Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

 1. FB_IMG_1582287027728.jpg
   
 2. - водій збив немовля;
  - 6-річна дівчинка та 12-річний хлопчик загинули в Таїланді;
  - уже двоє українців заражені коронавірусом;
  - в Україну прибувають евакуйовані з Уханю громадяни;
  - поширення коронавірусу в світі;
  - суд над стрільцем, що поранив 2 людини;
  - сильний вітер повалив білборди
  -буревій в Європі;
  - суд над волонтеркою;
  - про шахрайку , яка видавала себе дружиною військового;
  - потонули троє малих дітей;
  -школи закрили через забруднення пестицидами;
  - пасажири почубилися з прикордонниками
  Це не фільм жахів і не кримінальна хроніка, а реальний випуск новин одного з телеканалів. Віддати належне, на інших телеканалах верстка новин приблизно така сама. Страх,істерика, мова ненависті, залякування, ще трохи страху, й ненависті до всього , що навколо, формування ненависті до України, бо як можна любити територію, де тільки ріжуть, крадуть, отруюють ,збивають , де суцільна корупція, де всі політики апріорі огидні, де відсутня інтелігенція і апріорі немає позитивних новин - ось цим інформаційним фуддом щодня , з року в рік годують українців. Потім ми дивуємося люмпенізація населення, шаріківщиною, повною відсутністю аналітичного мислення? Вас дивує десакралізація влади? В нас відбулася десакралізація краіни. Нас дивує безумство нинішнього парламенту, слуги, які плоть від плоті народу? Мене - не дивує. Але наступна влада буде ще менш українська, якщо і далі продовжиться ця маргіналізація країни... Нові Санжари - це сигнал. Який бажано всім почути і зрозуміти. Владі, опозиції, медіа, інтеллігенціі, церкві, громадянському суспільству.
  Ірина Геращенко
   
 3. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Хомчине, от коли в нас років двадцять підряд Президентом залишатиметься єврей, і у нас буде як у Ізраїлі.
  А поки що "маємо те що маємо" (с)
   
 4. Якщо у нас 20 років буде президентом такий недоєврей, то ми перетворимось на Палестину
   
 5. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Хомчине, я припиняю дискусію з цього питання. Бо я бачу, що представники і представниці ПЄСа зараз будуть всі "відмічатися" на темі коронавірусу.
  Їх основна турбота зараз - розхитувати ситуацію в Україні. Уже з уст якогось ідіота навіть прозвучало слово "чорний лебідь для Зеленського"
  Перечитувати весь той ідіотизм, який Ви перепощуєте, не бачу сенсу.
  Що відбувається зараз і відбуватиметься згодом в тих Санжарах, узнаю із офіційних джерел (різного спрямування). І буду приблизно знати реальну картину. А максилемберги за останні майже рік та тарасочорноволохи (разом із Вами) вже показали себе у всій своїй красі.
  Ви нічого іншого, крім як перепостити та обізвати мене косолапим, а Джіпсі - циганом, не годні.
   
 6. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Займайте чергу на обряд обрізання.
   
 7. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  А тут Чубаров має рацію.
  Не слід подавати воду в Крим до деокупації.
  Чубаров про воду для Криму: Це дасть РФ можливість переселити на півострів до трьох мільйонів росіян
   

 8. View: https://www.facebook.com/100000659128651/posts/3090906734274600/
   
 9. Частина суспільства на якісь кілька годин вжахнулась від дій своїх земляків.
  Але національна гордість таки взяла верх, і вже сьогодні чуємо з усіх боків: то не ми, то не українці, то всьо мацква наробила, то мацква обдурила наших лапочок і нас. А ми хароші, ми не винуваті, ми вумні і патріотичні, то нам із сусідом не повезло. А так, за своїх ми кому хоч горло перегризем.
  Так і живемо останніх років 500 - універсальна відмазка на всі віки. Тому так і живемо.
   
 10. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Було доведено, що більшість протестувальників у Нових Санджарах - привозні та без місцевої реєстрації, багато тикають пальцями на Порошенка, що він таке організував, хоче хоч на такому дискредитувати нову владу та організувати протести. Всякого від нього можна чекати, я особисто, у його причетність поки що не вірю. Так само, може бути причетність у "За жидя".

  Від Синютки явна дурниця, що бажаючи поселити евакуйованих на Тернопільщині чи Львівщині Зеленський мстить Західній Україні, посилив у Центральній, що тепер скаже, та не признає вини і не вибачиться, як тут Хомчин. Синютка дискредитував себе на Львівщині і не став "правильним" тільки тому, що у "правильній" партії.
   
