Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

1. FB_IMG_1582287027728.jpg

2. - водій збив немовля;
    - 6-річна дівчинка та 12-річний хлопчик загинули в Таїланді;
    - уже двоє українців заражені коронавірусом;
    - в Україну прибувають евакуйовані з Уханю громадяни;
    - поширення коронавірусу в світі;
    - суд над стрільцем, що поранив 2 людини;
    - сильний вітер повалив білборди
    -буревій в Європі;
    - суд над волонтеркою;
    - про шахрайку , яка видавала себе дружиною військового;
    - потонули троє малих дітей;
    -школи закрили через забруднення пестицидами;
    - пасажири почубилися з прикордонниками
    Це не фільм жахів і не кримінальна хроніка, а реальний випуск новин одного з телеканалів. Віддати належне, на інших телеканалах верстка новин приблизно така сама. Страх,істерика, мова ненависті, залякування, ще трохи страху, й ненависті до всього , що навколо, формування ненависті до України, бо як можна любити територію, де тільки ріжуть, крадуть, отруюють ,збивають , де суцільна корупція, де всі політики апріорі огидні, де відсутня інтелігенція і апріорі немає позитивних новин - ось цим інформаційним фуддом щодня , з року в рік годують українців. Потім ми дивуємося люмпенізація населення, шаріківщиною, повною відсутністю аналітичного мислення? Вас дивує десакралізація влади? В нас відбулася десакралізація краіни. Нас дивує безумство нинішнього парламенту, слуги, які плоть від плоті народу? Мене - не дивує. Але наступна влада буде ще менш українська, якщо і далі продовжиться ця маргіналізація країни... Нові Санжари - це сигнал. Який бажано всім почути і зрозуміти. Владі, опозиції, медіа, інтеллігенціі, церкві, громадянському суспільству.
    Ірина Геращенко

3. medwedo berlogsoni

medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

Хомчине, от коли в нас років двадцять підряд Президентом залишатиметься єврей, і у нас буде як у Ізраїлі.
    А поки що "маємо те що маємо" (с)

4. Якщо у нас 20 років буде президентом такий недоєврей, то ми перетворимось на Палестину

5. medwedo berlogsoni

Хомчине, я припиняю дискусію з цього питання. Бо я бачу, що представники і представниці ПЄСа зараз будуть всі "відмічатися" на темі коронавірусу.
    Їх основна турбота зараз - розхитувати ситуацію в Україні. Уже з уст якогось ідіота навіть прозвучало слово "чорний лебідь для Зеленського"
    Перечитувати весь той ідіотизм, який Ви перепощуєте, не бачу сенсу.
    Що відбувається зараз і відбуватиметься згодом в тих Санжарах, узнаю із офіційних джерел (різного спрямування). І буду приблизно знати реальну картину. А максилемберги за останні майже рік та тарасочорноволохи (разом із Вами) вже показали себе у всій своїй красі.
    Ви нічого іншого, крім як перепостити та обізвати мене косолапим, а Джіпсі - циганом, не годні.

6. medwedo berlogsoni

Займайте чергу на обряд обрізання.

7. medwedo berlogsoni

А тут Чубаров має рацію.
    Не слід подавати воду в Крим до деокупації.
    Чубаров про воду для Криму: Це дасть РФ можливість переселити на півострів до трьох мільйонів росіян

8. View: https://www.facebook.com/100000659128651/posts/3090906734274600/

9. Частина суспільства на якісь кілька годин вжахнулась від дій своїх земляків.
    Але національна гордість таки взяла верх, і вже сьогодні чуємо з усіх боків: то не ми, то не українці, то всьо мацква наробила, то мацква обдурила наших лапочок і нас. А ми хароші, ми не винуваті, ми вумні і патріотичні, то нам із сусідом не повезло. А так, за своїх ми кому хоч горло перегризем.
    Так і живемо останніх років 500 - універсальна відмазка на всі віки. Тому так і живемо.

10. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Було доведено, що більшість протестувальників у Нових Санджарах - привозні та без місцевої реєстрації, багато тикають пальцями на Порошенка, що він таке організував, хоче хоч на такому дискредитувати нову владу та організувати протести. Всякого від нього можна чекати, я особисто, у його причетність поки що не вірю. Так само, може бути причетність у "За жидя".

Від Синютки явна дурниця, що бажаючи поселити евакуйованих на Тернопільщині чи Львівщині Зеленський мстить Західній Україні, посилив у Центральній, що тепер скаже, та не признає вини і не вибачиться, як тут Хомчин. Синютка дискредитував себе на Львівщині і не став "правильним" тільки тому, що у "правильній" партії.

