Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

 1. MayorMayor

  MayorMayor Well-Known Member

  [​IMG]
   
 2. MayorMayor

  MayorMayor Well-Known Member

  Васян, ты билеты в Ростов уже купил?
   
 3. Дуже гарне порівняння - Ленін і Гітлер. Два найбільших душогуба.
   
 4. А зараз спостерігає як віслюк з допомогою татуся зливаються Україну кацапам?
   
 5. hrim

  hrim Well-Known Member

  Це те, чого нема у ватного троля VasMT:
   
 6. Чи ж зрозуміють?

  НУ, ЩО ЗЕБІЛИ?

  Ну, що зебіли? Не прозріли досі,
  Бо бродить в голові з «плюсів» лайно?
  І в поміч думці пальцем крутиш в носі,
  «Слуга народу» дивлячись кіно.

  Пора той палець всунути в гузицю,
  Чим думаєш, то там і копирсай!
  Ти ж «по приколу» і «нема різниці»,
  Тож пальця того, там собі зламай.

  Зробили разом, як і вихвалялись,
  Нагнули раком, ще нагнуть не раз,
  А ви на що придурки сподівались,
  Що манна з неба упаде на вас?

  Здолали вже епоху зубожіння?
  Тарифи, ціни стрімко лізуть вниз?
  На патріотів почалось гоніння,
  Ригнеться кров’ю нам ще той Париж.

  Вони прийшли щоб землю розпродати,
  Змінити курс з Брюселя до Кремля.
  По міліметру будуть розвертати
  Щоб не втекла з під ніг ота земля…

  Немає сил і слів, дивіться далі,
  «Сватів», «Слугу», «Квартал» і ті ж «плюси»
  Флешмоб із грою хером на роялі
  На Новий рік в гідранта попроси!

  15.12. 2019 р.
  ID: 858026
  Рубрика: Поезія, Громадянська лірика
  дата надходження: 15.12.2019 12:09:04
  © дата внесення змiн: 20.01.2020 14:14:46
  автор: Мирослав Вересюк
   
 7. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Не зрозуміють.
  Чого тріпатись з приводу того, що давно минуло?
   
 8. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Где наша ёлка? - уже есть)где мэркенрес? - нету..))
  [​IMG]
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 9. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  З чого Ви взяли, що гроші розікрали? За ці гроші зроблено дуже багато корисного для України.
  Ви краще подумайте, скільки життів зберегли, завдяки тому, що відремонтували такі мости, як на скріншоті, що нижче.
  Це - міст в селі Соколівочка, на півшляху з Умані до Черкас. По цій дорозі регулярно перекидають на трейлерах військову техніку із заходу на схід (щоб не їхати через Київ, їдуть із Львівського заводу ремонту бронетехніки через Умань, Черкаси, Золотоношу). Я регулярно бачу, як везуть військову техніку. Уявіть собі, що місток, який був, або провалився під вагою тягача, або тріснула панель, в яку вже провалився автобус із пасажирами.
  Тому ляпати язиком, що гроші ковіду розікрали, може лише безсовісна людина. Якою Ви разом із нібито віруючим Михом-брехуном (кандитадом на персональну смолу в пеклі) і є.
  vlcsnap-2020-11-22-18h58m54s171.png

  Придивіться, що робилося під мостом. А таких мостів нинішній владі від попередніх залишилося десятки, якщо не сотні.

  Я пропоную Вам подивитися пару хвили про стан такого мосту (а мостів в такому стані на цій дорозі було з до десятка, в тому числі - в моєму селі, про що я повідомляв пару місяців тому), ніж ото перепощувати всякі бріхні, і не ганьбітеся.

  View: https://youtu.be/NdgOucOPdNU?t=89
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 10. Найбільшим своїм досягненням Зеленський вважає те, що ще ніхто з тих, хто задихнувся в лікарнях від нестачі кисню, не скаржився на якість доріг або на роботу мусорів.
   
