Істинно, істинно кажу вам: Перше, ніж був Авраам, Я є."
    (від Івана 8:58)

12. Коммунарец

Моя відповідь буде доволі дивною не тільки для вас, а й для себе. Хоча якщо честно сказати, то дещо взяв із свого життя. Щоб не лякати людей, я направлю вам особистим листом. )
    P.S. на жаль, вас немає в переліку адресатів, тому не отримаєте мою відповідь.(

Останнє редагування: 15 бер 2019 у 22:00
  13. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Не знаю, як де, але у насбагато ким враховується не так конфесія, як сама релігійність, скільки родичів пускали на освячення дому православного священника, потім хор колядників із католицької церкви, важливіший сам факт свята та обрядів.

14. Мих

Мих Дуже важлива персона

Повна каша.
    Ті, що вбили й збудували церкву?????????

15. Коммунарец

Каша як каша. Вся історія така.
    В коментарях до біблії іноді дають пояснення в дужках.
    Цікаво тут
    Уявіть, якби під базиликою Петра не знайшли б Петра? Отожбо...

16. Nagorny

Це таїнство, яке відкривається через істину:

«Я сказав: ви - боги, і сини Всевишнього - всі ви» (Пс. 81: 6)
    «... і Писання не може бути порушене» (Ін. 10:35)

Якщо Він Син Божий той і є Його наслідником, бо всі сини Всевишнього є богами.
    Чи можна вигнати бісів людським іменем?
    Як що священики виганяють бісів іменем Ісуса Христа – то цим свідченням ми затверджуємо, що він є Бог.
    Біси і демони людини не бояться, тому даремно ми будемо старатись їх проганяти людськими іменами, вони бояться тільки Бога. Тому, якщо ми Його Іменем виганяємо бісів то Він і є Бог.

Останнє редагування: 16 бер 2019 у 14:51
  17. Nagorny

Тут я з Вами згідний.
    Коли християни почались признаватись в римській імперії пройшло 300 років.
    Перших християн спалювали на хресті, а потім кидали в річку Тибр.
    Як що і християнам вдалось похоронити Петра, то вони ні як не могли похоронити його на центральному кладовищі, де хоронили тільки заможних римлян.
    Якщо б, вони похоронили Його там, то це місце було б відомо всім протягом всіх віків. А не в 2006 році найшли останки і оголосили, що це останки Петра.
    Якщо взяти Іоанна Богослова і Богородицю, то вони були взяті на небо з тілом.

І ще одне, католики стверджують що Господь сказав, що на ньому буде збудована церква.
    Можливо і так, але і вони повинні не забувати що Христос назвав Петра сатаною.
    Тому якщо вони приймають одне до себе, то повинні прийняти і друге до себе.
    Це мої роздуми, я я не хочу ображати апостола Петра, але йде мова про нелогічні ствердження католиків.

Так само як "С.Є" стверджують що душі немає і будують царство небесне на землі.

Останнє редагування: 16 бер 2019 у 15:00
  18. Коммунарец

Нащо так кромсати псалми?

Останнє редагування: 16 бер 2019 у 14:47
  19. Коммунарец

Щось я пропустив...
    У мене є теж свої думки відносно деяких моментів релігії, але не завжди треба їх викладати на загальний осуд.
    Я не захтів дати пояснення до останнього запитання @talavoda тому що занадто неординарне для розуму. Може колись, як прийде час...
    Тому перед усім треба поговорити про Петра з ким-небудь з пастирів ваших, може прояснится в голові) А то так... по голові відразу бити... больно і страшно за вас(

20. Коммунарец

Ви бачили той обряд екзорцизму? Я воочую тільки чув як кричать, бо боявся увійти в троїцький храм у Почаєві, а так відео тільки бачив - страшне таке... Я вже писав про свій досвід у цьому - то треба нерви мати з вірою, захист і духа, через якого Бог і вилікує хворого від бісоти.
    А чиїм іменем Ісус виганяв бісів і перегнав їх до свиней?

а де твій аватар? :)