• Не подобається Не подобається x 1
  11. Всі пересралися? Це добре.
    А тепер ще викличу гнів захисників котиків і інших домашніх улюбленців.
    Знаєте, я дядько сільський, виріс в невеликому селі. Разом з котиками і собачками. Собачки в селі живуть на вулиці, а от котики частину часу, особливо взимку, норовлять провести в хаті, краще на печі.
    Більшість котиків знали як себе вести, тому ніяких репресій проти них ніхто не застосовував, навпаки, їх любили і берегли. Але деякі котики лінувались виходити із сільських хат і срали прямо в хаті. А сільські дядьки і тітки вони ж не толерантні, вони взагалі нічого не знали про Грету і інших захисників природи. Вони брали котика за загривок і тицяли в гівно, наочно пояснюючи хвостатому його провину.
    Як правило, вистачало двох-трьох процедур, щоби котик підходив до дверей і починав нявкати. Хазяїн крекчучи злазив з печі і випускав котика на вулицю, чекав поки той справить нужду і обоє лізли на піч слухати зимову завірюху.
    А уявіть собі, щоби хазяїн казав своєму улюбленцю:
    - Тимко, я знаю - це гівно твоє, але ж це не ти винуватий. Це тебе спровокував отой сусідський Мурчик. Він тобою маніпулює, а ти ж такий розумний, гарний, мудрий: сери далі.

Кілька століть шириться світом байка про мудрий нарід, яким маніпулюють. Так що ж це, блять, за нарід такий, що тисячу років сере собі в шапку і дозволяє собою маніпулювати? Може пора цей нарід тицьнути мордою у його гівно і наочно пояснити, що можна, а що ні? Чи ще тисячу років почекаємо?
    Боюсь, у нас нема тисячі років на очікування.
    Іван Виговський

• Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. hrim

hrim Well-Known Member

Дякую. Чоловіче, світ складний і несправедливий. Але це не повинно бути причиною до обписування парканів незрозумілими для інших, тільки вам відомими мотивами. Раджу вам і вашому опоненту проштудіювати тему "Емоційний інтелект".

На цьому сайті працюють дезорганізаційні тролі. Коли я побачив ваші персоналістсько спрямовані дописи (в дописах не зазначалися причини емоційності), я припустив, що ви один із них. Якщо ви зробите висновки, я перепрошую.

13. hrim

hrim Well-Known Member

Яка "щира" турбота про нерозхитуваня ситуації в Україні. І, водночас:

14. Good man

Good man Обычный человек

Спасибо. Я предпочитаю нормальный интеллект "эмоциональному". Как-то человечество все открытия смогло сделать без последнего, меня пусть сия участь тоже минует.

15. mypucm

mypucm Well-Known Member

ви це серйозно? :scratch_one-s_head:
    думаєте всі відкриття були раціонально заплановані без усяких емоцій? :sad::):dance4::scare::download:

16. - Чому ти так бісишся? - питають друзі ось уже рік. - Навіть якщо Зеленський справді такий хибний вибір, як ти твердиш, в українців є прекрасний досвід позбуватися поганих президентів, а цей набагато слабший за Януковича.
    Відповідаю. До наступного Майдану Путін готовий набагато ліпше, ніж до попередніх, і ми, наймовірніше, не вийдемо з нього без суттєвих втрат. Скажу більше: саме на цей сценарій, а не на «нахиляння» Зеленського він зробив ставку.
    Мій песимізм пов‘язаний, переважно, з тим, що за деякий (досить короткий) час ми опинимося в ситуації класичного цуґцванґу, коли обирати доведеться між двома абсолютно неприйнятними варіантами: залишити це непорозуміння при владі і спостерігати, як він непоправно нищить суверенітет - чи постати проти, розуміючи, що граємо за путінським сценарієм, кінцевий результат якого - та ж таки втрата суверенітету чи значної частини території.
    Те, що ви побачили в Санжарах - мініатюрна репетиція майбутніх подій. Поки що, правда, провокатори однотипні й без зброї, але інформаційний супровід (як удома, так і в світі) - цілком дорослий.
    Найгірше: я, поки що, гадки не маю, як уберегтися від цієї біди, бо не піддаватися на провокації ми не вміємо
    Карл Волох

17. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Мало що пишуть продажні чорноволохи, але, скільки би не розчарувалося в Зеленському, фанатами Порошенка вони все одно не стали.
    Так і з майданом, не варто поступати як "Дєди ваєвалє - можем павтаріть", чи "на майдані стояли - вийдемо ще раз".

18. Юрко НОТОЦО

Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

Добре,що десь в Самбір не завезли тих всіх людей з Китаю,щоб контролювати їх і той КороWо вірус...А то б ще і не такою була відповідь людей на провокативні дії влади,як то в тих Санжарах...Так си гадаю!
    Знаю я наших галичан!Нарід свій владі також слід добре знати!:sorry::thank_you:

View: https://www.youtube.com/watch?v=U30v7UXT2vo&feature=youtu.be

Останнє редагування: 22 лют 2020
а де твій аватар? :)