 11. І Міжнародний банк
  Я тут днями написав, що у Державному казначействі немає грошей.
  На мене багато своїх же – зашипіло – затикало. Типу, ось-же ж, казначейство показує, що оборотних коштів у них на єдиному казначейському рахунку 15 мільярдів.
  Ну да. Треба тільки додати, що при бюджеті у видатковій частині у 1 трильйон 100 мільйрдів, щомісячно потрібно 90 мільярдів. Третій клас, перша четверть. Ділимо трильйон сто на 12 місяців – отримуємо необхідну щомісячну суму.
  А ті 15 ярдів, що є в касі – якраз потрібні у першу чергу Пенсійному фонду. Щомісячно така сума десь і набігає, яку бюджет України дотує у ПФ.
  А ще ж, люди добрі – щось на велике будівництво потрібно. Щоб відосики президента веселіші були.
  А ще ж і бюджетникам зарплату за листопад віддати потрібно. Особливо соколам Авакова – щоб лояльнішими були до влади. Ну і усім – від бійців АТО до солістів хору Вірьовки, які оновлюють репертуар разом з Кошовим.
  Тому і виходить, що 15 мільярдів – це дуже умовна сума.
  І не спішіть мене звинувачувати, що я згущую фарби. Просто попитайте бухгалтерів у Центральних органах виконавчої влади. Вони вам скажуть, що зараз виплачуються лише захищені статті. Зарплати, енергоносії. Ну і на залишок – Велике будівництво.
  Простий момент: перестали проплачувати в регіонах навчально-тренувальні збори для спортсменів. З місцевих бюджетів такі статті ще йдуть, але з державного – все.
  А щоб ми розуміли: спортсмену, щоб дати результат на змаганнях наступного місяця – потрібно інтенсивно тренуватися на виїзних базах сьогодні.
  А все тому, що при складанні річного бюджету сподівалися на транш МВФ. У 2,5 мільярди доларів. Помножте на 28,5 – і побачите, скільки точно не б’є по касі. 71,25 мільярди у гривнях. Ай-яй. А воно якось із КСУ невдобно вийшло. І гроші, які на КОВІД клялися витратити – на дороги пішли.
  Тому транш від МВФ цього року – пролітає. Та хтозна, чи й до весни дадуть.
  Місцеві бюджети поки ще тримаються. Проплати наче б ідуть. Але чи надовго? Начальники фінансових управлінь рекомендують розпорядникам коштів ужиматися. У казначействі попереджають, що не всі зобов’язання можуть бути виконані.
  А тут як на зло – Уряд сам палиться, підтверджуючи, що справи у Державі йдуть погано.
  Тому тільки недавно (і мабуть що під тиском Зеленського) НБУ видав рефінанс 16 мільярдів гривень. Тобто – гроші взяли з повітря. Ось у п’ятницю – ще взяли 600 мільйонів.
  І вишенька. Уряд відправляє делегацію до Міжнародного банку реконструкції та розвитку. За кредитом у 300 мільйонів доларів. Або 8,4 мільярди гривень. На що? На боротьбу з КОВІД-19
  Тільки ж там спитають: а куди ви свої 66 мільярдів гривень з КОВІД фонду діли?
  Тут би без сарказму, звичайно, потрібно. Бо усі ж у одному човні. Усім буде погано.
  Але як згадаю, з якою усмішкою Володимир Олександрович нас у кожному відосику запевняє у близькій перемозі – тільки сарказм і залишається.
  Ну не матюкатися ж.
  Віктор Бобиренко
   
 12. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Хомчину подобається дивитися, куди йдуть народні гроші.
  Дивіться, Хомчине, дивіться.
  А я - дивуюся. Дивуюся, звідки ці гроші беруться? Економіка за цей рік впала на півтора десятка відсотків, а гроші на таке колосальне будівництво є. Моє здивування полягає ось у чому: А чому це в минулі роки, коли грошей було більше, доріг будувалося менше? Менше ремонтувалося мостів, шкіл, стадіонів?
  Може якась умовна Зіна скаже, "гдє дєньгі?"


  View: https://youtu.be/PA_iptMAFgA?t=574
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 13. Перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Павло Кухта пише.
  Срака наближається...ближче... все ближче
  20201123_143504.png
   
