УГКЦ - православ"я

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем юстас, 3 січ 2008.

 1. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Причім тут Гриць до Парані? УГКЦ належить Риму. Про яких князьків ви торочите?
   
 2. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Так я про те і кажу, з якого там дива президент православ'я рекламує? У них свій Князь миру і своя Діва Марія.
  До речі, відчуйте те, що чекає нас. Відчули пророцтво про Діву Марію? То думайте...
  Князь миру... Коли прийдуть і мир проголосять - чекайте на біду...
  Чому там президент? Круки злітаються туди, бо відчувають скору поживу... У кожного крука своя мудрість, але на всі мудрощі світу є тільки одна мудра - від Бога.
   
  Останнє редагування: 16 лип 2018
 3. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  А хто /конфесія/ набожний і зрячий?
   
 4. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Всі конфесії вважають себе за таких. І навіть за самих правильних і розумних. А в цілому - всі сліпі. Сліпі, бо глухі. Якби вони чули Бога, то б прозріли і побачили, що служать не Богу, а земному - грошам, владі та ідолам.
   
  • Смішно Смішно x 1
 5. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Я не категоричний противник УГКЦ, але частіше буваю у храмах УПЦ КП та УАПЦ. За деякими показниками УГКЦ може бути "Ні риба, ні мясо", ніби визнають Юліанський календар, майже всі православні обряди - але не православні, визнають владу Риму - але не повноцінні католики. Є ще більше нюансів та відмінностей, якщо проаналізувати монаші ордени.
   
 6. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  То, якщо не придивлятися. А й справді, краще хай вже будуть і уніати, і православні та католики, бо наче всі йдуть до одного Бога, тільки різними шляхами, ніж вони будуть варвари-язичники. Та це - поки ви не стали занадто набожні і в мізки не в'їлося шепотіння та проповіді-повчання. Одні за "воїнствуюшую", інші про гроші, треті за мову богослужіння. Як придивитеся - то ніхто не відповідає істинній церкві. Бо вже гризе хробак своєї найсправедливості... Ті зрадники - а ці друзі, ті вороги, але заради вигоди можна потерпіти... А вибачитися першим за злочини перед іншим народом, або покінчити насилати війська на війну, як вимагає Бог і Господь, ніхто не хоче.
   
 7. fabian

  fabian Member

  ми - повноцінні католики, не потрібно фантазувати :) якщо у храмах УПЦ КП та УАПЦ нас називають "Ні риба, ні мясо", може, не варто вірити упередженим священникам?
   
  Останнє редагування: 17 лип 2018
 8. fabian

  fabian Member

  гражданін, церква не насилає війська на війну!
   
 9. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Хіба я написав про церкву таке? В контексті не вказано, що то церква надсилає війська, але кожна із них не пішла проти рішення влади про надсилання військ, а навпаки, благославляє їх і підстрікає до того, має там представників - капеланів і інших. Нехай будуть, але всі воюють за якусь справедливість і війни не закінчуються при тому. Пора може церкві подумати, що хтось дуже бреше з них, що страждання людей не мають кінця?
   
 10. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Так ніхто із духовенства не чув, щоб говорили, це більше моя особиста думка.
  Некомфортно мені у церкві, що більше нагадує костел, навіть у Храмі Св.Юра. Хто хоче - нехай ходить, нікого не критикую і не закликаю, щось у когось насильно відбирати.
   
 11. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Вам треба написати слоган внизу: "Все, що я пишу - то моя особиста думка. На визнання не претендую, але вибачайте, якщо не вгодив."))
   
 12. iso

  iso Well-Known Member

  А це як?
   
 13. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Я мав на увазі, календар у них такий же як у УПЦ, Літургія більше нагадує православне богослужіння, а не католицьку мессу, перехрещуються так само, як і православні, а не цілою рукою як римокатолики, тільки при Богослужінні згадують Папу Римського, у Символі Віри використовують Отця і Сина, а не тільки Отця як у православних.
   
 14. hrim

  hrim Well-Known Member

  Ну, нарешті. Вітаю. Це після тривалого спамування в розділі "Війна".
   
 15. Pototsky

  Pototsky פוטוצקי

  [​IMG]

  Надіслано від мого NXA8QC116, використовуючи Tapatalk
   
  • Смішно Смішно x 1
 16. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Сумніваюсь, тут і багато зауважень, для початку християнські громади на Русі були і при Ользі, і при Аскольді, племена білих хорватів прийняли Християнство раніше. Нехай Хрещення Володимиром - офіційна дата та остаточне встановлення Християнства.
  Із історичних відомостей, офіціне Хрещення відбулося після розколу Християнства на Західне і Східне, на Русь Християнство прийшло з Константинополя, а не з Риму, офіційне зародження УГКЦ вважається Берестейська Унія.
   
 17. manur

  manur Well-Known Member

  Офіційний розкол - 1054 рік. Офіційне хрещення - 988 рік.

  Де
  ??????????
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 18. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Нащо таке (про різні символи віри) городити? Відкрийте символ віри у різних православних і побачите, що різниці майже немає. Тільки по мові і по місцевому суржику.
  для УГКЦ
  для УПЦ КП
  Я взагалі тільки декілька вивчив - Ісусову і "Отче наш", а решту часу думаю в церкві про битіє і свідомість, відносини людини з Богом.
  Зараз думаю над філософією Иокіма дель Фіоре. кахе, що світ проходить три етапи духовного розвітку. Два етапи вже закінчилися - Бога-батька та його Сина, готуємося до переходу до ери Святого Духа, через випробовування того, чого навчилися від Батька та Сина. Після того настане Золотий вік. Бо прийде Святий Дух і нагадає їх вчення, виявить їх сутність і доведе зло до самознищення. Того Фіоре вважають за єретика, але Путіна боготворять...
   
 19. iso

  iso Well-Known Member

  На те вони і католики східного обряду
   
 20. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Уніати скоріше більше вірують у Божу матір, ніж у Святу Трійцю. І просять більше у багаточисельних статуях Богоматері, ніж у Бога... Відчуваєте, що йде перекос у приоритетах вірування? Я не против цього, але насторожує... Цим може скористатися той, хто хоче звести людство вбік від Бога. Тому і попереджаю про небезпеку ідолопоклонства та покладання своїх проблем на іншого, крім Бога. Але то має так бути. Кожна конфесія має своє задачу.
  Не буде УГКЦ - не буде перемоги над блудом.
  Не буде УПЦ МП - не буде захисту святинь.
  Не буде УПЦ КП - не буде випробовувань.
   
  Останнє редагування: 18 лип 2018
а де твій аватар? :)