  • Не подобається Не подобається x 1
 11. Всі пересралися? Це добре.
  А тепер ще викличу гнів захисників котиків і інших домашніх улюбленців.
  Знаєте, я дядько сільський, виріс в невеликому селі. Разом з котиками і собачками. Собачки в селі живуть на вулиці, а от котики частину часу, особливо взимку, норовлять провести в хаті, краще на печі.
  Більшість котиків знали як себе вести, тому ніяких репресій проти них ніхто не застосовував, навпаки, їх любили і берегли. Але деякі котики лінувались виходити із сільських хат і срали прямо в хаті. А сільські дядьки і тітки вони ж не толерантні, вони взагалі нічого не знали про Грету і інших захисників природи. Вони брали котика за загривок і тицяли в гівно, наочно пояснюючи хвостатому його провину.
  Як правило, вистачало двох-трьох процедур, щоби котик підходив до дверей і починав нявкати. Хазяїн крекчучи злазив з печі і випускав котика на вулицю, чекав поки той справить нужду і обоє лізли на піч слухати зимову завірюху.
  А уявіть собі, щоби хазяїн казав своєму улюбленцю:
  - Тимко, я знаю - це гівно твоє, але ж це не ти винуватий. Це тебе спровокував отой сусідський Мурчик. Він тобою маніпулює, а ти ж такий розумний, гарний, мудрий: сери далі.

  Кілька століть шириться світом байка про мудрий нарід, яким маніпулюють. Так що ж це, блять, за нарід такий, що тисячу років сере собі в шапку і дозволяє собою маніпулювати? Може пора цей нарід тицьнути мордою у його гівно і наочно пояснити, що можна, а що ні? Чи ще тисячу років почекаємо?
  Боюсь, у нас нема тисячі років на очікування.
  Іван Виговський
   
  • Інформативно Інформативно x 1
  • Тупо Тупо x 1
 12. hrim

  hrim Well-Known Member

  Дякую. Чоловіче, світ складний і несправедливий. Але це не повинно бути причиною до обписування парканів незрозумілими для інших, тільки вам відомими мотивами. Раджу вам і вашому опоненту проштудіювати тему "Емоційний інтелект".

  На цьому сайті працюють дезорганізаційні тролі. Коли я побачив ваші персоналістсько спрямовані дописи (в дописах не зазначалися причини емоційності), я припустив, що ви один із них. Якщо ви зробите висновки, я перепрошую.
   
 13. hrim

  hrim Well-Known Member

  Яка "щира" турбота про нерозхитуваня ситуації в Україні. І, водночас:
   
 14. Good man

  Good man Обычный человек

  Спасибо. Я предпочитаю нормальный интеллект "эмоциональному". Как-то человечество все открытия смогло сделать без последнего, меня пусть сия участь тоже минует.
   
 15. mypucm

  mypucm ...

  ви це серйозно? :scratch_one-s_head:
  думаєте всі відкриття були раціонально заплановані без усяких емоцій? :sad::):dance4::scare::download:
   
 16. - Чому ти так бісишся? - питають друзі ось уже рік. - Навіть якщо Зеленський справді такий хибний вибір, як ти твердиш, в українців є прекрасний досвід позбуватися поганих президентів, а цей набагато слабший за Януковича.
  Відповідаю. До наступного Майдану Путін готовий набагато ліпше, ніж до попередніх, і ми, наймовірніше, не вийдемо з нього без суттєвих втрат. Скажу більше: саме на цей сценарій, а не на «нахиляння» Зеленського він зробив ставку.
  Мій песимізм пов‘язаний, переважно, з тим, що за деякий (досить короткий) час ми опинимося в ситуації класичного цуґцванґу, коли обирати доведеться між двома абсолютно неприйнятними варіантами: залишити це непорозуміння при владі і спостерігати, як він непоправно нищить суверенітет - чи постати проти, розуміючи, що граємо за путінським сценарієм, кінцевий результат якого - та ж таки втрата суверенітету чи значної частини території.
  Те, що ви побачили в Санжарах - мініатюрна репетиція майбутніх подій. Поки що, правда, провокатори однотипні й без зброї, але інформаційний супровід (як удома, так і в світі) - цілком дорослий.
  Найгірше: я, поки що, гадки не маю, як уберегтися від цієї біди, бо не піддаватися на провокації ми не вміємо
  Карл Волох
   
 17. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Мало що пишуть продажні чорноволохи, але, скільки би не розчарувалося в Зеленському, фанатами Порошенка вони все одно не стали.
  Так і з майданом, не варто поступати як "Дєди ваєвалє - можем павтаріть", чи "на майдані стояли - вийдемо ще раз".
   
 18. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Добре,що десь в Самбір не завезли тих всіх людей з Китаю,щоб контролювати їх і той КороWо вірус...А то б ще і не такою була відповідь людей на провокативні дії влади,як то в тих Санжарах...Так си гадаю!
  Знаю я наших галичан!Нарід свій владі також слід добре знати!:sorry::thank_you:


  View: https://www.youtube.com/watch?v=U30v7UXT2vo&feature=youtu.be
   
  Останнє редагування: 22 лют 2020
а де твій аватар? :)