 14. Кацалапий, ти вже там?
  20201123_205224.jpg
   
 15. В українській мові є слова, які більш влучно аніж російські передають саму суть. Одне з таких слів – "мавпують". Воно влучне і смачне в роті коли його озвучуєш. Мабуть саме цим пояснюється те, що робить офіс президента Зеленського. Вони мавпують, не розуміючи змісту та доцільності багатьох дій, які бездумно та тупо копіюють у попередньої влади. Бо ім подобається, коли про них кажуть, що вони мавпують. У Зеленского хотят создать пул блогеров, который бы доносил до своей аудитории все "успехи" и "победы" власти. Они хотят это сделать по аналогии с Порошенко, который встречался с блогерами.
  Вот это и есть мавпування в чистейшем виде. Они пытаются скопировать, не зная и не понимая, что на самом деле происходило. Я не буду говорить о чисто пиарных поездках с ПП в рамках "один день с ПП". Я даже не буду говорить вообще за всех блогеров, которые писали о Порошенко. Потому что, например, ололешко считается блогером и считает себя таковым, а я нет. Я не блогер. Но я был на встречах с ПП и несколько раз был на встречах, которые условно можно натянуть на "встречи с какими-то блогерами". На все "встречи" с Порошенко на которых я был, я приглашался не как блогер который будет писать. А как человек владеющей информацией и знающий изнутри ситуацию там, где у ПП и его окружения были провалы в коммуникации. С правом голоса. То есть, я не шел на встречи чтобы быть передастом. Я шел чтобы говорить то, что не могут, не хотят или боятся говорить другие.
  Они (ПП и окружение) не несли нарративы для дальнейшего распространения. Они выясняли что и где не работает или работает криво с нашей точки зрения. И выслушивали предложения. Часть из них реализовалась. Часть проблем в армейской вертикали решалась влет, не потому что лично ПП этим занимался. А потому что сразу бралась на карандаш АПешечкой. А иногда вопросы решались на месте в присутствии Муженко и Полторака, ими же. Сейчас незачем перечислять какие вопросы обсуждались на встречах, на которых я присутствовал. Потому что они были разные, иногда в самых неожиданных местах. Но целью присутствия на этих встречах было одно - говорить о тех проблемах, которые теряются по вертикали от окопа или КП бригады до кабинета НГШ или МО. И это работало. И это было не только со мной. Порошенко понимал, что есть вещи в которых система отстает и не успевает. Поэтому подтягивали людей из "полей", для понимания общей картины. Это касалось многих вопросов. И информполитики в том числе. Многие замечания не доходили на тот момент до адресата. Но, я, по крайней мере, в этом сделал все что мог. Примерно так происходили и другие "встречи" на которых меня не было. Подбирались люди по теме, которые были в теме. Там, где я не владел предметом и мне не было чего сказать, или намечалось "поговорить ниочем" меня не было. Но из того что я слышал, это было в таком же ключе - коммуникация и диалог.
  И вот бессменный капитан политических титаников Подоляк, начинает копировать то, что он не знает и не понимает. Но поскольку были какие-то статьи и разоблачения о порохоботских ботофермах и блогирах (доказательств, кстати так не нашлось за все годы), Подоляк решил собрать пул прозеленских блогеров для того, чтобы они писали. И начали с бывшего прокурорского алкоголика, который разбирается во взятках и сортах бухлишка. Мавпування як воно є. "Планету обезьян" все в детстве читали, ну или кино смотрели? Какая власть, такие и блогиры.
  "Все хуйня, Миша, давай по новой"

  Подписывайтесь на телеграмм канал - Roman Donik

  И страница ФБ Роман Донік - Roman Donik
   
 16. Если ты от жизни от своей устал
  Може, пригадаєш як голосував

  Підвищення зарплат вчителям відтермінували до кінця 2021 року

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка відтерміновує збільшення посадових окладів для вчителів на рік – до 31 грудня 2021 року.
  Про це йдеться у постанові Кабінету міністрів №1149 від 23 листопада 2020 року.

  “Зупинити до 31 грудня 2021 р. дію постанови Кабінету міністрів України від 10 липня 2019 р. №822”, – йдеться у тексті документу.
   
 17. MayorMayor

  MayorMayor Well-Known Member

  Молодец, Ссанычь!Дави их, мразей!
   
 18. Станом на 20 листопада 2020 року з Фонду боротьби з COVID-19 використано 41 мільярд гривень, що становить 62% від загальної суми в 66 мільярдів гривень.

  Про це свідчать дані Міністерства фінансів України.

  Зазначається, що на заходи в сфері охорони здоров’я – 7,8 млрд грн з передбачених 18,5 млрд грн. Зокрема:

  – на підвищення надбавок та доплат медичних працівників використано 4,2 млрд грн з передбачених 6,1 млрд грн, або 68,5%;

  – на будівництво та ремонт приймальних відділень спрямовано 1,7 млрд грн;

  – на забезпечення лабораторій МОЗ та закупівлі засобів індивідуального захисту використано 0,8 млрд грн з передбачених 4 млрд грн, або 20%;

  – місцевим бюджетам перераховано субвенцію на забезпечення лікарень киснем в розмірі 571 млн грн. Загалом на ці потреби передбачено 1,5 млрд грн;

  – на закупівлю обладнання для приймальних відділень опорних лікарень використано 0,5 млрд грн з передбачених 4,7 млрд грн, або 10,6%;

  – на закупівлю апаратів ШВЛ витрачено 42 млн грн з передбачених 100 млн грн.

  Крім того, в сфері соціального захисту використано 9,4 млрд грн з передбачених 11,7 млрд грн. Зокрема 6,8 млрд грн перераховано Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття, та 1,7 млрд грн – Фонду соціального страхування. Та ще, 0,8 млрд грн використано на виплату допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

  У відомстві також додали, що на заходи в сфері стимулювання економіки використано 20,8 млрд грн, з передбачених 32,4 млрд грн, або 64%. Зокрема, на здійснення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення перераховано 20,76 млрд грн з передбачених 31,45 млрд грн, або 66%. За наданою інформацією, станом на 1 листопада, сума за договорами становить 23,4 млрд грн. На державну підтримку сфери культури, туризму та креативних індустрій використано 58 млн грн з передбачених 1 млрд грн, або 5,8%.

  Крім того, на забезпечення правопорядку використано 2,5 млрд грн з 2,7 млрд грн або 92%.
   
а де твій аватар? :)