Українська музика.

Тема у розділі 'Музика', створена користувачем Оля, 30 жов 2007.

1. ІгорМ

ІгорМ Well-Known Member

р е к л а м а

View: https://youtu.be/m2bqVcFjRJ4

2. flavless

flavless New Member

Вiтаю, хочу вам розповісти одну історію, приблизно рік тому я почала хворiти, 1-2 рази на місяць стабільно, хоча до цього хворіла рідко, зверталася до лікарів вони говорили страшні речі, але чіткої відповіді що зі мною дати не могли, в інтернеті знайшла одну чаклунку, поспілкувалася з нею по телефону, звуть Злата, сказала що знайома з моєю ситуацією але по телефону допомогти не зможе, я ризикнула і поїхала до Харкова. Ходила я на сеанс тричi, кожен тривав строго певний час, після останнього сеансу вона розказала що на мені висів пристрiт, і тепер вiн знятий, після цього пройшло вже 4 місяці і за цей час ніякої хвороби навіть застуди, дуже задоволена Златою, просто вісник Божий.
    Залишу вам номер +380685875186, звертайтеся, ця людина дійсно робить те що обіцяє)

3. manur

manur Well-Known Member

А вона співає, та Злата? Чи вміє на якихось музичних інструментах гарно виконувати?

• Подобається Подобається x 1
  4. Egorchik

Egorchik New Member

То добре що ви залишили про неї відгук, звонила їй, спилкувалася на певни теми, то дуже добра жінка, доречі вона переїхала до Киева) Рекомендую всім.

5. manur

manur Well-Known Member

Ви, 30-тирічна особа чоловічої статі? І "...лася" ??????

Ви тойвово? Нетрадиційної, чи як?о_О

• Подобається Подобається x 1
  6. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

Ви невиправний! :))) Навіщо із спамерами сперечаєтесь?

• Смішно Смішно x 1
  7. terRen

terRen Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)